IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 5th March 2009, 11:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ами аз сега го опитах, бях сложила по-малко степче и 5 капки подсладител, защото си правих по-малка порция и да ти кажа дава сладост, но самото желе не ми е по вкуса нещо
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th March 2009, 11:51
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

вписвам се и аз нещо от нова година пълнея с часове!
явно от факта че от години съм се лишавала от какво ли не и един ден да съгреша и веднага ми се лепва.
И понеже правим опити за бебе и аз все се отпускам и ставам все по-голяма свиня уж не ям кой знае какво а всеки ден съм с почти кило отгоре.
Моят начин ще е да спря да вечерям!
Стискам ви палци дано постигнем всеки индивидуалната си цел аз съм качила досега около 8 килограма които имам да свалям !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th March 2009, 12:08
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Engel направи си само желе със степче, желатин и вода.... според Дюкановия режим може да го излапаш целия наведнъж И е вкусно.
Още една идейка - ако го правиш с такова сокче зелена ябълка , добави и канела и е супер.. стига да обичаш канела.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th March 2009, 13:24
pticasprujina pticasprujina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

И аз се записвам. Карам модифициран Дюкан+фитнес. В момента съм 67, пред цикъл , ама няма да се дам.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th March 2009, 16:32
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Engel, идеята ти е страхотна , имам само един въпрос - тези килограми няма ли да са подвеждащи, всички знаем, че теглото варира с по 1-2 кг заради задържане на течности например, може би ако мерим и сантиметри ще е по-точно.
А и мускулите тежат повече от мазнините, мацките,които тренират ще губят повече см отколкото кг


Иначе и аз се включвам с удоволствие

Успех на всички дами, приели предизвикателството
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th March 2009, 16:54
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

И аз се включвам Само че съм на диета от вчера и вече съм с едно по-малко ..та до 25 може да са не 2 ами поне 4, тъй като имам повечко за сваляне ама сега видях ,че започва от днес, така че не ми се брои килцето тцтц
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th March 2009, 17:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

fruitty: Тъкмо сега ще свалиш първите си 2кг. с нас
pticasprujina: Щом си пред цикъл, значи ще имаш по-голям резултат освен 2та кг.
SummerBaby=) : Незнам как да ти отговоря. Предполагам, че ако има -2кг. на кантара от днешното тегло ще е успех.
lqlqlqlq: Сваляй колкото можеш, тук само 2кг. отчитаме Ще се радвам да свалиш повече :P
tirra: Само идей ми даваш!!! В момента си правя печени яйца на очи във фурна с хартия за печене Ще пробвам да си направя ванилово желе, но след няколко дни, че роднините ме гледат на кръв, защото само бъркоча, а не си ги ям. В хладилника имам лимонов сладкиш и някакъв сладък кекс, а сега и желе.
Пожелавам успех на всички с режимите им
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th March 2009, 18:52
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Аз почнах Дюкан, ама като минах на ПЗ оплесках всичко(бях стигнала 51, а за 2 дни станах 54 ).. В резултат от това днес отново почнах първата фаза и менюто ми беше 200 мл прясно мляко, 100гр пиле на грил и доста протеин на прах Аз доста често варирам м/у 49 и 54(някои сигурно са забелязали) 2 кг няма да са проблем да ги сваля, но как ще ги задържа.. Дюкан много ми допадна като режим и ще дам всичко от себе си този път наистина да съм стриктна и да се получат нещата Поздрави
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th March 2009, 18:53
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Engel, много хубава идея искам и аз да се присъединя дано всички да успеем да постигмен желаните резултати, че идва лятоо и трябва да сме красиви и стройни. Успех на всички
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th March 2009, 19:21
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Engel, идеята е страхотна, така че се включвам и аз. В момента съм 53,5 кг, значи целта е 51,5 кг. Струва ми се, че да се свалят 2 кг за 20 дни е съвсем достижима цел, но който свали повече, още по-добре!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнопредизвикателствосамозаотслабващи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.