IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2005, 15:23
savka savka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 12
По подразбиране Доктор Емилова?

Бих искала да получа повече информация за лечебният глад на д-р Емилова. Някой пробвал ли го е в домашни условия?
Много пъти съм го почвала но не съм издържала до края. 20 дена не са малко но пък знам че има резултат.
Ще съм ви много влагодарна ако получа малко повече информация за този начин на отслабване.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th August 2005, 17:05
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не мисля, че д-р Емилова изобщо заслужава НЯКАКВО внимание. Да гладуваш по 20 дена е безумие.

А знаеш ли че тя е много много дебела? И че буквално промива мозъците на момичетата на тема "здравословно хранене"?!!

Моля те, не се подлъгвай и ти. знам, че сега ще се изредят 100 човека, които ще ми кажат колко д-р Емилова е тяхната пътеводна светлина в живота.

И за да не си мислиш, че говоря ей така, ето ти да прочетеш към какво води д-р емилова и всички като нея, които твърдят, че животинското месо е вредно, защото животното изпадало в стрес преди да го убият, хормоните на стреса преминавали в човека, който яде месото и всички ставаме животни

http://www.tialoto.bg/zdrave/article.php?id=188
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th August 2005, 17:34
savka savka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 12
По подразбиране

Мила ,Естрела благодаря ти за отговора и информацията която ми испрати. Аз също съм чувала негативни мнения по тази тема и се обедих че са верни.
От много време се опитвам да отслабна но досега нищо.Но вината си е моя защото дълго време гладувам само на плодове и после изведнъж почвам да се храня с тежки храни.
А и нямам нужда от много неповече от 5-6кг. Ако можеш нещо да ме посъветваш ще сам ти благодарна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th August 2005, 10:39
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

За това имаме tialoto.bg Прочети за различните диети и спортни програми, посъветвай се с диетолог и давай само фактът, че правиш нещо за себе си, ще те накара да се чувстваш по-добре! Успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th August 2005, 20:24
exousia exousia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Бих искала да получа повече информация за лечебният глад на д-р Емилова.
www.emilova.org

Тук можеш да прочетеш повече за нея и формата и не лечение. Днес разговарях с една жена, която скоро се е върнала от центъра на Емилова и е много доволна. Отслабнала е с 10 кг. и е оправила здравословните си проблеми.
От утре мисля да започна на чай и плодове по схемата на д-р Емилова....пък да видим какво ще излезе
__________________
Аз не съм резултат във този свят. Аз съм причина нещата да се случват във този свят!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th August 2005, 10:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Секстанстка му работа... Пълно е с психирали хора, които само се чудят къде да си избият разочарованието от живота.

Относно Емилова- не прегледах много обстойно диетата и, но ми направи впечатление, че плодовете се приемат само на 3 пъти дневно... Малко странно и озадачавъщо, при положение че както знаем навсякъде се препоръчва храненето да е на по-малки интервали. А като се има предвид, че плодовете се смилат доста по-лесно от кебапчета с добруджанска питка, то съвсем не мога да разбера какво пречи да бъде 6 пъти дневно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd August 2005, 21:34
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Аз до колкото съм чувала, д-р Емилова се е учила от Лидия Ковачева. Вече не е сред живите. Написала е книга.. в книгата е описан този 20 дневен глад... пие се само чай с мед и 900гр плодове.. след това почваш да се захранваш със зеленчуци и тем подобни. И не само че отслабваш, но и този глад има лечебно действие за много болести. Според нея не са за предпочитане месото и млечните продукти.
По въприса с д-р Емилова не знам до колко този глад върши някаква работа, но съм чела и чувала само хубави думи ... колко са верни не мога да кажа...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd August 2005, 00:17
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

странното е, че имам приятелче което редовно се подлага на този глад. не гони отслабване, нито постига такова, но се радва на учудвашо добър психически ефект... да се чуди човек
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th August 2005, 10:14
СТЕФИ СТЕФИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: СТАРА ЗАГОРА
Мнения: 1
По подразбиране

Аз ходих при Д-р Емилова и отслабнах за целият курс / със захранването / 17 кг. Много съм доволна. Чувстваш се като прероден. Много трудно се задържат килограмите, ако се върнеш към стария начин на хранене.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th August 2005, 12:05
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СТЕФИ
Много трудно се задържат килограмите, ако се върнеш към стария начин на хранене.
ахахахахахахахаха
иначе викаш си много доволна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДокторЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:14.