IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 31st January 2009, 20:40
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Деничка
Bibi,и аз бях на шопинг терапия днес Хубавото е,че се разхождаш,измаряш и гориш калории от събличане и обличане на 100 дрешки хиххихи
дай ми такъв фитнес и ми гледай сеира едва ли някога ще ме домързи да "тренирам"
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 31st January 2009, 21:18
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

hatred, ти внимавай с това отслабване. 180/54 кг -според мен няма накъде да отслабваш.
Леле това е прекалено според мен Преди бях чела някъде,че на всеки сънтиметър се пада килограм(не знам до колко в вярно)...и като си направя една сметка,че съм с 18 см по-ниска и извадя от 54-18=36 кг. Долу горе на това се равнява.Все едно аз да съм 162 см висока и 36 кг (груба сметка).За ръст от 180-54 кг, ми се виждат свръх малко,но това е въпрос на личен избор!
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 31st January 2009, 21:24
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Цитирай:
Първоначално написано от Деничка
Bibi,и аз бях на шопинг терапия днес Хубавото е,че се разхождаш,измаряш и гориш калории от събличане и обличане на 100 дрешки хиххихи
дай ми такъв фитнес и ми гледай сеира едва ли някога ще ме домързи да "тренирам"
ООо да! Тук сме на едно мнение Освен това аз днес си купих едно тънко пролетно якенце,което се надявам да не ми стане широчко Но е S размер (даже ми е съвсем леко свободно).
П.П.панталона ми пада вече
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 31st January 2009, 21:35
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Деничка, въпрос на конструкция, знам ли ... И аз днес си взех тънко пролетно якенце. Дано скоро времето ми даде повод да го облека

Между другото, по - нагоре говорехме за протеина - поне този , който аз съм си купила не съдържа нишесте, току що го тествах с йод А за захар абсурд - де да беше сладък на вкус

Менютата на всички ви са много изрядни

Ето го и моето ( пак ще съм прасето на форума май ):
овесени ядки със стафиди, канела и прясно мляко
10 сурови бадема и две ябълки
200 гр. ягоди и протеин на прах с мляко
грейпфрут, киви и още една ябълка
белтъците на три яйца с малко извара и зелен лук на тиган ( без мазнина ), салата от зеле, моркови, целина, копър и 4 маслинки, половин филийка Мастермахер
лъжичка овесени трици, ленено брашно и кисело мляко

П.П. Engel, как беше вечерята вчера
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 1st February 2009, 10:36
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Между другото, по - нагоре говорехме за протеина - поне този , който аз съм си купила не съдържа нишесте, току що го тествах с йод А за захар абсурд - де да беше сладък на вкус
Радвам се

А иначе, убедена съм, че си го казвала доста пъти вече, но ми е интересно по какви причини не ядеш месо?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 1st February 2009, 13:01
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро лейдисс Изрядните ми те бе!!! Много ме кефи, че всичко е изрядно.. една няма да е прегрешила.. ей това е стимул вече
Цитирай:
Първоначално написано от hatred
П.П. Engel, как беше вечерята вчера
Страхотно, невероятно Не съм вечеряла даже След плодовете нищо не съм яла, само на "упражнения" се бях отдала

Момичета, просто благодаря много на всички за подкрепата.. няма да ви изброявам по имена да не забравя някой. Просто усещам групичката ни по-силна от всякога Най-важното е, че аз също усещам, че имам резултат във фигурата си и моя приятел /който се върна всъщност преждевременно/ ми каза, че едни панталони /който не са ми еластични/ са ми широки и да спра да гладувам /какво разбира той /.
Дай боже резултат

П.П. Отново толкова се радвам, че всички са толкова прилични и без грешка :P Аз предлагам след като всички си свалим килограмите да си отворим нова тема и да затворим тая 3-ка
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 1st February 2009, 13:18
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
П.П. Отново толкова се радвам, че всички са толкова прилични и без грешка :P Аз предлагам след като всички си свалим килограмите да си отворим нова тема и да затворим тая 3-ка
Изрядни сме всички наистина Това скоро ще даде желания резултат! и наистина ще има нужда от нова,чистичка тема
Нека ви се отчета до сега за днес:Сутринта пих 1 кафенце с мед,На обяд(тоест преди 5 мин.)изядох една филийка(от същия хляб Вита,без брашно) с тънък резен кашкавал и малко лютеница Това е за сега..лек и здравословен ден!
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 1st February 2009, 13:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ще си отворим дааа
Дени, само да ти кажа, ако незнаеш, че в лютеницата има захар. Ако можеш ще е по-добре да я заменяш с домат. Аз на работата като ям сухари и ги ям с филийка домат отгоре супер става. Даже можеш да си направиш сандвич /сухар/ намазан с извара и отгоре резен домат и кашкавал. Супер ще е :P

П.П. Какво ви е мнението за сухарите, макар, че не ям често, но по-добре ли е да си носа препечени предварително филийки пълнозърнест хляб от в къщи? /Сигурно да, но искам да чуя какво мислите за сухарите /
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 1st February 2009, 13:54
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ще си отворим дааа
Дени, само да ти кажа, ако незнаеш, че в лютеницата има захар. Ако можеш ще е по-добре да я заменяш с домат. Аз на работата като ям сухари и ги ям с филийка домат отгоре супер става. Даже можеш да си направиш сандвич /сухар/ намазан с извара и отгоре резен домат и кашкавал. Супер ще е :P

П.П. Какво ви е мнението за сухарите, макар, че не ям често, но по-добре ли е да си носа препечени предварително филийки пълнозърнест хляб от в къщи? /Сигурно да, но искам да чуя какво мислите за сухарите /
Знам,че има захар,но от 1 с.л. лютеничка нищо няма да ми стане иначе бих предпочела домат,но нямах сега под ръка Сухари от години не съм яла,но понеже обичам всичко хрупкаво ме подсещаш,че като ми свърши хляба мога да го заместя със сухари
П.П. днес реших да си измеря мерките..та 85-60-90,но тъй като съм нисичка и мисля,че ханша ми трябва да е с поне 5-6 см. по-малко(тъй че ще се борим хихи). Когато всички постигнем желаната форма и си направим нова тема,предлагам и да си сложим снимки
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 1st February 2009, 16:19
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Немога да преценя как изглеждаш с тези мерки, а ако ти кажа мойте ще се хваниш за главата - 95-87/през пъпа/-99 А най-тънката част, където е талията ми е 74 Просто нямам думи
Идеята за снимките ми харесва, примерно още на началната страница.. и да пишем по колко сме свалили от както съществуват Дневниците
Името - снимка Супер ще е.. , но май ще се наложи на края всички мен да чакате, защото аз най-бавно отслабвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.