IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3501  
Стар 10th May 2009, 15:34
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

boby_pl как си мила,
днес по-добре ли си.
Извинявай ,че те занимавам сега с това , но твоите цени ще са наи-актуални
Успешно възстановяване!
  #3502  
Стар 10th May 2009, 15:39
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Аз съм от Пловдив
и за мен ще е най-добре да съм тук.
Въпреки , че не това е най-бажно, но аз съм изчела доста неща и нещата са доста субективни ми се струва.Каква е интерженцията,организма на самият пациент,но все пак опита на лекарят е от водещо значение, за да вземе правилното решение с оглед конкретната ситуация
  #3503  
Стар 10th May 2009, 15:44
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Момичета и моят нос беше така,напълно ви разбирам за какво говорите,но не се притеснявайте,ще спадне.мажете го с Хепароид ,като ви махнат лепенката отдолу на нослето,аз така направих и започнах да си го чувствам по-добре на третата седмица.Почти месец мина от моята операция и вече спокойно си пипам носа,само малко на връхчето е подут отдясно и е леко болезнено на мястото където е била гърбичката ,но се надявам,че ще спадне.Честно да ви кажа,вече забравих,че съм си правила операция.Поздрави на всички и успех!
И аз се мажа с хепароид, има ефект я кажи, като ти поспадна връхчето, посмали ли се малко, това оток ли е? или само омекна и се отпусна
  #3504  
Стар 10th May 2009, 15:45
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

здравей мила,доколкото знам не е задалжително да имаш здравоословен проблем за да минеш през касата само се чака повече време за операция. През касата мисля че е 950лв,а ако не си сас сигурност е 1500лв
  #3505  
Стар 10th May 2009, 15:47
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
Аз съм от Пловдив
и за мен ще е най-добре да съм тук.
Въпреки , че не това е най-бажно, но аз съм изчела доста неща и нещата са доста субективни ми се струва.Каква е интерженцията,организма на самият пациент,но все пак опита на лекарят е от водещо значение, за да вземе правилното решение с оглед конкретната ситуация
Зависи как приемеш упойката - аз лично не я понесох добре, първия ден повръщах и не ми се ядеше, после цяла седмица си бях добре, но много лесно се уморявах и придремвах повечко, примерно една разходка до пазара и до вкъщи и все едно съм прекопала цял двор а самото носле просто се усеща като натъртено, при това само на пипане, иначе изобщо не боли.

По форумчето за доцента бяха писали иначе, че всички минавали по касата, независимо че нямат дихателни проблеми - просто казват на Джи Пито, че ще им изправят преграда
  #3506  
Стар 10th May 2009, 15:47
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

Celtic_dream1 и мен това ме притеснява и аз исакм да се смали малко че изглейда доста тумбест
  #3507  
Стар 10th May 2009, 15:49
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

Celtic_dream1 ти кога се оперира колко време е минало при теб
  #3508  
Стар 10th May 2009, 15:56
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobita_t
Celtic_dream1 ти кога се оперира колко време е минало при теб
на 24-ти април, съвсем скоро е, но пък аз видимо нямам отоци вече, а синини никакви, макар че на места носът ми е неестествено твърд - надявам се това да са отоците, за да ми се смали топчестото връхче
  #3509  
Стар 10th May 2009, 15:57
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Между другото, нищо че доста разводнихме и без това дългата темичка - някъде мернах, че Д'арсонвал процедурки също помагали за резорбирането на отоците и утре мисля да скокна при козметичката
  #3510  
Стар 10th May 2009, 16:09
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobita_t
здравей мила,доколкото знам не е задалжително да имаш здравоословен проблем за да минеш през касата само се чака повече време за операция. През касата мисля че е 950лв,а ако не си сас сигурност е 1500лв
Да, това са актуалните цени. Консултцията при доцента е 30 лв. Ако искаш придружител, който да стои с теб в болницата на столче 40 лв., а ако иска да ползва легло мисля, че пишеше още 20 лв. И преди да те изпишат плащаш една такса от 65 лв., която мисля, че е за упойката, която ти вливат, за да махнат тампоните. После незнам дали се плаща за прегледа на 7-мия ден и за гипса на 14-тия ден. Момичета, вие плащахте ли като ходихте на 7-ми май на преглед?
Иначе аз днес съм горе долу добре. Не съм в превъзходно състояние, но да не се оплаквам, че трите дни в болницата бяха много по-зле.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.