IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 22nd April 2009, 16:54
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

BB3 кажи от кой град си , ако си от столицата при джамбазов отиди , в краен сличай личен лекар по направление кожен лекар или унг специалист
Отговори с цитат
  #732  
Стар 24th April 2009, 20:31
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

И моят съвет е да отидеш на преглед при Джамбазов,да види за какво става въпрос.Данеби да си била алергична към нещо...Отиди да те прегледа специалист,защо Евстатиев не ти препоръча лекар?Като е нямал такъв случай,да се консултира с някой компетентен.Пожелавам ти бързо оздравяване!
Отговори с цитат
  #733  
Стар 24th April 2009, 21:47
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

n0sens3, ти се бъзикаш с нас. Супер ти е нослето. Ако ти се струва несъразмерно с лицето, да знаеш, че е от пубертета - растат ви крайниците и носовете. Е, и някои други части Няма да го мислиш, ще се оправи с възмъжаването.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 2nd May 2009, 16:42
asteras asteras не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до asteras
По подразбиране

Ето го и моето ново носленце- днес ми е едва 8-ми ден след операцията, имам пластини от двете страни на носната преграда, висят ми конци, още ми е подут и отекъл... Надявам се да спадне още и да стане по-хубавичък
http://snimka.bg/album.php?album_id=371801 парола: 1003
Хайде другата седмица, като ми махнат пластините и конците, ще кача още някоя друга снимка.
Отговори с цитат
  #735  
Стар 2nd May 2009, 20:05
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Много ми харесва нослето ти asteras, даже не ми се вижда много подуто, супер изглежда То и преди не ти е било грозно де Тънко и нежничко е, даже чипо ми се вижда със здраве да си го носиш и да му се радваш много
Отговори с цитат
  #736  
Стар 2nd May 2009, 20:38
asteras asteras не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до asteras
По подразбиране

Мерси, tedka, радвам му се, въпреки че връхчето от едната страна стърчи повече, отколкото от другата надявам се да е от пластините вътре, защото много ми опъват и дори боцкат на моменти Нямам търпение да ги вадят вечее
Отговори с цитат
  #737  
Стар 3rd May 2009, 07:38
sunlight sunlight не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunlight
По подразбиране

астерас тедка много са ви хубави нослетата и много ви отиват на лицата, колко ли по хубави да станат след месеци, браво честито ви
Отговори с цитат
  #738  
Стар 6th May 2009, 11:07
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Копирам си направо поста от другата тема

Момичета-днес като издухвах и почиствах ми се итлепи намордника и нали се сещате че ме изяде любопитство щракнах едно бързо фото -обаче нещо съм със смесени чувства-относно профила нямам колебания в промяната,но анфаса....-надявам се че промяната ще настъпи с окончателното спадане на отоците-специално там където съм посочила със стрелкичите-в основата и рърхаовсе пак съм на 7 дена от операцията-но като цяло ми стои като картофче нещо.Обема е намален,аз и не исках много,защото лицето ми поначало е много едро и няма да ми стои добре малко носленце.Но наистина в анфас особена разлика не виждам засега

http://prikachi.com/users/teo_71/38f.jpg
Отговори с цитат
  #739  
Стар 6th May 2009, 14:45
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

на стария нос имаш чупка горе до веждите а с новия нямаш цяло е това небиваше да става така
Отговори с цитат
  #740  
Стар 6th May 2009, 15:03
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
Копирам си направо поста от другата тема

Момичета-днес като издухвах и почиствах ми се итлепи намордника и нали се сещате че ме изяде любопитство щракнах едно бързо фото -обаче нещо съм със смесени чувства-относно профила нямам колебания в промяната,но анфаса....-надявам се че промяната ще настъпи с окончателното спадане на отоците-специално там където съм посочила със стрелкичите-в основата и рърхаовсе пак съм на 7 дена от операцията-но като цяло ми стои като картофче нещо.Обема е намален,аз и не исках много,защото лицето ми поначало е много едро и няма да ми стои добре малко носленце.Но наистина в анфас особена разлика не виждам засега

http://prikachi.com/users/teo_71/38f.jpg
има разлика и в профил, и в анфас. не се притеснявай - в анфас се вижда, че е по-малък от преди и си с оток, дължината е скъсена, ще спада още. в профил си имаш извивка :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.