IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th January 2009, 05:44
Аватара на amex
amex amex не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране Употреба на Редуктил или производни

Приемаме, че пия това гениално решение на химията над излишните килограми, не ми се яде.. но с какво трябва да компенсирам неприетите за организма елементи?

Достатъчни ли са само витамини и леки салати?

Звучи налудничево, но мога ли да си позволя да пия медикаменти от типа на "фурантрил" - по принцип, когато ям, консумирам прекалено много сол и предполагам, че това е една от причините да съм такова пухче.

Мога ли да продължа с цигарите и алкохола .. второто ще ми е трудно но все пак има ли опасност да се повредя ако пуша и пия по 2 чаши вино на седмица?

Колко според вас е най-подходящата продължителност на прием на такъв продукт?

Благодаря предварително за отговора.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th January 2009, 09:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране Re: Употреба на Редуктил или производни

Цитирай:
Първоначално написано от amex
Приемаме, че пия това гениално решение на химията над излишните килограми, не ми се яде.. но с какво трябва да компенсирам неприетите за организма елементи?

Достатъчни ли са само витамини и леки салати?

Звучи налудничево, но мога ли да си позволя да пия медикаменти от типа на "фурантрил" - по принцип, когато ям, консумирам прекалено много сол и предполагам, че това е една от причините да съм такова пухче.

Мога ли да продължа с цигарите и алкохола .. второто ще ми е трудно но все пак има ли опасност да се повредя ако пуша и пия по 2 чаши вино на седмица?

Колко според вас е най-подходящата продължителност на прием на такъв продукт?

Благодаря предварително за отговора.
Приемът на фурантрил или някакъв друг диуретик няма да ти реши проблема със солта, даже може да го задълбочи. Просто я намали ( знам, че може би не звучи като нещо "просто" ), като начало я замени с калиева сол.

Цигарите и алкохола ... виното мисля, че е ок, цигарите няма да ги коментирам

На другите си два въпроса не намираш ли отговор в листовката ( упътване, указание ... )?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th January 2009, 23:18
nelisima nelisima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Varna
Мнения: 19
По подразбиране

Аз от три дена пия Редуктил 10мг по 1 на ден немога да кажа,че имам огромна необходимост 56кг но искам да се върна на 50кг.Нямам проблем да пия по една чаша вино на ден, днес пих даже едно уиски.Чувствам се страхотно почвам да виждам някакви резултати,нямам апетит но и ходя на фитнес.Незнам някой друг ако е пил да сподели отзиви.А относно с какво можеш да замениш неприетите елементи несмятам,че е болка за умиране (ако разбира се не го приемаш твърде дълго),витамини минерали повечко плодове и всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st February 2009, 09:24
Аватара на TORNADO
TORNADO TORNADO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до TORNADO
По подразбиране

От къде се купува Редуктил-а,има ли го в аптеките?Аз изпих почти една опаковка от ЛИДА ДАЙДАХУА/китайски капсули за отслабване,които са забранени за продажба в БГ/ и резултата е -2кг за един месец,което е абсолютно нищо в сравнение с това,което свалиха другите,та си мисля дали да не взема Редуктил...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УпотребанаРедуктилилипроизводни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:51.