IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2001  
Стар 24th January 2009, 18:49
Аватара на eli19892
eli19892 eli19892 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Здрасти, момичета! Само аз ли съм от мъжете наистина? 6-ти ден днес от 7.
Данни в началото: 28г. / 182 см. / 92 кг. Може да бъркам с 1-2 кг. защото нямам кантар вкъщи и последно като се теглих бях около 90, но това беше преди празниците
Изглеждам нормално, но излишните няколко килограма са (естествено) на корема и ме дразнят. Искам да сваля именно там. Не ми е фикс идея, но много от любимите ми дрехи вече ми стоят ужасно, а и започват да ми викат "чичко" , а аз още съм "батко"
Така че не ме интересуват килограмите, а външния вид. Не мога без месо и диетата се оказа перфектна. Какви размери искате? Обиколка на талията - проблемната област - 99 см.
Днес си взех 2 кг. телешко на пържоли и кайма и докато се прибирах в ума ми бе тучна ливада на фона на швейцарските алпи, осеяна с ароматни полски цветя. Малко шарено теленце тича игриво край майка си и не предполага, че ще се превърне във вкусна вечеря за един изгладнял "дюканец". Сега когато Слънцето бавно отстъпи зад хоризонта и бледата луна срамежливо наднича иззад облаците, вече не съм толкова романтично настроен. Скарата пее своята хайдушка песен, а вие момичета си яжте киселото мляко и скаридите. Аз отивам да "унищожа" половин килограм чисто месо, без хляб, сос, гарнитура, салата, и други добавки, които само му развалят вкуса. Единственото, което ми липсва е биричката
Отговори с цитат
  #2002  
Стар 24th January 2009, 20:40
Аватара на eli19892
eli19892 eli19892 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Мили дами, отивам на кръчма. Ако някоя е от Варна и има желание да потанцува за отслабване - да заповяда. Аз черпя - минерална вода и пилешки шишчета на корем. Друго и да иска - не може! После най-вероятно ще я оставя да се прибира пеш в студа, за да гори калории. Не е много джентълменско, но един ден ще го оцени.
И сега сериозно: Наистина ще ме водят на кръчма и тъй като знам, че бялото вино спомага за разграждането на мазнините, смятам да пия една чашка колкото за "Наздраве"-то. После ще извозвам пияните по къщите, то е ясно.
Тържествено обещавам пред всички, че няма да си наруша режима и честно ще си призная още утре ако съм прегрешил!
Весела съботна вечер на всички и ...Наздраве с чаша вода
Отговори с цитат
  #2003  
Стар 24th January 2009, 20:47
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Ех Иване Иване....
Няма да нарушаваш режима а ще пиеш една чашка вино....
Много съм зла и те наказвам отсега!
Хайде бе хора, немога да повярвам че не можете да издържите известен период без алкохол....
както и да е.
Понеже аз съм Баба Ягата на темата - ще ви се карам често.

Иван, пожелавам ти притяна съботна вечер ... много е гот когато си единствения трезвен на масата и гледаш сеира на другите
Отговори с цитат
  #2004  
Стар 24th January 2009, 21:02
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

Не знам дали има такъв върпос с риск Настя да ме набие (шегувам се) онези колбаси на Тандем които са с до 3 % мазнини,може ли да ги консумирам? (питам,понеже се съмнявам дали наистина са с до 3 % )
Иначе аз на 5 ден взривен режим съм 2.5 почти 3 кг надолу само с водата е голяма мъка , но удържаме фронта
Отговори с цитат
  #2005  
Стар 24th January 2009, 21:06
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

здравейте и от мен. аз малко се позагубих обаче добре дошли на новите момичета и момчета
Отговори с цитат
  #2006  
Стар 24th January 2009, 21:12
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ако имаш предвид филетата и шунките с 3% мазнини - може.
Всичко останало що е колбас - НЕ.

Ето ти един линк към продуктите на Тандем с до 3% мазнини:
http://www.tandem.bg/products/article10.html

Но имай предвид, че те са соленички, а солта води до задържане на вода, кото пък води до образуване на целулит и т.н. За това бих те посъветвала да не прекаляваш с тях.
Отговори с цитат
  #2007  
Стар 24th January 2009, 21:18
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

А да ви попитам това задържане на вода след като сме яли нещо солено колко трае? В смисъл ден може би? Повече някак не ми се вярва да продължава.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2008  
Стар 24th January 2009, 21:34
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ами много зависи. Особено колко е било солено това което сме яли или пили.
От личен опит мога да споделя, че може да продължи и повече от 12 часа. Спомням си, че една вечер обърнах 2 чаши зелев сок - много го обичам. На сутринта очите ми бяха толкова подути, че едвам ги отварях. До обяд бях изпила 3 чая и 2 силни кафета, както и почти 2 литра вода без особен резултат. Нещата се оправиха, чак следобед, когато майка ми ми даде някакви хапчета - диуретик, който се дава на сърдечно болни. Направо не повярвах какво количество вода изпишках тогава...
От тогава много внимавам колко сол употребявам...
Отговори с цитат
  #2009  
Стар 24th January 2009, 23:29
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

благодаря,Мила!
ами то аз като се замисля...упуквала съм 1 цял колбас за целия ден...Ако пия повече вода по време на ядене? звучи много идиотски,но ми е много еднообразно и като си помисля че още 80 дни трябва да съм на това...нещо ми е много тегаво...Не знам защо така съм крива тази вечер ,но искам да сваля общо 15кг ...
сега за 6 дни съм се отървала от 3кг и се надявам за още 80 дни да сваля още 12кг. според вас ще успея ли?
съжалявам но е събота вечер,а аз никъде не съм излязла...и нищо не мога..само се насилвам с тази вода..нещо съм много потисната ии и аз не знам..мислите ли че ще успея ?
имам нужда от подкрепа ..мого съм мрънкаща
но си ви обичам
Отговори с цитат
  #2010  
Стар 25th January 2009, 01:58
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране Здравейте мацки

Хайде... моят рожден ден мина... и вече ще ви показвам каква рокля си бях купила. Не успях да постигна високата цел, която си бях поставила.... но не се отчайвам и продължавам напред.
Ето я и първата полепнала рокля, която съм си купувала изобщо



Пускам ви и един "близък план", за да се покажа с права коса - по принцип е доста нагъната



Иначе получих 2 ръчно приготвени торти... един огромен букет направен от зеленчуци, много книги от България и много подаръци и прекрасни пожелания... Беше прекрасна вечер просто...
Вие как я карате?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.