IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2811  
Стар 11th December 2008, 11:49
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

привет момичета-чета ви одавна но нещо не можех да се регна-сега съм тук обмислям своята птомяна откак се помня с тоя нос и бях решила да е декември,но засега отлагам за януари.
Колко време предварително си записвате час за първа консултация-примерно,ако се обадря сега за кога ще ми дадат час?
  #2812  
Стар 11th December 2008, 12:26
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране Здравей!

Аз вчера бях на консултация ииии сестрата записваше дати за консултации след 7-ми януари! А, операцията ...... не зная кога ще ти я насрочи . Моята е за март !!!!!
А, държа да каже, че доцент Джамбазов е ............. не зная как да го опиша! Страхотен професионалист, а в същото време и много свеж, готин,мил човек. Много рядко срещана комбинация, повярвайте ми (за тези, които все още не го познават). Аз бях доста притеснена, ноо в момента в който той се появи ....... всичко вече беше ОК!
Аз не бих могла да се доверя на друг хирург
  #2813  
Стар 11th December 2008, 14:16
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Пропуснах една много важна подробност! Мойта операция минава през здравната каса и поради тази причина ще е чак през март! Тъй като има един определен брой пациенти, които е позволено да се оперират в рамките на един календарен месец. Но ти ако не си осигурена или пък бързаш, можеш да си платиш цялата сума (която между другото е доста разумна) за да не се съобразяваш с тези изисквания на НОИ и операцията ти да се състои по-раничко!
Надявам се, че си ме разбрала ! хихихиихи
Успех!
  #2814  
Стар 11th December 2008, 17:40
DorisSs DorisSs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте отново! Операцията ми е утре сутрин (супер притеснена съм) и оправям багаж Исках да питам оперираните вече дали трябва да си взема нещо по-специално.. Успех на всички предстоящи и бързо оправяне на всички оперирани
__________________
Everything that doesn't kill me, makes me stronger...
  #2815  
Стар 11th December 2008, 18:55
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DorisSs
Здравейте отново! Операцията ми е утре сутрин (супер притеснена съм) и оправям багаж Исках да питам оперираните вече дали трябва да си взема нещо по-специално.. Успех на всички предстоящи и бързо оправяне на всички оперирани
желая ти късмет и бъди спокойна, знам че е много трудно в такъв момент, но знай че утре вечер ще имаш най хубавото носле а относно какво трябва да си вземеш, не се сещам за нищо специално, гледай да имаш кисели млека, кремчета и такива неща, защото аз лично след операцията 2 дни не можех да поема вода. Стискам ти палци
  #2816  
Стар 11th December 2008, 19:17
DorisSs DorisSs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ти много suri...окуражителни думи...като че ли иронично първото нещо, което си сложих в сакчето беше вода Ще се заредя и с кремчета и кисели млека...А лъжички, вилички, чашки и пр. предполагам трябва да си нося? И аз силно се надявам всичко да е наред и ти благодаря много отново, както за инфо-то, така и за окуражителните думи
__________________
Everything that doesn't kill me, makes me stronger...
  #2817  
Стар 11th December 2008, 20:57
tuty1 tuty1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: ПАЗАРДЖИК
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DorisSs
Благодаря ти много suri...окуражителни думи...като че ли иронично първото нещо, което си сложих в сакчето беше вода Ще се заредя и с кремчета и кисели млека...А лъжички, вилички, чашки и пр. предполагам трябва да си нося? И аз силно се надявам всичко да е наред и ти благодаря много отново, както за инфо-то, така и за окуражителните думи
Вземе си и прибори там не дават поне на мене неса.Желая ти много успех стискаме палци.
  #2818  
Стар 11th December 2008, 21:06
tsvetomilla tsvetomilla не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 68
По подразбиране

DorisSs, миличка задължително се вземи водичка. Така по-лесно се пречиства организмът след операция, марлички, които да мокриш с вода и да слагаш на пресъхналите си устни. Друго, което трябва да носиш е пижама и ведра усмивка Успех
  #2819  
Стар 11th December 2008, 21:21
DorisSs DorisSs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря много на всички...Ужасно мили сте... Благодаря за съветите и за информацията Благодаря и за пожеланията...стискайте палци и ще пиша пак като се прибера
__________________
Everything that doesn't kill me, makes me stronger...
  #2820  
Стар 11th December 2008, 22:43
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

А може ли ако не е удобно директно/макар да знам,че сто пъти е дискутирано/ да ми даде повече инфо за актуалните цени-със НЗОК и без плс
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.