IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th March 2009, 18:56
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Напротив, акрила се сваля с ацетон, а гела само с пилене.От гледна точка на свалянето по-опасно е свалянето на гела, защото може да се изпили и естествения нокът.
А акрила е много, много по-здрав.Аз не мога да се съобразявам постоянно как пипам нещата и т.н., и с гел на 1вата седмица имам счупени нокти, а с акрил не съм чупила нокът до сега и ходя на поддръжка на 3 седмици.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th May 2009, 22:24
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Аз само френски си правя.. никога не съм ходила на маникюр
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th May 2009, 00:47
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

дали с акрил дали с гел като са направени ноктите стоят мн красиво, но веднъж махнеш ли гi ноктите просто стават отвратително грозна гледка. имах нокти за крадкия период от 3 месеца и вече 6 месеца още не мога да си ги възстановя. не препоръчвам на никoй да си слага нокти. и без това стоят хубаво само първата седмица после като почват да израстват и да се вижда стои гадничко.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th May 2009, 00:50
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

Може би не ти ги е правил точния човек!
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th May 2009, 13:32
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
дали с акрил дали с гел като са направени ноктите стоят мн красиво, но веднъж махнеш ли гi ноктите просто стават отвратително грозна гледка. имах нокти за крадкия период от 3 месеца и вече 6 месеца още не мога да си ги възстановя. не препоръчвам на никoй да си слага нокти. и без това стоят хубаво само първата седмица после като почват да израстват и да се вижда стои гадничко.
Съгласна съм, плочката се уврежда при пиленето и после трябва адски много време да се възстанови нокътя.. иначе са красиви, но не си заслужава за седмица самочувствие да си причиняваш това
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th May 2009, 19:06
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibetyyy
Може би не ти ги е правил точния човек!
не не мисля че е до това кой ги е правил. то си е вредно. все едно ако пушиш по хубави цигари и се тровиш по малко.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th May 2009, 10:49
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Ако ще хвалим маникюристките си - моята за мен си е No. 1!
Бях твърдо против ноктопластики, гелове, удължители, инкрустации и т.н. глезотийки. Ходех само с къс френски, но ТЯ един ден ме нави да ми сложи гел (само в/у моите, без изграждане) и така вече 2 години...
Ходя на поддръжка на месец и половина, в повечето време съм с перманентен френски и просто забравям за случая "обелен лак, счупен нокът, отлепен нокът" и т.н. и ръцете ми изглеждат идеално през цялото време...
Веднъж беше болна и се наложи друга да ми прави поддръжката - е нЕма такъв ужасТ - отлепиха се на 2-рия ден
Не я сменям!!!
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th May 2009, 22:16
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jackie
дали с акрил дали с гел като са направени ноктите стоят мн красиво, но веднъж махнеш ли гi ноктите просто стават отвратително грозна гледка. имах нокти за крадкия период от 3 месеца и вече 6 месеца още не мога да си ги възстановя. не препоръчвам на никoй да си слага нокти. и без това стоят хубаво само първата седмица после като почват да израстват и да се вижда стои гадничко.

Аз бях цели 3 години с ноктопластика и като ги махнах ми нямаше нищо. Просто изчаках около месец да си поизкарат ноктите и нямах увреждания. Разбира се, зависи от самите нокти. При всеки е различно - на някои са им много меки и крехки.

Ти не препоръчваш на никого, НО аз горещо го препоръчвам Толкова е женствено да си с поддържани дълги нокти. А и моите стигат до едно положение и се чупят. Също така ми е крива линията на живеца в горната част и единственият вариант да имам прав и дълъг нокът е ноктопластиката.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st December 2010, 15:23
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._2210820_n.jpg - Това ми е последната ноктопластика : )
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маникюри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.