IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th February 2008, 09:20
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
bobi аз отивам на 22 след теб дами махат гипса стискам ти палци всичко да е супер и да се харесаш ...Да пишеш дали си се харесала като се върнеш ,че аз много се притеснявам дали е станал добре все не ми се вярва ,че гадната гърбица я няма
Няма да имаш никакви гърбици вече,ще си много хубава,и ще се гордееш с новото носле.Един съвет от мен поискай си гибса от Д-ра и си го слагай нощно време ако можеш да го търпиш.на мене доктора ми каза 1 месец да го слагам нощно време за да не си прецакам нослето докато спя.
Охх дано е така ,а за гипса и моя док .каза ,че ще ми го даде даго нося още седмица ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #62  
Стар 19th February 2008, 09:22
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_33_F
Доцента ме информира,че след окончателното премахване на гипса през ноща ще продължавам да го използвам,така че съм се наточила и за тази процедура.Аз ще пусна снимки след като ми махне "наморника".Дано само резултата да е ОК.
хахахах наморника
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th February 2008, 14:37
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

а при мен свекървата по погрешка го беше хвърлила,сигурно милата се е чудила доста преди да реши боклук ли е или....,и така,аз не успях да поспя още една седмица с него,но понеже не съм си удряла никъде носа/понеже спя кротко,а и не съм сънувала кошмари/,надявам се това да не е определящо за бъдещата форма на носа ми.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th April 2009, 08:30
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

И на мен ми предстои операция и доктора много се чуди по кой метод да бъде, но в крайна сметка ме остави затворен. От това, което съм чела, аз съм по-скоро за отворен, защото става дума за сериозно скъсяване, за изправяне на изкривена преграда и за смаляване на хрущялите на върха на носа. Според вас кой е по-добрият метод за този случай?
Вярно ли е, че при затворен се оправя по-добре върха на носа от отворения?

Ще съм благодарна на всички мнения, защото съм наистина много объркана
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #65  
Стар 24th April 2009, 10:43
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Серпентина,моята операция беше за същите неща,само дето нямах сериозно скъсяване.Всеки доктор преценя по кой начин ще е най-добре и най-добре ще се справи.В Щатите почти никой не опериера вече по отеорения метод,а съм виждала страхотни резултати по сайтовете.Ако докторът ти се чувства сигурен и компетентен,аз мисля,че ще избере затворения метод,но това е доста индивидуално.Аз бях при доц.Джамбазов и мился ,че е много добър,той оперира и по двата метода,но за мен прецени ,че ще е по-добре отворения.Ако ти вече си избрала хирурга си ,би трябвало да ти е вдъхнал доверие ,така или иначе се оставяш в неговите ръце..ако не си сигурна ,дали всичко ще е ок,потърси отзиви за него и виж снимкки на момичета с подобни на твоя проблем,може и да го помолиш той да ти даде да разгледаш предишни операции.Това е от мен,надявам се дасъм ти помогнала.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th April 2009, 09:48
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

неможе да ти скъси носа ако не отреже част от средната преграда
Отговори с цитат
  #67  
Стар 29th April 2009, 16:59
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Мненията на повечето тук се достатъчно ясни и изчерпателни, но относно отворения метод мога да кажа че при него най-добре се вижда и може да се работи с по-голяма точност. Аз лично съм се оперирвала 2 пъти в германия- първият път по затворения метод, а втория по отворения, за да се докоригира нослето ми . Така че моето мнение е, ако има какво да ти се работи по нослето, настоявай за отворения метод. Успех!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th April 2009, 10:09
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Момичета и момчета с какво си мажехте раната от операцията по отворен метод ? Не знам с какво да мажа белега, ако някой знае ефикасно средство моля да пише по темата. При Вас за колко време изчезваше и се заличаваше белега от разреза
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th May 2009, 15:24
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Серпентина,моята операция беше за същите неща,само дето нямах сериозно скъсяване.Всеки доктор преценя по кой начин ще е най-добре и най-добре ще се справи.В Щатите почти никой не опериера вече по отеорения метод,а съм виждала страхотни резултати по сайтовете.Ако докторът ти се чувства сигурен и компетентен,аз мисля,че ще избере затворения метод,но това е доста индивидуално.Аз бях при доц.Джамбазов и мился ,че е много добър,той оперира и по двата метода,но за мен прецени ,че ще е по-добре отворения.Ако ти вече си избрала хирурга си ,би трябвало да ти е вдъхнал доверие ,така или иначе се оставяш в неговите ръце..ако не си сигурна ,дали всичко ще е ок,потърси отзиви за него и виж снимкки на момичета с подобни на твоя проблем,може и да го помолиш той да ти даде да разгледаш предишни операции.Това е от мен,надявам се дасъм ти помогнала.
6eilka, и аз съм при доцента-самият той много се чуди по кой метод да ме направи. Най-накрая каза, че ще бъде затворен, но че пак ще говорим, защото аз му казах той да прецени как ще е най-добре. Обаче след като попрочетох повече, май се насочих повече към отворен, защото дава по-сигурни резултати.
Мисля,че видях твои снимки и ми хареса как е станало-но не видях да имаш белези от отворения?
Много ти благодаря за помощта - дано всичко мине ок
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15th May 2009, 15:34
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Аз пък съм по затворения метод. На консултацията останах с впечатление, че ще ме оперира по отворения метод. В деня на операцията обаче отново ми разгледа нослето и каза, че не вижда смисъл да ме мъчи с още по-дълго възстановяване и че ще ме оперира по затворения метод. Според мен е по-добре той да прецени от какво точно се нуждае пациента. Все пак толкова народ му е минал през ръцете, едва ли би допуснал грешка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаотворенметод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.