IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2008, 15:37
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране д-р Ангел Енчев - Медлайн клиник

Чували ли сте за Д-р Ангел Енчев - завеждащ клиника по пластична, етстетична и рекоструктивна хирургия SYMETRIA? всъщност той оперира в Медлайн Клинкик в Пловдив, а скоро са открили (Медлайн клиник) и в София, но не знам дали в София извършват някакви интервенции или е само консултативен център.
та, намерих една голяма статия за него в Руж за него.
Става въпрос за някакъв доста интересн вид ринопластика.Казва се функционална ринопластика, която включва 3 операции в 1 – септопластика, естетична корекция и конхопластика. Операцията се извършва по затворения метод – с малки разрези от двете страни на носната кухина. Процедурата трае около 1 час, няма синини , само отоци,9 дни се носи пластмасова лонгетка на носа. Следоперативното възстановяване било много бързо… снимките на оперирана жена, които са публикували в списанието, за мен лично показват възхитителни резултати. сканирах страницата, но не знам как да ви я пейстна, защото е pdf file.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st February 2008, 18:30
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Цитирай:
отношението на др.Енчев От" Медлаин клиник",може да се определи само като ЛЕКАРСКА НЕБРЕЖНОСТ Sad Взимат ти парите и после не ги интересува какво става с теб.
За този същия ли Енчев става дума? Мисля, че едно момиче с ник Ми-лена е била негова пациентка, писала е в темата за пострадали.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2008, 08:24
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране Re: д-р Ангел Енчев - Медлайн клиник

Цитирай:
Първоначално написано от Persefona
Става въпрос за някакъв доста интересн вид ринопластика.Казва се функционална ринопластика, която включва 3 операции в 1 – септопластика, естетична корекция и конхопластика.
В какво се състои естетичната корекция?
В интерес на истината абсолютно всяка ринопластика, която респектира нормалната функция на носа, може да бъде наречена функционална. Просто поредното благозвучно название на отдавна познат метод...

P.S. Мога ли да те помоля да пратиш статията на diastemma@yahoo.com? Ще я обработя и ще я поставя тук.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2008, 13:55
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

diastema, пуснала съм ти статията на мйла. съжалявам, че се забвих толкова и предварително благодаря за съдействието.
естетичната корекциа се състои в това, че искам да ми се намали носът като дължина и ширина, а също и врухчето искам да е по-фино, а не такова камбесто, каквото ми е в момента.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th February 2008, 15:18
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

това, което мен ме вълнува много е следното - чета отзивите за това, че след интервенция едва ли не се скрива за пациентите си, но все пак ми се искам да знам, дори и "криещ се" успешни ли са неговите операции? доволни ли са пациентите му с новите си придобивки?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th July 2008, 04:23
pphoto pphoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 10
По подразбиране

чета отзивите за това, че след интервенция едва ли не се скрива за пациентите си

Аз при него си уголемих бюста.Написаното за него че се скрива,НЕ Е ВЯРНО.Винаги съм имала контакт с него и когато съм се обаждала че просто искам да ми прегледа,никога не ми е отказвал.Не знам какво се е случило с вас,но аз наистина смея да твърдя,чи д-р Енчев е много разбран и наистина се държи добре.Арогантност и грубост при него няма.Разбиращ от работата си и даващ пълна информация и отговори на това което те вълнува.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th November 2008, 17:42
nedosegaema nedosegaema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: plovidv
Мнения: 9
По подразбиране

Наистина няма нищо вярно той е много добър и внимателен. След моята операция ми е отговарял на всички въпроси. Преди мен оперира една моя приателка която имаше 2 неуспешни ринопластики и нослето и стана перфектно при него
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th November 2008, 19:44
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

всеки си има гледна точка моя позната си прави гърдите при Енчеви и да ви кажа разбрали са се подмускулно ,но после се разбра ,че са направилни надмускулно иначе гърдите са отчайващо зле пълна асиметрия и нещо като набраздено му гърдите без сутиен е пълен ад а когато тръгна да го съди доктара влязъл в залата и просто казал че не я познава това не е единичен случай
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th November 2008, 19:19
nedosegaema nedosegaema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: plovidv
Мнения: 9
По подразбиране

ето резултата от този вид риноплостика 2 седмици след операцията като се има предвид, че ми е правена и носната преграда и до преди 3 дни бях с лонгета. Много съм доволна доктора е много добър препоръчвам го на всички



http://www.snimka.bg/my_albums.php?album_id=307195
парола 0101
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th November 2008, 19:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Отваря начална страница. Дай и потребител или направо линк към албума.
Иначе - честито носле!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнгелЕнчевМедлайнклиник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.