IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 3rd December 2008, 21:50
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ТОВА Е ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ТУК БИЛИ ТЕ ДОВОЛНИ ИЛИ НЕ http://www.vbox7.com/play:5f3cf73e с пожелания за повече усмивки
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 4th December 2008, 12:32
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Ле-ле тук никой не е писал днес.
Ок... аз ще напиша, че съм добре - вече свикнах с хранителния режим
и не се дразня, когато другите бухат шоколади около мен.
Чувствам се преизпълнена с енергия и за това увеличих спорта малко повече .
И мисля, че дори по празниците ще се справя с изкушенията.
Вие как я карате?
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 4th December 2008, 14:52
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

raru, това, че кипиш от енергия е много хубаво!
Браво и за това, че другите, ядящи шоколад хора, не ти правят впечатление :P
Аз, за себе си, съм забелязала нещо интересно. Когато съм навън дали ще е в ресторант или с приятели, които хапват нещо сладко.. устоявам на всичко и съм си стриктна, никой не може да ме изкуши, но когато съм си вкъщи и има някакво нережимно сладко, е тогава вече става проблем... волята ми намалява драстично...
Момичета, а при вас как е?
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 4th December 2008, 15:32
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

На сладко се устоява лесно, виж със соленото, пърженото и мазното си имаме проблеми ние
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 4th December 2008, 16:01
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте,мили Дюкеси,

Пак само набързо минавам и подминавам да прочета какво сте писали и аз да се отчета на бързо. Работа имам колкото за целия китайски, половината индийски и 1/4 японски, та от тръстиката не мога да изгазя. Та това е причината да пиша все по-рядко и по-рядко. Освен това да си призная ме е срам....Не,че спрях с режима,но не мога вече да го спазвам както преди. Сега я карам само на ПЗ да вдигна малко гребена,че се затлачих от толкова белтъци и протеини. Ще видя колко време така ще я карам полудюкански А веднъж на обед се издъних със задушени зеленчуци, това в понеделник на обед. Но не можах да устискам на задушен карфьол, брюкселско зеле, зелен фасул, грах, царевица. И това цялото нещо с масло. После ревах на Тира по скайпа и честно казано ми се щеше да повърна, за да не разваля режима. Но явно организмът си го иска. И сега ще я карам аз на ПЗ до където я докарам. Алкохол обаче никакъв и въглехидрати освен тези в понеделник никакви. Обикновените неща,но задължително със зеленчуци. А сега съм заковала 68 килограма и не мърдам оттях. По Дюканския калкулатор максимума ми е 65, ама аз знам,че мога до 60,но сега точно нямам сили. Или май се поуморих, освен това все се храним на вън, а и много служебни партита се заформят. Тържествени откривания на обекти, то са едни чевермета и щуротии, тостове...Абе всичко устисквам, засега,но нещо вече съм на баир Тъй че след почти 5 месеца по Дюкан, от стриктен по-стриктен смятам да му ударя една почивка, без да нарушавам уставния ред , да презаредя малко и продължавам с нови сили.
Аз пак много се разписах...Извинявайте, момичета, хващам мотиката и скачам обратно в царевицата
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 4th December 2008, 17:39
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

zdraveyte macki i ot men.ne sam pisala ot minaliat vek.novite ne me znayat,no starite me poznavat.izvinete ,4e ne pi6a na kirilica ,no v momenta nemoga.az sam na rejima ot april,no razbirase go spriah po zdravoslovni problemi.ot togava zapo4vam i spiram.nemoga da iskaram pove4e ot 10 dni.skoro sled poredniat proval yadiah kato pobarkana ne misleh drugo osven za hrana.problema mi e ot 3 dni .momi4eta nemoga da yam s mnogo maka iziajdam po edno yayce na den.PoMognete mi.Kakvo mi stava.....
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 4th December 2008, 22:14
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

Висока съм 164 съм,преди една година тежах 68 килограма.От февруари тази година започнах яки тренировки и НВД.Свалих килограмите до 55 - в момента съм толкова,но мисля,че ще е добре да махна още пет и да си се радвам на прекрасното кръгло число 50.И...прочетох за Пиер Дюкан доста,реших да пробвам и от утре /05.12.08/ съм на режима...Ще информирам за развитието....
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 4th December 2008, 22:22
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

otherdeadangel успех!
Борти.... вероятно организма ти е пренаситен и затова се получава така. От личен опит ти казвам. Може би трябва да прекъснеш режима за по-дълго време , може би до пролетта, за да си почине и тогава наистина да го започнеш отново. За да се наслаждаваш на храната, а не да ти е неприятно да я ядеш. Аз лично постъпих така. Сега постя , за да може да пречиста по-добре организма от дългото товарене с месо и яйца и мисля да започна отново на пролет. Така че можем да сме заедно.
Целувки!
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 4th December 2008, 22:43
Аватара на poliii
poliii poliii не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 33
По подразбиране

здравейте на всички,аз съм в тоя форум от 100 год. но много рядко пиша,предпочитам да чета и да се информирам и чак тогава да се изказвам
Та... аз съм за 2 път на режима.Първият път беше пролетта и го избутах нзм колко ама не беше като хората,беше само мъка и с тоалетната със всичко и се отказах за което много съжалявам,но от този понеделник почнах пак и се чувствам страхотно
Та се присъединявам при вас веднага с едно въпросче-искам да сваля 10-12кг. които не са скорошни и си ги имам отдавна,знам че Дюкан препоръчва 5 дни Ударен,но като четох някои от вас препоръчват 7 дори 10,според вас кое засилва и "събужда" метаболизма?
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 4th December 2008, 22:49
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Момичета, още веднъж ще повторя за всички, които са започнали да тренират яко- спрете да се мерите в килограми и започнете да се мерите в сантиметри и процент масна тъкан- при вас килограмите не са показателни!
otherdeadangel, дори и да успееш да станеш 50 кг, възможно да останеш разочарована от факта, че не изглеждаш по- слаба- това е така, защото междувременно ще изградиш мускулите, които тежат повече.
Борти, според мен си си докарала алергия и непоносимост към месото и яйцата. Като не става, не се мъчи, смени начина на хранене. Аз ако усетя, че почва да ми се повдига от месо (само дето на мен това ми се е случвало точно два пъти- аз съм голям хищник), просто следващия ден карам на зелена салата например. И обикновено към вечерта вече копнея са сочна мръвка, толкова, че коленцата почват да ми треперят за месце Карай известно време както и Тира- на постно, по твоя преценка си реши колко въглехидрати можеш да си позволиш, без да започнеш да качваш, ама ги включи и тях в менюто, поне за известно време.
И аз да си кажа, от 28.11 съм пак в първа фаза, до момента обаче не съм мръднала и едно кило, напротив дори, заковах се на 52 и никакъв напредък. Дали защото скоро трябва да ми дойде и взех да се надувам... по друг начин не мога да си го обясня. Във всеки случай се чувствам чудесно и сигурно ще искарам общо 10 дни, пък после ще му мисля, явно без потене у фитнеса няма да стане работата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:07.