IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th October 2008, 08:14
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Е то е нормално за техния стандарт да е 2 пъти по-скъпо, отколкото при нас. Пък няма гаранция да са по-добри. Ако нещо не е наред, иди после го гони да си дооправи работата.
Всичко Българско и родно любя, тача и милея (е, почти всичко... )
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th October 2008, 09:49
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Браво Anik
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th October 2008, 10:35
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Е то е нормално за техния стандарт да е 2 пъти по-скъпо, отколкото при нас. Пък няма гаранция да са по-добри. Ако нещо не е наред, иди после го гони да си дооправи работата.
Всичко Българско и родно любя, тача и милея (е, почти всичко... )
aniK, защо си мислиш, че ако стане проблем тук в Б-я доктора ще си дооправи работата? Извинявам се, че замесвам самодива, тъй като нея я няма в момента в разговора, но нейният проблем оправи ли го доктора в България? Освен това за осъден доктор в нашата родина чули ли сте? Не става дума само за пластични хирурзи, но и за докторите като цяло. Говорим за съвсем различни стандарти и различна болнична помощ. Пак повтарям, че съм абсолютно наясно, че нищо сигурно няма в тази работа. Имам вече една коремна операция правена в Б-я и вече осма година се опитвам да се отърся от спомена за нея. Може би това е нещото, което най-силно ме кара да се оперирам в чужбина. Надявам се този път да е различно. Ако не е поне няма да ме е яд, че не съм опитала.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th October 2008, 10:54
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Е то е нормално за техния стандарт да е 2 пъти по-скъпо, отколкото при нас. Пък няма гаранция да са по-добри. Ако нещо не е наред, иди после го гони да си дооправи работата.
Всичко Българско и родно любя, тача и милея (е, почти всичко... )
aniK, защо си мислиш, че ако стане проблем тук в Б-я доктора ще си дооправи работата? Извинявам се, че замесвам самодива, тъй като нея я няма в момента в разговора, но нейният проблем оправи ли го доктора в България? Освен това за осъден доктор в нашата родина чули ли сте? Не става дума само за пластични хирурзи, но и за докторите като цяло. Говорим за съвсем различни стандарти и различна болнична помощ. Пак повтарям, че съм абсолютно наясно, че нищо сигурно няма в тази работа. Имам вече една коремна операция правена в Б-я и вече осма година се опитвам да се отърся от спомена за нея. Може би това е нещото, което най-силно ме кара да се оперирам в чужбина. Надявам се този път да е различно. Ако не е поне няма да ме е яд, че не съм опитала.
Не можеш да се сравняваш със Самодива, нейната първа операция е била при Сердев и нека ме поправи ако греша ,но имплантите са били с разтвор!Ти много е ясно, че няма да отидеш при него и ще си сложиш силиконови ипланти, явно можеш да си позволиш наи-добрите!Не казвам,че няма риск навсякъде има, но все пак си в БГ и можеш да разчиташ на близки и самия лекар ще ти е наблизо....незнам!Труден ти е явно избора!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th October 2008, 12:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Рискът го има навсякъде. Ясно е вече, че в 80% от случаите по една или друга причина се налага корекция. Мисля си, че сегашните БГ хирурзи разполагат с цялата международна информация и възможности.
И аз се плаша от видяното в нет-а, но съм сигурна, че и в чужбина се случват такива неща, просто нямаме информация.
Аз съм си патриот! Смятам, че имаме много кадърни лекари, просто нямат условия за работа. За щастие пластичните изкарват достатъчно, за да си позволят И УСЛОВИЯ. По този начин разликата с чуждестранните е почти минимална (освен в разхода, но в момента не говорим за това).
Случаят на самодива не искам да го коментирам. Моля се за нея и стискам палци скоро да бъде най-щастливата жена на света! Дано на никой не се случва подобно нещо! Просто преди време в БГ тези операции бяха лукс, информацията за тях беше оскъдна, а методите нендеждни. Все ми се струва, че вече не е така! Иска ми се да го вярвам!!! Грешки в медицината могат да бъдат фатални и се моля на никой да не се случват!!! А за "онзи" доктор не искам да говоря. Плашех се от името му много преди да започна да се интересувам от корекция.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th October 2008, 16:33
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

От Dubai дойдох да се оперирам в родината си.
И съм много доволна, всички знаят.
А цената беше почти една и съща, не ми е пукало колко ще дам, бях обаче сигурна че БГ-хирурзите са доста добри и не бих ги заменила.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th October 2008, 16:41
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ако попаднеш на добър хирург няма значение ,в коя държава е!!Наистина си мислим ,че само в БГ се случва това с корекциите,но не е тка.Сигурна съм ,че навсякъде го има,само,че както каза Аник ,ние просто не чуваме за това....
Много е важно обаче да си положително настроен и да вярваш 100% в доктора,които си избрала-дали това ще е в БГ или в чужбина -ти сама си реши!Успех от мен,миличка!!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th October 2008, 17:13
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Всичко е въпрос на късмет....Дори и при световните звезди,който се оперират при най-добрите хирурзи,стават фалове...Така че никой просто не е застрахован.....Дали си в BG или другаде пак може да стане гаф....И аз бих те посъветвала все пак да се информираш и за работата на бълг. хирурзи.
Дано направиш правилния за теб избор Лидия
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th October 2008, 20:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Много по-вероятно е след като проучиш да попаднеш на добър хирург в Бг,отколкото на такъв на сляпо в чужбина.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th October 2008, 12:58
lazaryovtchev lazaryovtchev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: България
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до lazaryovtchev
По подразбиране

Моля да ме извините че ще се намеся в разговора, предполагам знаете че моята съпруга е - Самодива. Искам да кажа няколко думи относно българските и чуждите хирурзи.

Според мен в БГ има доста добри хирурзи за имплантиране на силикон .

НО когато се имплантира на дами които са раждали и имат птоза над 1-ва степен или на дами които са имали голям бюст и по някаква причина той е отпуснат и пак има птоза над 1-ва степен, нещата стават доста сложни за наще доктори. Повечето от вас знаят че вече 3-ри години ходим по мъките със съпругата ми, та от това ходене разбрах следното;
ако дамата не е раждала и е с малки гърди или няма такива, то без проблем може да се довери на почти всички извесни хирурзи в БГ, ако е с малко гърди и е раждала - тогава трябва вече да се внимава заради нарушения метаболизъм в организма, но пак не е страшно, поне 10 човека в БГ ще и направят страхотен бюст .................
Продължавам с проблемните случаи - ако дамата не е раждала и има голям и отпуснат бюст както и ако е раждала и е с такъв, то трябва много да се внимава!!!!!!!!!!, от опит знам че повечето доктори ще Ви предложат огромни размери за имплантите с които ще изглеждате супер през първите 1 - 6 месеца, после

оффф, не ми се пише, ако някоя от вас иска да споделя с нея нещо, да пише на лични.

та за Бг и чуждите доктори, ако в БГ ви объркат от началото, после и в чужбина трудно ще ви направят корекции, но в чужбина има методи за хирургическа намеса които са закон, а в БГ докторите още се учат, а най-често срещания проблем е боотаминг out, както и да е нямам време, сега, мога да напиша 20 страници ............., но за нас уви е вече много късно,
__________________
МОЖЕ ДА ОСТАРЯВАМ, НО ОТКАЗВАМ ДА ПОРАСНА!

Skype name - Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силикончужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:19.