IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th April 2005, 10:05
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Хм, не се бях замисляла, че и така може да се тълкува
Аз имах в предвид, че в крайна сметка всички пикаят където им падне, респективно всеки пуши където му падне. Без да се съобразява от табелката
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th April 2005, 14:37
stefani stefani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до stefani
По подразбиране

отказах цигарите, незнам точно как де, но и не съм била супер страстна пушачка -само с алкохол пуша в последно време....лека полека дори с алкохол ми става гадно от тях...да, радвам се на надписите по кутиите цигари и се радвам на масите за непушачи...някой попита защо те си оставали празни - ми щото все още пушачите сте мнозинство, а нали се сещаш, че на непушачите приятелите са пак пушачи за жалост - и пак ти се налага да седнеш на опушена маса заради приятелите ти- все пак непушачите сме нормални хора, не някви баби или смотаняци..така че заради хората с които излизаме правим компромиса да седим на маси за пушачи и да ни одимяват колкото и да не ни е приятно...добре че идва сезона на откритите маси
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th April 2005, 12:09
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Как ги отказахте тези цигари, споделете?
Аз за съжаление съм страстен пушач и пуша по 2 кутии на ден. Просто ми се пуши и на всичкото отгоре ми се услаждат... нямам никаква представа как да ги откажа... С воля няма да стане, пробвала съм и не мога..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th April 2005, 11:31
stefani stefani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до stefani
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.мисля че има значение това, че приятеля ми не пуши и това ми се отрази, защото бившите ми гаджета са пушачи съответно и аз пушех...другото е че мразя да се осмърдява всичко - аз самата, косата ми, дрехите, в къщи. другото нещо е спорта - като непушач спортувам доста по-ефективно, не стига че улиците на сОФИЯ СА ТОЛКОВА ПРАШНИ, МИ ДА ВДИШАМ и допълнителен боклук, и без тва не живея много здравословно...лошото е че откакто не пуша всекидневно съм с поне 3-4 килца по- тежка(останалите 3 едва ли са от спирането на цигарите). и на мен ми се услажда цигарата - особено с алкохолец вечер след хапване, но ако съм пушила повече от 5-10 цигари на другия ден такива храчки изплювам с извинение, че се плаша...незнам може да опиташ да ги намалиш не напълно да ги спреш. като вляза в опушено заведение например паля и аз вместо да дишам на другите дима. или в дискотека примерно непременно си пуша но не цигара след цигара и последно: на работа не пуша, и то не защото е забранено или няма къде, а просто ако наистина цигарата е наслада, а не утеха или просто от скука, то човек не може да пуши на работното място - разгранияавам ги колкото и да е смешно, но аз имам и доста работа докато съм в офиса (като изключим писането във форуми ) ако нямах компютър може би щях да пуша от скука ) успех
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd April 2005, 17:29
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране


Кво повече да коментираме... Още преди месеци направих тази снимка, но съм забравила да ви я постна
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th August 2005, 11:29
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Може да се каже, че аз съм пушач, макар и с 2-3 цигари на ден! Но напълно подкрепям разделянето на заведенията на пушачи и непушачи.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th August 2005, 12:58
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране

пак стана работа само на приказки, вече дори ги няма и табелките за масите за пушачи
__________________
'интелигентна, красива, възпитана, русокоса над 22 години' - щом е така, пратете лично съобщение
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th March 2009, 18:06
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Важното е да се пуши!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th March 2009, 20:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе ей, диване, ко си пушил, че вървиш и вадиш стари теми наред
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th March 2009, 20:22
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

аха нещо ще да е пушил май
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пушачинепушачи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.