IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th November 2008, 12:48
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

лека полека май се раздвижва... Мойто в началото също беше така, вече е на 2 месеца и малко и си правя мимики съвсем нормално... Само още не мога да го стисна за да го издухам като хората.... страх ме е
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th November 2008, 16:59
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте всички.Аз искам да попитам нещо друго.През април ми направиха втора операция на носа.От едната страна вече нямам никакъв оток ,но от другата все още имам.Нормално ли е след втора операция вече седми месец да имам оток.докторите ми казаха че е нормално, но мен ме притеснява и вече нямам търпение да се видя нормално.Да не говорим 4е ми излезе нещо на кожата като някакви две пъпки които немогат да ми ги оправят.направо се побърках
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th November 2008, 03:45
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremi1
Искам да питам оперираните вече след преминаване на възтановителния процес като говорите движи ли ви се връхчето на носа или стои така просто като изкуствено и залепено за лицето ви. Моето май е така.
еми радвай се,че не ти се мърда...много е гадно когато някой говори или се храни и носа му мърда...направо е противно....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th November 2008, 13:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elizma
Здравейте всички.Аз искам да попитам нещо друго.През април ми направиха втора операция на носа.От едната страна вече нямам никакъв оток ,но от другата все още имам.Нормално ли е след втора операция вече седми месец да имам оток.докторите ми казаха че е нормално, но мен ме притеснява и вече нямам търпение да се видя нормално.Да не говорим 4е ми излезе нещо на кожата като някакви две пъпки които немогат да ми ги оправят.направо се побърках
И аз си задавах същия въпрос, защото и при мен е така - втората ми рино беше през април, но сутрин пак се будя с леко отекъл и скован нос, главно от едната страна. До вечерта отокът почти напълно спада и на другия ден наново Явно е нормално, но се чудя докога ли ще продължи?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th November 2008, 15:49
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Незнам и аз докага ще продължи това нещо.Мога само да се надявам да свърши скоро.След първата операция носа ми пак така остана до5 месец подут от тази страна.Мисля че докторът работи от тази страна затова е така.Но май при всеки си е индивидуално.въпрос на организъм.на мен не ми спада до вечерта напълно просто си имам оток от там.спада но много бавно а може би е заради това което споменах ,4е ми се появи на кожата понеже го рязаха 4 -5 пъти.и пак си излезе.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th November 2008, 16:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elizma
заради това което споменах ,4е ми се появи на кожата понеже го рязаха 4 -5 пъти.и пак си излезе.
А къде е това нещо - отвътре върху лигавицата или отвън върху кожата на носа? Казаха ли ти поне какво е?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th November 2008, 17:15
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Ми отвън на кожата ми е .Минах през толкова доктори в софия, стара загора и враца и кожни и пластици и никои неможе да ми каже какво е.Съмняваха се за костен прах който е останали и организъмът неможе да го разгради Изориха ми го и ми го рязаха направо дупка ми стана.Сега моят пластик иска да го изреже и да го зашие но аз вече се наплаших и незнам а носа още не ми е спаднал.някой ако иска да ми даде мейл ще му пратя снимка да го види.една козметичка пък каза че и прилича на мастна жлеза.ужас просто
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th November 2008, 19:14
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

elizma, незнам твоето какво е, но и аз имах странен проблем с носа след операцията. В началото на септември ( 6 месеца след операцията) на върха на носа ми се появи една червена точка. аз не и обръшах много внимание и даже и не мислех, че ще е нещо свързано с ринопластиката ми, все пак беше минало доста време. Обаче не минаваше и не минаваше, почна леко да се подува и да събира гной. Проби си дупчица и започна да изтича гной, започнах да го мажа с ихтиол и разни такива мехлемчета, обаче продължаваше да набира. И така докато един ден пак не си го почиствах и видях в дупчицата нещо черно и с една стерилна пинсетка го дръпнах леко и излезна парченце конец, около 2 мм и се оправи. Сега имам лек белег от това, но избледнява. Конците ми бяха саморазграждащи се , но този явно не е бързал.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th November 2008, 20:30
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от kremi1
Искам да питам оперираните вече след преминаване на възтановителния процес като говорите движи ли ви се връхчето на носа или стои така просто като изкуствено и залепено за лицето ви. Моето май е така.
еми радвай се,че не ти се мърда...много е гадно когато някой говори или се храни и носа му мърда...направо е противно....

ами моя е също скован, но се раздвижва мога да си мърдам ноздрите и да правя мимики, но връхчето е сковано. все пак риното ми беше преди 2 месеца
но не мисля че да се движи връхчето е чак пак противно
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th November 2008, 20:44
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

и моето нещо започна по същият начин,като зачервяване и след това стана като пъпка с гноен връх.Тогава отидох при един пластик в стара загора защото неможах да пътувам до софия и той ми го обработи.после пак набра,и във враца един хирург мислеше че е конец но нищо нямаше вътре.така пак при евстатиев-той ме оперира.тои ми го кюретира 5 пъти и казва че няма нищо вътре.и че там няма конци.Сега това нещо нито расте нито боли като капсула седи ,и не секретира.даи мейл да ти го покажа.много доктори казаха че може да е конец.как да разбера,неискам пак да ме режат.тои иска да ко изреже и зашие,но ако има нещо то пак ще набъбне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикадругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.