IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th October 2006, 11:23
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Балсам/маска за коса?

Търся си хубав балсам за коса. За сега каквото и да пробвам не ми харесва. Проблемът ми е, че косата ми е по принцип мазна.. само горния слой е един такъв сух и летлив. Балсама ми е точно за това място.
От друга страна нали имам допълнително коса, която трябва да се поддържа по някъв начин, а аз нямам представа с какво... в краищата е малко суха
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th October 2006, 11:31
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Моята коса е доста мазна и малката тубичка на Шварцкопф с 19 съставки и СЪС измиване (златиста е на цвят) върши чудеса. Струва 1.50, става за няколко пъти и нещо я няма в голям вариант.
Купих си голяма туба (бяла, пак 19 съставки, БЕЗ измиване), но от нея ефектът е нула.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th October 2006, 13:42
krizzia krizzia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 41
По подразбиране

не мога да отрека че и аз нямам подобни проблеми,но има такова разнообразие от балсами и маски подходящи за този тип коса в наши дни.Мога да ти препоръчам балсам Гарниер Фреш(имай предвид че за мазни корени на косата е абсурдно да си помисляш за маски и балсами,които се нанасят без отмиване),също така избягвай сешоара,пресата и е хубаво когато за последно си изплакваш косата да е с по-хладка вода(не много) и не стой дълго с хавлия на главата.
Това са общо взето няколко правилца,които е добре да се спазват.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th October 2006, 14:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам дали има в България,но предполагам,че ще намериш.Става въпрос за разни води за коси.Струват смешни пари.Аз от 2 седмици ползвам такава от брезови листа(тя точно е за мазна коса) и ефекта е поразителен.Не се отмива,не омазнява косата и определено няма нужда от балсам след нея.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th October 2006, 16:04
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не знам дали има в България,но предполагам,че ще намериш.Става въпрос за разни води за коси.Струват смешни пари.Аз от 2 седмици ползвам такава от брезови листа(тя точно е за мазна коса) и ефекта е поразителен.Не се отмива,не омазнява косата и определено няма нужда от балсам след нея.
Виж,моля те,какво точно пише на шишето,че фирми всякакви...
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th October 2006, 16:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами www.ciao.de/AS_Hair_Birkenhaarwasser__1412979+birken+haarwasse r&hl=de&ct=clnk&cd=2&client=firefox-a]ето тази[/url] например.На всички пише едно и също(ако са немски де) Birkenhaarwasser.На опаковката пише,че помагала и срещу пърхут,но това не мога да го потвърдя,тъй като нямам.Аз си купих такава вода и от коприва и разни други работи за подхранване,но още не съм я изпробвала.В зависимост от марката варират долу горе между 2 и 4 евро за шише от половин литър.
Може би е най-добре да пробваш в някоя аптека.Все ми се върти нещо подобно из главата,че съм виждала в България в аптека,но не съм сигурна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th October 2006, 17:58
honey_bee honey_bee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

@Apokalistika : от Германия ли си го купила.Ако да,би ли ми казала къде по точно мога да го намеря - в аптека или в някои козметичен магазин, защото не се сещам да съм срещала подобни води.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th October 2006, 18:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

В Германия можеш да го намериш във всяка дрогерия-DM,Schlecker,M
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th October 2006, 19:09
honey_bee honey_bee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор, още утре ще проверя в DM.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Балсаммасказакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.