IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2008, 18:08
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране Отлепване на венец

Момичета здравейте,
незнам дали точно за тази тема се отнася това,което искам да попитам,но реших тук да я пусна. Значи накратко ще кажа,за да не ви занимавам...когато говоря или се усмихвам ми се вижда венеца,много грозно,поне два пръста се вижда и днес ходих на зъболекар,който ми каза,че има вариант да ми се изреже венеца или да се отлепи и да се качи нагоре.Много зловещо ми звучи и го чувам за първи път,искам да помоля ако някой знае нещо за тази манипулация или пък му е правена да я сподели.Благодаря ви.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2008, 20:24
mishata mishata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 7
По подразбиране

защо ще ти го реже? пък и да се стигне до там, то ще бъде с упойка и въобще няма нищо да усетиш.
Аз имах преди години подобен проблем - просто ми се беше отлепил венеца. пих антибиотик, слагаха ми някакво лекарство между зъбите с едни памучета и се оправих. Макар, че венците ми се смъкнаха надолу.Жабури се със смардлика!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2009, 15:55
salwa79 salwa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Имате нужда от естетичен стоматолог и хирург които да ви направят план на лечение.
В изрязването на венеца няма нищо страшно, то ще се извърши от хирург. Няколко дни до седмица ще ви сложат специална превръзка.След зарастването естетичния стоматолог ще направи необходимите корекции по фронталните зъби( ако имате нужда разбира се)
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2009, 17:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от salwa79
Имате нужда от естетичен стоматолог и хирург които да ви направят план на лечение.
В изрязването на венеца няма нищо страшно, то ще се извърши от хирург. Няколко дни до седмица ще ви сложат специална превръзка.След зарастването естетичния стоматолог ще направи необходимите корекции по фронталните зъби( ако имате нужда разбира се)
Успех!
темата е от ноември
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2009, 18:26
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

дайте да видим резултата
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th April 2009, 19:53
sisa_bii sisa_bii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia ; Bulgaria
Мнения: 9
По подразбиране

аз също се интересувам от тази процедура . ако мацката ,вече се е подложила ще я помоля да пише и да каже какъв е резултата,колко парички струва и дали е болезнено . всеки , който знае повече относно тази процедура нека пише.къде се правят такива процедури ? и ако някой знае, как протича ,за колко време се извършва и след нея ,за колко време се възстановяваш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отлепваненавенец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.