IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2371  
Стар 18th October 2008, 18:35
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Хей здравейте, и аз вече съм си вкъщи от вчера, но чак сега имам възможност да пиша. Операцията ми беше при д-р Недев на 16.10, всичко мина добре и вече съм по-спокойна Вчера ми махнаха тампоните, не беше никак страшно, само дето нослето ми е все още запушено и постоянно тече, имам и някакви пластинки вътре, понеже ми е изправяна преградата. Иначе си го видях на снимка, много е симпатично, не можах да повярвам, че е моето носле.
myrti6а, радвам се много за теб, важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре, независимо какво казват другите. Сега и моите приятели като разбраха, всички ми се чудят, какво ми било имало преди, много си ми бил добре носа и т.н., но въпреки това не съжалявам.
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
  #2372  
Стар 18th October 2008, 18:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
зависи в кой ден след операцията ще ти ги махнат ( тампоните де)
Не зависи от деня, а от доктора. На мен Цветков ми ги маха на осмия ден и почти нищо не усетих.

Миртиша, честито ти ново носле! Само хубави емоции да ти носи!
  #2373  
Стар 20th October 2008, 09:51
nia-66 nia-66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 49
По подразбиране

аз в началото си пръсках стеримар,а след 1 седмица си купих ринолекс и сега носа ми е отпушен е не както трябва,но е много по добре.на 23ти ще ми махат гипса
  #2374  
Стар 20th October 2008, 10:21
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

на мен постепенно ми се отпушваше нослето, едната ноздра ми се отпуши на 3тия ден, а другата малко по-късно, абе окончателно някъде до към 5тия ден...
  #2375  
Стар 20th October 2008, 11:12
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
зависи в кой ден след операцията ще ти ги махнат ( тампоните де)
Не зависи от деня, а от доктора. На мен Цветков ми ги маха на осмия ден и почти нищо не усетих.

Миртиша, честито ти ново носле! Само хубави емоции да ти носи!
На мен "сестричката" ми ги махна... Може и така да е,но ако е по-рано ще е по-добре,защото на мен на 5-тия ден бяха срастнали с раната,а и бяха доста навътре... 2-рия път( когато ми разчекна ноздрата) когато ми сложи пак тампон,понеже вдигнах Т от него и го изкарах на следващия ден и нищо не усетих КЕФФФ
  #2376  
Стар 20th October 2008, 15:12
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

За тампоните незнам, но на мен тия пластинки дето ми ги сложиха, много ми убиват, особено, когато се засмея имам чувството, че се смъкват все по-надолу и ми се забиват във върха. Днес се обадих на моя доктор да го питам и той ме увери, че нямало опасност да паднат, тъй като били зашити, но как ще ми ги махат... не ми се мисли
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
  #2377  
Стар 20th October 2008, 16:00
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimberli
За тампоните незнам, но на мен тия пластинки дето ми ги сложиха, много ми убиват, особено, когато се засмея имам чувството, че се смъкват все по-надолу и ми се забиват във върха. Днес се обадих на моя доктор да го питам и той ме увери, че нямало опасност да паднат, тъй като били зашити, но как ще ми ги махат... не ми се мисли
миличка, ти защо си с пластини и кога ще ти ги махат? сигурно е доста болезнено, стискам палци да не те боли при махането и бързо възстановяване
  #2378  
Стар 20th October 2008, 16:51
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Благодаря ти suri, уж нямало да боли, но ще видим...А иначе пластините са ми от двете страни на преградата, за да ми я придържат, не е болезнено, само малко ми убиват, като пластмасови са и постоянно си ги пипам дали са на място. Ще оцелея, само за махането им се притеснявам, което ще е в петък заедно с гипса. Между другото на някой слагали ли са му подобни пластинки, защото не видях никой да е писал, може и да съм пропуснала.
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
  #2379  
Стар 20th October 2008, 17:30
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Не само, че ги усещам, ами дори си ги виждам, може би моите са по-големи, а това, че ми е запушен вече не ми прави впечатление. Сега малко се притесних да не би да са се смъкнали надолу като се смея, но то пък ако са зашити наистина няма как.
Jackie, с местна упойка ли ти ги махаха, с гипса ли заедно?
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
  #2380  
Стар 20th October 2008, 17:59
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

Сигурно зависи от корекцията Jackie, моите може да са сложени по-надолу, защото им се виждат ръбчетата, още откакто ми махнаха тампоните, но чак сега сякаш започнаха да ми убиват на върха. Теб по кой метод те оперираха, усети ли болка с упойката?
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.