Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #651  
Стар 11th October 2008, 20:29
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Добър вечер, приятелки дюканки!

Казвам добре дошли на всички новички и много се радвам на новите попълнения с по-голям опит! Много успехи на всички, в която и фаза да сте!!!!

Аз съм от отбора на 3-фазничките и съм много притеснена , защото я спазвам както чичо Дюкан я е описал, а съм качила 2 кг (за 2 седмици), даже понякога кантара ме тормози и с по-голяма цифра!

marry, ти в коя фаза си - 3, 4? При теб имало ли е покачване?

Hot_Lady, разбирам те напълно и аз се чудех дали да мина пак във 2, но докога така, а и нали уж организмът ни трябва да свиква постепенно с нови храни.

Antoinette, а при теб как е?

leito ми се губи от отбора на 3-фазничките... Пропускам ли някого, обаждайте се ако е така!

milamila_77, за протеините не знам, но защо не си вземеш вакуумирани пилешки пържоли - това е само една идея

tirra, радвам се да те видя отново сред нас, така по-честичко

niki3011, стискам палци да се пребориш с цигаите!!!

Приятна събота от мен и много минусчета. Целувам ви всичките
(borti, un beso especial para ti )
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #652  
Стар 11th October 2008, 21:05
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

Направо не мога да повиярвам как за толкова ди сваляте толкоз килограми...при мин ние става,но има време-а да попитам нали може да ядем всеки ден по някой режимин сладкиш-без да прекалявам в нормираните продукти?
имам един грях-всеки ден пи хкола лайт и то по 500 мл. дали е вредно за диетата-благодариа предварително[/img]
Отговори с цитат
  #653  
Стар 11th October 2008, 21:06
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

СЪЖЕЛЯВЯМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ...-МАЙ МНОГО БЪРЗАХ
Отговори с цитат
  #654  
Стар 11th October 2008, 22:02
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Аз отново съм на хоризонта с поредния тъп въпрос.Понеже ям по 3 супени лъжици трици(с мляко) сутрин,след това през деня си правя какви ли не простотии отново с тях ..хмм та въпроса ми е вредно ли е това и възможно ли е да прекалявам и евентуално ,ако отговора е да..последици ?

ioankapk - аз пия по около 1 л кола на ден и пак си свалям
Отговори с цитат
  #655  
Стар 11th October 2008, 22:44
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

say_it дозата е 3 супени лъжици на ден. Моля те прочети обясненията на първата страница на темата.


ioankapk
може всеки ден но трябва да спазваш ограничението - 3с.л овесени трици. Млечни - до 1кг!
Отговори с цитат
  #656  
Стар 11th October 2008, 23:02
VikEnCi VikEnCi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: vArnA
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте на всички! Аз съм нещо като нова във форумчето (в смисъл, че преди съм писала, но бях прекъснала изявите си тук за доста време, въпреки че следях мненията ви)...
Аз спазвам диетата на Пиер Дюкан от 10 дни и за сега съм -2кг, а искам да сваля още 7-8кг... Решила съм да положа всякакви усилия, така че дългият период не ме стресира...
НО имам едно важно запитване... понеже прочетох в други теми, че на доста момичета им спира цикъла с тази диета, че реших да се допитам до вас.... възможно ли е и горе-долу каква е вероятността... ако някой има идея по въпроса, много ще се радвам да сподели, защото съм леко обезпокоена.... мерси предварително
Иначе успех на всички отслабващи и много воляя
__________________
нАпрАвИ жИвОтА сИ прИкАзкА, зА дА имА щАстлИв крАй!
Отговори с цитат
  #657  
Стар 11th October 2008, 23:08
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VikEnCi
НО имам едно важно запитване... понеже прочетох в други теми, че на доста момичета им спира цикъла с тази диета, че реших да се допитам до вас.... възможно ли е и горе-долу каква е вероятността...
Здрасти Вики, неможе да се даде отговор на този въпрос. За всеки е индивидуало. Аз бях на режима и преди това - около четири месеца , но при мен нямаше никакви аномали. всеки орагнизъм е различен така че...

успех и много минусчета.
Отговори с цитат
  #658  
Стар 11th October 2008, 23:50
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

вау,аз ви бях отписала,мислех си че една седмица ще висите на 25 страница,ама вие сте изписали още 2 радвам се че наи-сетне и тук има уживление,та да ви почвам отзад напред
VikEnCi тази аномалия се наблюдава предимно при млади момичета,които искат тегло около 50 кг.при всички е различно
say_it 3 с л. на ден не ги надвишавай,овесените трици ако са в по-голямо количество извличат и много витамини със себе си и можеш да си навлечеш някоя анемия
ioankapk не е от колата,аз пия по-доста и понякога си хапвам повече от един сладкиш режимен на ден,спокойно ще се получи
divina в началото има винаги покачване...един въпрос колко ти показваше калкулатора на Дюкан и ти до колко свали
milamila_77 в тия протеини има много въглехидрати,колко дена ще пътуваш,ролца от раци,айрян или кисели млека,пил.пържоли...
Валя Денкова имаме едни и същи резултати ,аз минавам в четвърта фаза само след няколко дена и си задържам моите 61 кг и аз не съм съвсем стриктна
nedaneda123 или се стегни или се откажи,стига го повтаря това от утре ше съм сериозна,така лъжеш само себе си
Gery_m7 никакво 2в1 или 3в1 сметаната е с голяма масленост ,а в 3в1 има захар слагай по малко мляко 0,1 % в кафето
Hot_Lady от колко време си в 3-та фаза
garga_smela пробвай 1/1 ;2/2 или 4/3 трябва да са наравно П и ПЗ или П да е с 1 ден повече
айде до скоро и пишете и четете
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #659  
Стар 12th October 2008, 08:06
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Добро утро от мен!

По повод моето пътуване и дилемата с храната.
Ще пътувам за 4 дни до Букурещ със самолет Няма как да помъкна кисели млека в багажа - няма да издържат прехвърлянето при товарването и разтоварването. И за пил.пържоли вакумирани си мислех, но се притеснявам да не се развалят. Само това ми остава - разтройство или някой обрив от развалена храна...

Между другото продължих да се ровя за протеините на прах и намерих откъс от книгата публикуван в www.figurata.com

"През първите два етапа на плана Протал, при продължителното отслабване, абсолютната чистота на праховете е наистина полезна, но няма кой знае каква преднина пред протеиновите храни. Затова пък през третия и четвъртия етапи, когато режимът се спазва само един ден през седмицата, тази крайна чистота може да се окаже безценна, защото засилва влиянието на белтъчния четвъртък над останалите дни от седмицата.

• Освен това белтъчините на прах лесно се пренасят и могат да се използват във всякаква ситуация от тези, които водят напрегнат или нередовен професионален живот и не могат винаги да седнат на масата в нормалните за храненето часове
."

Има и редица недостатъци, които са посочени като главният е, че не включва никакви фирбри. Но ако разпределя триците на 3 пъти дневно по 1 с.л. забъркани с протеините на прах, мисля че ще устискам 4 дни без фатални последици. Целата е да не кача килограми за тези 4 дни.

Така, че отивам да търся чисти протеини на прах, Genomania, дано не се окажеш права, че голям глад ме чака
Отговори с цитат
  #660  
Стар 12th October 2008, 10:56
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Мили дами, благодаря за подкрата и особено на Tirra!!!! Ще се стегна, защото наистина така се храня по-разнообразно, а пък и мъжът ми вече се опитва да посвали малко кг и ще опитаме заедно режима. Свалените от мен кг си проличаха по дрехите и сега се чувствам значително по-добре, а какво ли остава ако сваля поне още 10-тина кгмчета. Голяма съм лигла и си го знам, но ще стана4бетон". Задобрявам и в рецептите. само не съм опитвала кремче с нескафе. Иначе какви питки(палачинки) взех да правя с триците...........страхотия.
Искам да питам -пшеничените трици които купих, заедно с овесените, са във вид на финно смляно брашънце. После виждах по-едри такива, дали моите пшеничевни трици не са нещо фалшименто. Овесените са си екстра, но и двата вида ги вземам от диетичен щанд. И друго - може ли да се използва кафява захар за подслаждане????? Имам големи проблеми обаче после с разхлабването, даже започнах да пия хапчета, че се притесних.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.