IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 5th November 2008, 15:47
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Ами да кажем, че аз отдавна не вярвам на такива щуротии, или поне гледам да не им обръщам внимание.
От моя опит - преди много години, сънувах, че ме гази кола и на следващия ден катастрофирах с линейката, която ме караше към болницата.
Изводи и щури заключения не си правя, според мен става дума за чисто съвпадение.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 5th November 2008, 16:19
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Историята е доста страшничка
Наистина,как остана да спиш там след това ???
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #243  
Стар 5th November 2008, 19:33
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
И аз да разкажа какво ми се случи преди около 4-5 години:
Бях на гости в бившия ми приятел за вечерта. През нощта станах да си налея чаша вода от банята, която е в коридора на въпросния апартамент. Не светнах лампа защото от вън влизаше светлина, поне в спалнята, но като отворих вратата стана адски тъмно и от тавана висеше бял силует на жена по нощница и й се вееха краката. В момента ме побиват тръпки като пиша за този случай. Изпищях силно, не можех да спра да крещя и треперя, приятелят ми се събуди и светна лампата. Интерсното е че на този ден са правили 40дни на едно момиче, което се обесило на горния етаж в блока. Разбрах го в последствие, така че не може да е плод на въображението или на страховете ми от нещо чуто.
наистина звучи смразяващо
Отговори с цитат
  #244  
Стар 5th November 2008, 19:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

По повод на тия преживявания:

http://www.vbox7.com/play:7d865e5d
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 5th November 2008, 20:53
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
От това което е написала Роси спи се сетих за един ужас който преживях и ме беше страх да си спя у нас 10дни...
Една недяля излизам да простирам на терасата и и се чува нещо тежко че пада долу като чувал ,и пусто му любопиктство се обръщам и поглеждам да видя и какво мислите че имаше долу труп на момиче което се разбра в последствие ча скочило от 14 етаж ...
Ужаас !
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 6th November 2008, 11:45
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

като бях малък видях една баба да минава транзит покрай балкона отгоде надолу, ама мойта баба не ме пусна после да погледна Сигурно се е била разпльокала де, като се сетя как профуча..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #247  
Стар 6th November 2008, 15:11
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
като бях малък видях една баба да минава транзит покрай балкона отгоде надолу, ама мойта баба не ме пусна после да погледна Сигурно се е била разпльокала де, като се сетя как профуча..
много тъжно и стряскащо
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #248  
Стар 9th November 2008, 20:31
kam4encetyyy kam4encetyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: огаожгао
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез AIM до kam4encetyyy Изпратете съобщение чрез MSN до kam4encetyyy Изпратете съобщение чрез Yahoo до kam4encetyyy
По подразбиране

Ами един ден бяхме в една моя приятелка те живеят в голама къща от пред има къща и от зад 2,3 стаи там е омряла някаква баб а зад тях едновреме е имало гробище отидохме от зад и почнахми да си говорим и на стаклото почука някои а никой не беше там . Вечерта останахме до късно след това аз чух някои да споменава името ми беше ужасно И така следващата нощ когато бяхме с баба и чухме стъпки по тавана след това вратат се затваря и отваря МНОГО БЯХМЕ ОПЛАШЕНИ ИЗВИКАХМЕ ПОЛИЦИЯТА ДОИДОХА ДВЕ ПАТРУЛКИ НО НИКОИ НЯМАШЕ ОТ ТОГАВА НЕ ХОДЯ В ТЯХ !!! :shock: :shock:
Отговори с цитат
  #249  
Стар 9th November 2008, 22:00
Аватара на DhR
DhR DhR не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Варна
Мнения: 189
По подразбиране

Сънувах, че искам афтограф на Коби Брайънт (което ми е мечта)
__________________
I've been chased by a ghetto bird
Отговори с цитат
  #250  
Стар 18th November 2008, 00:26
Аватара на савина
савина савина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Поглеждам часовника и ми се струва, че май сега е момента да напиша нещо и тук. Веднъж, след ставане от сън, заварих плейъра си включен и програмиран да изпълнява част от песен в режим А-B. Усилвателя беше изключен. Възможността да съм го забравила я изключвам, тъй като този модел не подържа функцията за програмиране от А-B. Изключвам и възможността за дефект, тъй като иначе плейъра си свири нормално, а и освен това дефектите по техниката имат свойството да се проявят все по-често и с по-голяма сила. Друг подобен случай не съм имала. Съжалявам само, че не включих усилвателя, за да чуя какъв е точно текста на песента. Може да е било някакво скрито послание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшниисториинеобяснимипреживяванияималилисте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.