IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th September 2006, 23:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това не ме изненада,а направо ме събори от стола.Но предполагам,че щом си го решил,имаш основателна причина за това.Във всеки случай желая ти много успехи в бъдещите ти начинания.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th September 2006, 07:10
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Подобно на мненията,изказани по-горе и на мен ми дойде като гръм из ясно небе,но...всичко най-хубаво ти желая и все пак се мяркай във форума
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th September 2006, 11:58
Аватара на ONCE
ONCE ONCE не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: ПОВЕЛИТЕЛНО
Мнения: 34
По подразбиране

тази новина емного , много лоша. по начало с теб не се разбирахме но ти бе един интелигентен и достоен противник а аз това много го ценя. да мисля че ми сложи над пет или шест пъти бан, но така е според правилата а те трябва да се спазват, е друг е въпроса как пробивам системата, но скъпи приятелю аз ти следях непрекъснато постовете а от тях лъхаше интелигентност и компетентност а това е важно, ако с нещо мога да направя за твоето оставане то аз съм на среща. никога човек не може да намери идеала, той е само в съзнанието ни а то понякога ни създава големи неприятности, да и тук има доста камплексирани и малоценни в живота но в къщи пред компа са лидери, и какво от това то без тях не може а и винаги са ми били интересни. е братле ти си човек на място и знаеш какво правиш ще ми е скучно без теб но оставям надеждата че пак ще сме в нета и не забравяй твойте банове ми бяха най-трудните и забавни за пробиване
))))))))))))))))))))))
желаяти, щастие,късмет, здраве и любов с много секс и никога да не си омръзнете.............................. ))))))))))))))))))))))
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th September 2006, 12:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хахахха знаех си че си нашия стар приятел
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th September 2006, 12:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нали,май няма как да го сбърка човек Дано този път поне да се държи прилично
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th September 2006, 19:48
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Веднъж Явор писа че еди мъж не трабва да 'реве' на публично мqста ама аз немога да се сдържа:

Първо да ти кажа какво мисляза теб като админ и човек, макар и да не те познавам лично:

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
...
liophy...
знам, че за повечето съфорумници ти си един труден характер..но едва ли същите тези хора биха гласували с мнозинство да напуснеш форума...
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
...дори и когато спориш и не си съгласен с някого е много по-приятно да го правиш с човек, който умее да изразява мнение и да обосновава отговора си, както ти.
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
... liophy ... си основна, градивна неотменна част от този форум..не ти казвам "не го прави", ти решаваш. но форумът на тялото е liophy с неговите разумни забележки, форумът са хората...
Цитирай:
Първоначално написано от verita
... е удоволствие да се спори с човек с принципи, знаещ как да се обосновава. Признавам си, че понякога ми се струва, че си айсберг, а друг път си наистина мил ... Но дори да сме те дразнили или ти нас - форума ИМА НУЖДА от теб..

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
... Не искам да се обиждаш, ама съм останала с впечатление, че си много сериозен, а това са детински работи ....

Цитирай:
Първоначално написано от marlene
Liophy ... Мисля че форума много ще загуби ако си тръгнеш, най малкото защото мненията ти бяха винаги на място и обосновани. Но щом това е твоето решение, пожелавам ти успех.

Цитирай:
Първоначално написано от Vlaho
Liopfy ...
Мисля (надявам се да бъркам), че форума е (беше?) толкова добър заради теб и твоето участие и намеса. Поне според мен ти беше много добър админ...
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
...
Бахти от както се помня си бил тук и си поправял мнения...помогна ми даже да си сложа аватар и да си кирилизирам компа . Трил си доста мои мнения ама кво толкова като не съм послушен и не спазвам правилата
Едно време се надъхвах от твоите постове да започна тренировки , четях сичко с интерес и така нататак и ся....
Ама...вкраина сметка избора наистина е твои , аз мисля че се справяше повече от уникално добре , за времето което посещаваше форума , изключително приатен и великодушен човек си...мога само да ти благодаря за това което си направил на доста от хората тук


Цитирай:
Първоначално написано от ONCE
... постовете а от тях лъхаше интелигентност и компетентност а това е важно ... е братле ти си човек на място и знаеш какво правиш ще ми е скучно без теб...
и теб цитирах, немога да повярвам!




Първото нещо което ме привлече във форума е голямата ми лиyбов към фитнеса и бодибилдинга, има други бг сайтове които са на по голямо "ниво" относно бодiбилдинг, но тук имаше/има/ и много други теми: "здраве и красота", "спорт", "смешки" и "тyнинговане" ( много съм разсърден на някои от 'тyнингованите', аз от една година се опитвам/моля, да ме вземете на срещата ви, вие се 'НЕ', а ПИМПИН // поства една снимка с един жираф// и е вече е поканен!!! ) ,
а и както ти казваш "не искам да правя големи bytove"

Твоите мнения LIOPHY бяха второто нещо което ме задържа,и накара по често/а понякога и постоянно/ да влизам; Впоследствие на това, намерих доста доста 'приятели'/ако ми позволите така да се изразя/, място което ми помага да не "забравям" БГ и ми показва колко красив и 'разноцветен' народ сме, а и колко красива е нашата страна! А и ми помага с правописа също/след като ми изтри няколко теми се наyчих да пиша на кирилица, и сега определено предпочитам да заменя удобството от писането на латинаца с това да отварям кирилизатор, да пиша, да превеждам, да коригирам, да 'copy', да 'paste' ...
щото къв фитнес маниак съм бил като пишех мускули: с 'о'!

Наистина че форума доста се промени liophy, "Мъжки фитнес" е замрал от доста време, и единствените теми които се пyскат са: ~170см, ~50/60кг - КАК ДА СТАНА АРНОЛД, но нека не забравяме че всички ние също сме тръгнали от там!!! Доста от 'старите' хора не посещават форума вече /ЕВИчКЕ, КЪДЕ СИ/,но пък има и доста нови!

Доста пиша вече, след малко свършвам!

Надявам се си ми разбирал шегите в постовете, когато съм те споменавал! Това се отнася и за ПИМПИН!

Ако си решил да започнеш нещо ново с живота си мога само да ти пожелая успех, и че ми беше много приятно да имам/ме админ като теб, НО ако има поне малка вuзможност да останеш/2-3 поста за 2 месеца са достатъчни, като за сега, пък за после ще my мислим как да ги увеличим /, те МОЛЯ да го направиш! /а и ПИМПИН ще се нуждае от помощ, форума рuсте!/

Спирам, спирам ...... само да кажа едно

БЛАГОДАРЯ на LIOPHY! а и на всички които го изчетоха това, та дори и на тези които прочетоха само първото изречение, видяха коло е дълго и се отказаха да продължат!

Свърших, на/макар и да ми остава сега да го преведа на кирилица, коригирам, "copy", "paste", ама то вие това не го виждате/


Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th September 2006, 22:31
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Да взема и аз да кажа.... Жалко все пак... Отбивай се...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th September 2006, 23:09
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Баси....Колко мноого лафове е пускал Лиофи . Даже си спомням това със "бутовете" една мацка го беше питала дали краката са му като горната част маи за това ставаше въпрос. Пфф незнам само мен ли ме е яд че е напуснал форума !? Винаги като спорех с някои в "Мъжки фитнес" си казвах дано Лиофи да вземе страна и така бях сигорен , че спора ще бъде решен.
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th September 2006, 23:22
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Това с бутовете и аз съм го чела. Наистина и на мен ми се е случвало да търся точно мнения на Liophy, особено във фитнес форума, понеже винаги се изказва компетентно и дава добри съвети.
Айде Liophy, поне не спирай да пишеш! Ще ми липсват хапливите ти забележки дори!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th September 2006, 23:25
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Хахаха на мен даже и "сериозното" изражение на аватара стиснал здраво китката "минзухари" хахахах ееее....Пу пу....Дали препрочита таино тва дето пишем тука под формата на гост ?
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АзбяхдотукНапускамфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.