IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th September 2006, 21:55
pac3ka pac3ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 6
По подразбиране Искам да си пробия едното ухо .... ама ме е страх :)

Аз съм момче и искам да си пробия едното ухо за да си сложа цирконий... но ме е страх дали ще ме боли... Бихте ли ми казали дали има болка къде е най добре да си продупча ухото тук в София .... и някъде магазин на Swarovski за обица
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th September 2006, 22:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сваровски има на първия етаж в ЦУМ ако не се лъжа.А за боленето,няма да те боли,спокойно
Аз едната дупка на ухото си я пробих една вечер сама вкъщи пред огледалото с игла,но това беше в буйните ми тийнейджърски години сега не бих го направила,ама тогава толкова ми е бил акъла
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2006, 22:22
pac3ka pac3ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 6
По подразбиране

мерси много ! А имам и др въпрос дали вече е възможно да не си слагам мед. обеца а направо моята си ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th September 2006, 22:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На мен като ми пробиваха ушите едно време ми сложиха направо моите обеци,но бяха златни.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th September 2006, 22:48
pac3ka pac3ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 6
По подразбиране

тц ...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th September 2006, 22:56
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Имам на едното ухо две дупки,а на другото си е една.Въпреки това обеци не нося.Носила съм в далечното минало,даже е имало дни,в които съм забравяла да си слагам обеци и съм се чувствала като гола,но сега.....пффф Както и да е.Дупките са ми пробивани с пистолет.Болка няма.Цялата работа става за буквално една секунда,в която е възможно да се стрестнеш от щракването на пистолета и това е Но като казвам "пистолет" сега...кой знае какво си представяш Спокойно,уредът не е истински пистолет като по филмите,а нещо съвсем малко,доколкото си спомням Няма страшно!Ти да знаеш какви болки сме изпитвали ние жените преди и сега,пък и за напред в бъдеще,в името на красотата,ехееееееееее Момченце,я се стегни
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2006, 12:20
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

аз си пробих още една дупка на ухото в събота и аз си мислех че ще ме боли, но останах приятно изненадана ). А мед.обеци трябва да се носят поне 3 дни... това само е неприятно.. ..така че, не се притеснявай
__________________
Forget love...I'd rather fall in chocolate!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2006, 20:16
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Аз имам 4 дупки направени с игла в къщи през далечните години, когато в Дома на красотата служителката, която прави дупки беше в отпуска и съответно такава услуга не се предлагаше (помните ли тези времена). Не боли чак толкоз - колкото като се убодеш при шиене
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2006, 21:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

втората ми дупка на дясното ухо е пробита с обикновена игла за шиене лапешка му работа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th October 2006, 10:09
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

бия ви на двете уши общо 14 дупки,повечето от които сама съм си правила,резултат-от няколко години не нося никакви обеци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдасипробияеднотоухоамаместрах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:02.