IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 12th February 2009, 04:06
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Забравих да питам и още нещо - според вас има ли разлика в цените в зависимост от това колко са отдалечени ушите от главата - примерно ако са много щръкнали и хирурга ще има повече работа, то тогава е по-скъпо; и съответно ако са не чак толкова отдалечени от главата, цената на операцията ще е по-евтина. Или всеки доктор си има цена за опериране на уши и за всички пациенти цената е тази, независимо колко щръкнали са ушите - много или малко.
Отговори с цитат
  #462  
Стар 12th February 2009, 04:12
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от frina
Здравейте Вчера си оперирах ушичките при д-р Н. Георгиев... Всичко мина много добре... Ноооо сега имам едно притеснение... Чувствам ушичките си много подути и все едно всеки миг ще се пръснат... Болка по скоро няма... Чудя се дали е нормално това... Моля ви някой, който е минал през това да каже при него как е било... И за колко време това подуване преминава? Благодаря ви предварително
frina, колко ти струваше операцията при д-р Н. Георгиев? Доволна ли си? Как се чувстваш сега, 2-3 дена след операцията?
Отговори с цитат
  #463  
Стар 12th February 2009, 15:00
frina frina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Emmalfy нормален бинт не са ми слагали изобщо... и в момента превръзката ми излежда като лента... Една приятелка си прави преди 2-3 год. същата корекция при д-р Христов от Александровска... Той работи по същия метод като Евстатиев... Тя седя доста време с бинта... и си и беше омотана цялата глава... не е толкова грозно, но бих казала, че е по-очевидно...

mammaMia! операцията ми струваше 950 евро ... Бих казала, че съм много доволна. Ходих при няколко лекари, но д-р Георгиев ми вдъхна най-много доверие... Преди да ми сложат превръзката и бинта си видях ушетата и много ми харесаха ... Тръгнах си веднага след операцията и бях на седмото небе... мисля, че ако трябва да избирам между зъболекар и операцията... бих избрала второто Като започна да ме пуска упойката имаше болка, но беше поносима. Най-стресиращото за мен е подуването на ушичките... на моменти имам чувството, че ще се пръснат... Но това си е нормално... Казаха ми, че ще се подуят и посинеят... Но може би се стряскам толкова, защото постоянно си повдигам бинта и ги гледам... Сега съм малко като Станиславчо Христов Христосков но се свиква и вече съм по-спокойна... Днес трябда да си сваля превръзката (вкъщи... не е нужно да се ходи до клиниката) и на 14тия ден трябда да отида да ми свалят конците. След това имам 2 контролни прегледа на първия и третия месец след корекцията...

Мисля, че няма разлика в цената в зависимост от това колко са щръкнали ушите... Поне при д-р Георгиев няма...
Отговори с цитат
  #464  
Стар 13th February 2009, 00:10
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

frina, мери много за отговора ! ами ще се стои в бинт явно
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #465  
Стар 15th February 2009, 22:53
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Ето малко снимки,месец след операцията.Вашите уши така ли бяха?Аз си мисля,че са доста отпуснати
http://www.foto.bg/showfull.php?photo=225072
http://www.foto.bg/showfull.php?photo=225071
Отговори с цитат
  #466  
Стар 16th February 2009, 00:33
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

това са мойте 10 месеца след корекцията..

http://media.snimka.bg/1879/010013848-big.jpg



http://media.snimka.bg/1879/010014259-big.jpg
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 16th February 2009, 03:28
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от godaiva
Ето малко снимки,месец след операцията.Вашите уши така ли бяха?Аз си мисля,че са доста отпуснати
Godaiva, много са ти хубави ушенцата, изглеждат много естествени, изобщо не ми се вижда да са отпуснати.
Моята операция ще е чак през Октомври, така че до тогава ще съм си с щръкнали уши...
Отговори с цитат
  #468  
Стар 16th February 2009, 03:38
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
това са мойте 10 месеца след корекцията..
sisiapostolova, и твоите са хубави, прибрани, това което се вижда от снимките, изглеждат еднакви и симетрични, и най-вече, прибрани към главата, което според мен е най-важното.
Отговори с цитат
  #469  
Стар 16th February 2009, 13:29
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

mammaMia! стискам палци да е успешна операцията.
Днес ще ходя да се изрусявам,че вече 2 пръста черни корени се подават.Дбре,че отидох при личната и тя ме посъветва да се намажа обилно с дефламол,защото въпреки че нямам рани и е зараснало пак било опасно от тези бои.
Момичета, пускайте повече снимки с ушенцата.19 страници е темата,а само 3-4снимки има Разбира се споменавайте колко време след операцията са ушетата
Отговори с цитат
  #470  
Стар 16th February 2009, 14:18
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Момичета , много хубави ушички имате !!!

godaiva , това с боядисването направо ме уплаши! Колко време след операцията не се препоръчва ,че и аз съм русичко и много бързо ми израства косата
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.