IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th April 2009, 18:57
neli_mitkova neli_mitkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: varna
Мнения: 1
По подразбиране Здравейте!

Напоследък сериозно се замислям да си сложа брекети, но това, което ме притеснява, е че имам металокерамики на предните два горни зъба, както и още две на по- задни, дъвкателни зъби. Незнам дали е възможно при това положение да си сложа брекети, ако някои може да ми даде отговор или съвет, ще съм много благодарна.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd April 2009, 14:22
Елинор Елинор не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 18
По подразбиране Re: Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от neli_mitkova
Напоследък сериозно се замислям да си сложа брекети, но това, което ме притеснява, е че имам металокерамики на предните два горни зъба, както и още две на по- задни, дъвкателни зъби. Незнам дали е възможно при това положение да си сложа брекети, ако някои може да ми даде отговор или съвет, ще съм много благодарна.
Ами защо не отидеш на консултация при ортодонт, да те погледне специалист. Мисля, че не струва скъпо за един предварителен разговор...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st December 2009, 18:39
bader bader не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране pitane

vidqh tozi sait
http://www.orthodont-bg.org

Dr. Sahara dobra li nakoi polzval li e uslugite sa6to da pitam poneje tq raboti s 3M koq firma e po dobra Demon ili 3M
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th June 2010, 10:23
raliza raliza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 6
По подразбиране

За Инвизалайн съм чувала ,че Др. Мисова от Пловдив поставя.За лингвалните брекети Др. Маневска
www.dentalesthetic.biz.За цените най-добре да се консултираш
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th July 2010, 21:03
Аватара на sing
sing sing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Bg
Мнения: 12
По подразбиране

Reason, резултата е направо страхотен! Поздравления към теб и специалистта, който е работил над тази нова красива подредба
__________________
Една усмивка нищо не струва, а дава толкова много
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th October 2010, 11:29
Blondelle Blondelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Ох, хайде и аз да се запиша. От малка си имам вампирско зъбче, по-точно за кучешкия ми зъб няма място и съответно той е малко над останалите. Носила съм шини в продължение на години, но нямаше оправия и накрая се примирих с вампирчето. Сега обаче зъболекарят ми, който е и добър ортодонт, ме светна, че ако нося брекети около година, щяло да има страхотни резултати и зъбите ми да се наредят. Много ме изкушава идеята, но на 25 години да ходя с тези железца в устата... хич нямам желание И още един проблем, никак не са ми здрави зъбите и силно се притеснявам, че брекетите задържат храна и като ги свалят всичко ще бъде в кариеси, има ли такова нещо наистина?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 8th October 2010, 12:55
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Сложи си, няма да съжаляваш.Усмивката е важна част от фасадата.
А това с храната, да , така е, но с добра хигиена няма проблем.Редовно миене на зъбите, а и ортодонта би трянвало да ти дава редовно специални четчици (интрадентални) за да си почистваш на всякъде.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th October 2010, 14:29
Blondelle Blondelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dora7511
Сложи си, няма да съжаляваш.Усмивката е важна част от фасадата.
А това с храната, да , така е, но с добра хигиена няма проблем.Редовно миене на зъбите, а и ортодонта би трянвало да ти дава редовно специални четчици (интрадентални) за да си почистваш на всякъде.
Мерси, да, той ми разясни доста неща за хигиената, които не знаех, но все пак на времето когато бях ученичка една съученичка носеше брекети и като й ги свалиха зъбите й имаха много странен цвят Много съм раздвоена дали да не си остана вампирче А лингвалните брекети постигат ли същите резултати?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th October 2010, 17:34
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Не бих ти ги препоръчала.По неефективни са, по неудобни.Ще имаш по дълъг адаптивен период на езика .За хигиената да не говорим.Те отпред като са си е занимавка да ги чистиш.А отвътре ще е зор направо.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th October 2010, 13:30
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Никой не споменава за проблема с фъфленето Както и да ги завъртиш брекетите, все на гръцки акцент те избива!
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Брекети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.