IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 19th November 2008, 14:40
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

dadano, аз лично не те съдя, мисля че имаш нужда от помощ и дано го разбереш на време. Има нещо ужасно сбъркано в ценностната ти система.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #242  
Стар 19th November 2008, 14:45
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva

Beauty, права си за сеира от страна на някой форумец, но е трудно да останеш равнодушен, към такава тема..
Не става въпрос да останеш равнодушен към темата, както виждаш и аз съм подкрепила идеята и петицията!
Става въпрос да бъдеш равнодушен към хорската простотия тук, във форума!
Защото начина , по който се палите всички, обяснявате и давате факти, изразходвате си енергията, за да защитите редното и нормалното, въртейки се в кръг, начина, по който спорите с човек, който си прави опити с вас, за да ви гледа как се ядосвате, е обречен!
Тук, в тази тема, ярко се вижда един манипулативен експеримент- някой застава в опозиция, не толкова, защото вярва в твърденията си, а за да наблюдава с удоволствие човешките реакции на самозащита, вдигнат адреналин, ускорен пулс и ярост!
Именно да наблюдава от високо и с удоволствие да чувства господството на собственото си его, успяло да ви разклати и разстрои..
А доста по-извратена форма на подобно удоволствие всички го виждаме в клиповете в темата..
Аз отказвам да бъда част от подобен експеримент и ако го направите и вие, ще направите противника слаб!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 19th November 2008, 14:57
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране


Отказвам се от ужасния експеримент да ви накарам да използвате мозъка си. Ясно е, че не ви понася и само се дразните.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 19th November 2008, 14:59
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano

Отказвам се от ужасния експеримент да ви накарам да използвате мозъка си.
Оценяваме го, бъди сигурна
Отговори с цитат
  #245  
Стар 19th November 2008, 15:02
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano

Отказвам се от ужасния експеримент да ви накарам да използвате мозъка си. Ясно е, че не ви понася и само се дразните.
Неее, не се отказвай
Ние експериментираме непрекъснато и се получава, ако се откажеш няма да накараш твоя да работи.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #246  
Стар 19th November 2008, 15:14
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Beauty, е права

Аз и по тая причина не се включвам в темата , защото не ми се водят безмислени спорове с хора като Иванин и dadano
Отговори с цитат
  #247  
Стар 19th November 2008, 15:40
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano

Отказвам се от ужасния експеримент да ви накарам да използвате мозъка си. Ясно е, че не ви понася и само се дразните.
Хмм и ти мислиш,че го използваш айде стига глупости вече, това че живеем в смотана държава не значи ,че можем да загубим представа какво е правилно и какво не. Стига сте ми изтъквали някакви доводи от сорта това била природата- да в природата се раждат и психопати, ами хайде ще си ги оставим- нали е природа. Ей винаги ще се намери някой да дразни с вироглавие. Ако не го кефи темата не се разписва и толкова- кво ми философсвате. От много философи сме я докарали до тука.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 19th November 2008, 15:43
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
Отказвам се от ужасния експеримент ...
Самооценката ти е завишена, за подобен експеримент се изисква гъвкав ум и поради тази причина няма как да съм визирала теб...
Твоите постове дори не ги четох докрай...
Отговори с цитат
  #249  
Стар 19th November 2008, 22:43
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Beauty, е права

Аз и по тая причина не се включвам в темата , защото не ми се водят безмислени спорове с хора като Иванин и dadano
Е ако влагаше малко мозък (от някъде), щеше да забележиш, че Иванин и дадано, особено пък Иванин, говорят само с реални факти, закони, случки и събития. Аз не мога да намеря някъде в постовете си да съм си измислял "абе май че тоя човек не може да бъде наказан". Както казах тва е една утопия - а бари ви каза и за "тежестта" на тази петиция - никаква. Че премиерът захвърли ей така подписите за оставка на правителството (друг е въпросът, че много от тях са били фалшиви, щото дядовците дето седяха по центъра обикновено висяха цял ден без особено внимание от гражданите), та тази подписка беше захвърлена и не се коментира вече, а вие тук с някаква измислена петиция си мислите да направите фурор.

Ре-ал-ност - тая дума трябва да се асимилира. Ние сме говорили глупости Реално погледнато, както ще разберете след време, когато случаят НЕ намери подкрепа и решение (поне според вашето решение), ще видите, че аз и дадано сме говорили единствените смислени неща в тая тема, а вие просто без никакво покритие обсъждате някакви мечти направо. Естествено, че не трябва да бездействаме и да си викаме "няма смисъл", но трябва и да слезем на земята и да се огледаме, защото е по-зле безсмислени и невъзможни мечти, отколкото смислено бездействие.

Е, успех
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #250  
Стар 19th November 2008, 23:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

ВаньоОоО, аз мозък си имам , ама ти се замисли дали не ти липсва
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Петициясрещуизродахранещзмиитесикотетакученца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.