IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 9th March 2009, 16:14
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

не ми харесват нослетата нито на Патето12 нито на ДЖое ...потърсете по добрия резултата искай те обяснение ,защо сте си платили за болките ,и сега имаше пак кофти носле ,и аз имам кофти нос ..дори по зле от кофти ,като кифла прилича ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #682  
Стар 9th March 2009, 17:53
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Моят нос е с висока костна структура и според мен не може да стане фин като на Анджелина Джоли да речем, или може би не и без да му се наруши функцията, а носа все пак не служи само за красота. А и аз не съм искала като нейния, исках да е смален. Въпросът според мен по-скоро е дали са ни реалистични очакванията от една такава операция. Аз пак ще се повторя, че си харесвам профилите, но анфаса не. Но някак си не ми се изтърпява всичко наново. При мен се получи и леко калциране сякаш отстрани, макар Джамбазов да твърди, че няма такова нещо, но вече не ми се ходи по мъките.
Лека вечер

П.П. Искам само да отбележа, че след като си направих ринопластиката започнах сякаш да се вглеждам в носовета на хората около мен и да ви кажа честно няма един идеален. Или айде има, но се срещат рядко. Така че май не трябва да се вглеждаме толкова много.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 11th March 2009, 10:06
pateto12 pateto12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 10
По подразбиране

joy мисля, че новото ти носле ти стои доста добре на лицето и по късо няма да ти отива, защото ще ти се виждат ноздрите.Не съжалявай много по добре е отпреди.Перфектен няма как да е поради простата причина че структурата на всеки нос е различна, а лекарите могат да ти махнат гърбицата и леко да го свият, но чудеса не правят.А и не на всеки му отива малко и чипо носле.Дори за някои е грозно.
Аз вярвам че мойто носле ще спада още и ще застане според структурата си и определено чип нос няма да ми отива.
Така че спокойно имаш много хубав профил и значително по прав анфас от моя.Радвай се на новото си носле наистина е по добре отпреди.
Отговори с цитат
  #684  
Стар 11th March 2009, 10:22
pateto12 pateto12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 10
По подразбиране

starkillerz на 15.03.2009г ли ще ти бъде операцията?
Ще ти стискам палци още със свалянето на гипса да видиш едно страхотно носле.Ще чакам снимчици.
Къде работи д-р Скерлев?
Да разкажеш всичко с подробности относно операцията и доктора.
[/b]
Отговори с цитат
  #685  
Стар 12th March 2009, 15:33
Аватара на starkillerz
starkillerz starkillerz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 44
По подразбиране

pateto12, благодаря ти ! да на 15ти съм, в неделя
Скерлев работи във Варна през седмица, през останалото време е във София. Тук не видях много мнения за него, даже хич..така че като мине операцията ше споделя впечетленията си .
Интересно, оказа се ,че позната на майка ми ще асистира на доктора по време на операцията и се надявам да ми каже как изглежда новия ми нос! Друго си е аз да го видя, но все пак , дано да мога да я разпитам!
Отговори с цитат
  #686  
Стар 17th March 2009, 08:54
pateto12 pateto12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 10
По подразбиране

starkillerz как мина?
Прибрали се?
Дано да си добре.
Чакам снимки.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 18th March 2009, 14:55
Аватара на starkillerz
starkillerz starkillerz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 44
По подразбиране

минах момичета!
беше ужасно! три дни бях труп, сега ходих да ми махат тампоните и дишам, неделя махат гипса ! ще ви разправям подробности тези дни като седна пак, pateto12 и снимки имам и тях ще кача тези дни , но може да ви стресна ..
Отговори с цитат
  #688  
Стар 21st March 2009, 20:40
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Честито starkillerz!После да разказваш,дано всичко да е окей!
Отговори с цитат
  #689  
Стар 22nd March 2009, 11:43
Аватара на starkillerz
starkillerz starkillerz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 44
По подразбиране

благодаря за подкрепата!
махнаха ми гипса и ..не знам какво да ви кажа, понеже съм объркана... носа ми е много правилен обаче ми изглежда странно, сигурно защото съм свикнала да го гледам голям и сега ми изглежда прекалено малък.. малко ми е странно и не искам да се гледам още в огледалото, понеже нагоре е подут знам, че ще се оправи но ми е много странно
искам да ви покажа снимки за да ми кажете какво мислите, аз не мога да преценя, но не искам да се снимам и да се гледам
сигурно ме мислите за луда, това исках но шока за мен е голям не съм очаквала така да реагирам..
Отговори с цитат
  #690  
Стар 22nd March 2009, 11:50
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Честито за малкото носле! И се радвай, че е такова
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.