IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3531  
Стар 13th May 2009, 16:13
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Ако гипса ти не се е разхлабил,няма да ти го сменят.На мен не са ми го сменяли(по същата причина).Окончателно ми го махнаха на 15-я ден.Махането на гипса НЕ боли Не се притеснявай.А на другия ти въпрос отговарям с да,лично на мен върха ми падна доста след свалянето на гипса.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #3532  
Стар 13th May 2009, 16:29
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
А на другия ти въпрос отговарям с да,лично на мен върха ми падна доста след свалянето на гипса.
О, ужас. Дано моя да не се свлече надолу, че сега толкова се радвам на връхчето, че е вирнато. А преди ми беше много увиснало.
Благодаря за бързия отговор.
  #3533  
Стар 14th May 2009, 20:43
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Boby_pl,видя ли си носленцето вече,нищо не казваш.... С риск да те разочаровам и аз, моя връх също падна Минаха 2 месеца от операцията и се вижда разлика, всички ми казват, че не се забелязва,но аз като си го знам какъв беше и виждам,че се е променил. Със сигурност си го харесвам повече от преди де Ще кача нови снимки като се снимам, но явно е нормално да падне малко
Дано си се харесала, стискам палци
  #3534  
Стар 14th May 2009, 21:31
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Boby_pl, сега видях,че днес ти е първия преглед, значи не си си видяла нослето, още малко ще потърпиш
  #3535  
Стар 14th May 2009, 22:16
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

tedka79 за съжаление не си видях нослето. Доцента не ми е сменял гипса и не можах да хвърля едно око, а така се надявах. Ще почакам още доста, освен ако не ми падне гипса сам. Понеже той ще отсъства ще ходя чак на 27-ми май за официалното сваляне на гипса. Аз днес специално попитах за връхчето и док ми каза, че може да се промени с 1-2 мм, не повече, но по принцип не би трябвало. А и моето сега е доста вирнато, така че и да падне с милиметър-два няма да стане грозно. А иначе ще сигнализирам веднага като си мерна нослето.
  #3536  
Стар 14th May 2009, 23:02
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
tedka79 за съжаление не си видях нослето. Доцента не ми е сменял гипса и не можах да хвърля едно око, а така се надявах. Ще почакам още доста, освен ако не ми падне гипса сам. Понеже той ще отсъства ще ходя чак на 27-ми май за официалното сваляне на гипса. Аз днес специално попитах за връхчето и док ми каза, че може да се промени с 1-2 мм, не повече, но по принцип не би трябвало. А и моето сега е доста вирнато, така че и да падне с милиметър-два няма да стане грозно. А иначе ще сигнализирам веднага като си мерна нослето.
споко,няма да падне така лесно върха!!!и аз за това ме беше много страх,даже бех пуснал тема УВИСВА ЛИ ВЪРХА?но да знаеш с времето носа става все по-хубав!!!само се пази да не го удариш!!ако си го харесаш след като ти махнат гипса,значи 3 месеца след това ше се ФЛИУБИШ в носа си!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
  #3537  
Стар 15th May 2009, 08:25
sunlight sunlight не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunlight
По подразбиране

на ние се видяхме замалко с боби_пл, пожелавам ти много да се харесаш ако не изтърпиш до 27ми и надникнеш няма да е фатално, вярно че той спомена за някаква специализация че щял да ходи..
На всички други които им предстои операцийка -късмет и безпроблемно възстановяване.
Тук са ми снимките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371205
парола 1111
  #3538  
Стар 15th May 2009, 09:36
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Момичета, на някоя от вас случвало ли се е връхчето да изглежда като чипо, а да не е повдигано носът ми изглежда като чип, а е абсолютно прав-това дали е от отока и лонгетите и се притеснявам дали ще остане така имате ли наблюдения кога спада
  #3539  
Стар 15th May 2009, 11:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

От отока е.
  #3540  
Стар 15th May 2009, 12:31
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Sunlght страхотно носле много хубаво е станало и каква разлика само
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:43.