IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 8th September 2006, 11:33
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Преди време гледах някакви филмчета на Били Бланкс и пробвах да правя това което той показваше и много ми хареса. Искам да започна да ходя на тае-бо, обаче се притеснявам, че няма да издържа и 15 минути...Аз преди съм се занимавала със спорт,макар и не много активно, обаче от няколко години насам въобще не спортувам и съвсем съм се отпуснала...Аз не искам да отслабвам, защото нямам нужда от това, просто искам да се пораздвижа малко, че водя много заседнал начин на живот...Ама как да почна да ходя на тае-бо, като ще се уморя супер бързо и само ще се излагам (
Отговори с цитат
  #142  
Стар 8th September 2006, 22:13
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Първо няма човек в нормално психическо състояние, който да ти се смее в залата или поне аз за своята практика не съм срещал такъв. Всеки е почнал от нула (някои от -3 ) Резултата е въпрос на тренировка, всеки го знае и съди за това по себе си.
Второ не разглеждай хората в залата като шайка узверели маниаци подскачащи напред-назад хвърлящи на поразия крошета и шутове Там ще има хора под твоето ниво, на твоето ниво и над твоето ниво и всички ще сте от един отбор защото имате една обща цел - да влезете във форма, да се освободите от напрежението (и да обсъждате гъ.а на инструктора под душовете - тва аз си го измислих, не казвам че е така )))))).
С две думи - Споко - не колиме, не бесиме и не сочиме с пръст . Рискуваш да те сочат ако се облечеш като за дикотека и отидеш да тренираш - е такива случай вече съм виждал - просто е излишно и е неадекватно
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #143  
Стар 9th September 2006, 09:35
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

ето от тук могат да се изтеглят тренировките http://wjoxjfu.data-bg.info/bg/module,search/ Пишете tae bo и Търси
Аз лично си ги изтеглих миналата седмица, но са много натоварващи. Не мога да издържа цял час . А след първата ми тренировка няколко дена ме боляха мускулите на краката и дупето.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 9th September 2006, 15:06
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Е то тва е идеята, да ти е малко зор, малко нанагорно да ти дойде, за да има ефект. А мускулната треска не можеш да я избегнеш съвем, това че си я получила обаче е свидетелство че наистина си се натоварила и си свършила работа, свиква се с нея. Аспиринче и си ток
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #145  
Стар 11th September 2006, 15:17
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paradizio
и да обсъждате гъ.а на инструктора под душовете
Хахаха...Това ми хареса...Ето още една причина да започна да ходя на тае-бо...Стига инструктурът да е мъж, разбира се
Отговори с цитат
  #146  
Стар 11th September 2006, 15:22
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз да ви се похваля След едногодишно прекъсване тръгнах пак на Тае Бо! Много е трудно началото.. Така ме болеше всичко, а бях пила аспирин.. Дори като спя се събуждам от болка в мускулите и не мога да се завъртя, УЖАС!!! Обаче вече взе да ме отпуска, утре пак съм на тренировка Нямам търпение.

Искам да попитам само нещо, защото сте навътре в нещата - струва ми се, че някои момичета стават набити в краката и ръцете след продължителни тренировки... Това дали е от Тае Бо или причината в тях е друга? Защото аз искам пак да се стегна и оформя, но НЕ ИСКАМ да надебелявам
Отговори с цитат
  #147  
Стар 11th September 2006, 15:34
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

И аз междодругото точно това си помислих, че краката ми ще станат набити а не ми се иска, дори ми се иска да ми намалее обиколката на бедрата, което май няма как да стане с тае бо.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 12th September 2006, 19:09
Аватара на Mea`culpa
Mea`culpa Mea`culpa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Бургас
Мнения: 14
По подразбиране

Аз искам да попитам къде в Студентски град мога да ходя на тренировки по Тае Бо? Защото тази година ще съм студентка и освен задължителната една тренировка на седмица към университета, искам да тренирам и някъде другаде...
Някой знае ли също така и как вървят цените?
Отговори с цитат
  #149  
Стар 13th September 2006, 07:54
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз където ходя се плаща на тенировка, която е 1 час. Струва 1,50 лв. Но не знам в София как вървят цените..
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th September 2006, 12:21
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

хахха
къде толкова евтино?
в сф под 4 лева без карта няма
ако си земеш карта, - около 3 и нещо
не е голяма далавера, ама е стимулиращо
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:55.