IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 13th May 2009, 16:46
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от dupla
за 9дни изчетох целия форум относно силиконов бюст и най-много оплакващи се от този Н.Г,незнам защо останах с впечатленито,че е добър хирург,но предвид отзивите му за реоперации и несполучливи резултати,започнах да се отказвам и да се насочвам към И.Стоянов.Много жалко,не мис е рискува
Така е защото най-много са оперираните от него.Ако и другите докт.(изключвам Стоянов) правят дневно операции колкото него и те щяха да имат толкова с ре.............
Стоянов също е добър избор........
Не забравяй че никой и при НИКОГО не е застрахован.Винаги ще има момичета ,който не си харесват размер,форма и т.н(повечео реоперации са именно за това ) а и никой не може да знае.....как ще се развият нещата в организма ти

да,права си.немога да чакам много време за Стоянов,при Н.Г си оставам
а и донякъде е въпрос на късмет,дано го хвана тоя късмет,че в последно време се е изгубил някъде
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 14th May 2009, 11:15
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

аз бях на консултация при д-рН.Георгиев .Той се съгласи с решението ми,обясни ми начина по които го прави. Обясни че използва специално лепило ,което е новост в тази операция за по добро прилепване на кожата при връщането и към лицето.
Разгледала съм доста саитове за тази операция извън България,правят я без притеснение и наистина приложените снимки от самите пациенти показват реално добрите резултати.
Мисля,че имампсихическата нагласа,но имам нужда да видя и поговоря с минала през това жена.
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 14th May 2009, 11:21
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

аз съм сигурна че има доста българки минали през лифтинг,но д-р Георгиев не ми даде координати на някои минал през това ,може би такава да е практиката. Доста още ще ни трябва за да променим мисленето си.
Аз гледах саит където пациентки сами си публикуват снимки и обяснения за операцията, възстановяването .. Но това са англичанки американки...
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 14th May 2009, 12:07
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Извинявай за какъв лифт говориш.Аз съм се оперирала при Н.Г. и имам проблем .
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 14th May 2009, 12:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
аз съм сигурна че има доста българки минали през лифтинг,но д-р Георгиев не ми даде координати на някои минал през това ,може би такава да е практиката. Доста още ще ни трябва за да променим мисленето си.
В какъв смисъл да си променим мисленето? Аз не знам в някоя страна доктора да дава координати на пациентки, това е поверителна информация
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 14th May 2009, 13:30
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
аз съм сигурна че има доста българки минали през лифтинг,но д-р Георгиев не ми даде координати на някои минал през това ,може би такава да е практиката. Доста още ще ни трябва за да променим мисленето си.
В какъв смисъл да си променим мисленето? Аз не знам в някоя страна доктора да дава координати на пациентки, това е поверителна информация

няма такаа практика никъде-представете си какво би се случило
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 14th May 2009, 13:32
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Извинявай за какъв лифт говориш.Аз съм се оперирала при Н.Г. и имам проблем .

Сиса-какъв проблем-моля те сподели
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 14th May 2009, 14:21
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Извинявай за какъв лифт говориш.Аз съм се оперирала при Н.Г. и имам проблем .

Сиса-какъв проблем-моля те сподели

Тъкмо съм в неговия саит , че се замислих за браулифт при него , но не намерих да прави чийк лифтинг. Някой знае ли дали прави чийк лифт, от браулифта при него gwendoline е мн.доволна .Та сега съм на вълна брау и чийк лифт и мисля да е при него, но ......горенаписания цитат
Сиса и аз моля обясни.
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 14th May 2009, 14:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Чик лифт е правила Морганлефей, но май не при Георгиев, не помня при кой беше, сигурно е писала някъде из форума. Резултата при нея беше много добър
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 15th May 2009, 09:00
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Отидох с искане да ми се повдигнат веждите, скулите и лазерна дистрофия на шията. Предложи ми брау лифт обяснява колко време ще продължи каза добре за скулите че разреза ще бъде в окосмената част,каза колко ще му струва труда, момичетата който са се оперирали при него знаят туй толкова аз ще взема толкова аз виках добре,дади ми листа пишеше брау лифтр,среден лифт,лазерна дистрофия шия.Отидох при секретарката определи ми деня каза какво нося каза и очила доста се замислих защо и очила.
Постъпих в клиниката ,приготвиха ме аз през цялото време питах всеки който идваше при мен дали няма да има проблем асиметрия нещо, понеже бях чела в сайта на д-р Янков че има вероятност ате ми обесняваха колко е внимателен доктора.Събуждам се от упойката отивам пред огледалото какво виждам разрези под очите и превръзка на главата а нямах никакъв проблем там дори и една бръчка нямах.Сутринта ми махнаха превръзките какво виждам лицето едната страна нагоре идва доктора да ме изпише и го попитах защо е така а той ми вика как ами криво ,а каза това е от отока успокойх се щастлива и радостна се прибрах.На 14 ден отивам да ми махне клипсите и пак питам зещо горните клепачи са тъй клепнали след операция сестрата ми вика защото долните обрахме кото имаш време ще дойдеш ще оправим .Минава 1 месец отоците минават какво се получава единия долен клепач виси на долу едната скула по обемна от другата бе грозна картина. Отивам на прегледа и викам д-ре защо е така той пак набързо каза еми долу ни там несме работили нали само тука незнам какво и ме отпрати набързо.И сега почва мойта мъка ходих при 4 доктори за мнение всички казаха че едната страна не е повдигнато както трябва но Н.Г. ми вика то всички лица са асиметрични нали понеже му викам докторе направи нещо това е неестетично бях съгласна и да си платя пак оперативно а той скуптора да направим еди какво ще струва еди какво нали после ще правим чийк лифт ако нестане и тъй нататък .Момичета мили моля ви помогнете дайте съвет какво да правя нито един не се наема да го оправи с изключение на един но вика сле 6 месеца не може по рано небива. В страшна депресия съм затворена в къщи цял ден плача дори и сега докато пиша , 'чета ви поцял ден с надежда че ще намеря решение.Между другото това кривене на лицето ми струваше 5750 лв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:37.