IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3571  
Стар 17th May 2009, 12:33
Lemur4e Lemur4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: 082
Мнения: 70
По подразбиране

много добре, супер е
  #3572  
Стар 17th May 2009, 12:50
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравеите, Sunlight, имам същият нос като твоя(старият ) и му се чудя от 1 година.
Определено изглеждаш по-добре. В анфас изглежда леко подут ,което доколкото знам от всичко изчетено до момента по саитовете и нормално. Три месеца са период в който се успокяват тъканите. Затова изглеждат леко подути.
Като цяло бих споделила с вас момичета ,че в България рядко се правят дръстични промени от лекарите. Доста саитове разгледах за ринопластика в други страни и за съжаление (за нас) трябва да отбележа, че там пациентите наистина претърпяват ПРОМЕНИ. Преди и след снимките са коренно различни. Сега гледах снимките на една дама с ринопластика в Италия...наистина изпипано. От нос като този на Сънлаит (и моя) изцяло друга линия на формата! Наистина са майстори
но за съжаление е доста по-скъпо там за нас
Със времето и тук ще се специализират ,... защото това изисква не само знания но и умения, които както знаем ....се постигат с талант и опит!
късмет на всички момичета решили се на ринопластика или друга интервенция! (в т.ч. и на мен )
  #3573  
Стар 17th May 2009, 12:53
Аватара на pepels
pepels pepels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Цитирай:
Забравих да попитам, той още ли оперира в Каспела, защото в сайта е посочен друг адрес?
Да, операциите доцента прави в клиника Каспела,на ет. 4, отделение УНГ. Консултациите са на адреса на МЦ Синумед.
Цитирай:
Кукло изследванията не се ли правят преди операцията в клиниката,защото на мен ми казаха нещо от сорта,че трябва да съм там в 8,а операцията ми е в 11 А на мен доцента не ми дал такова таланче ще е проблем ли да го взема 3 дена преди операцията?
Можеш да си направиш изледванията и в Каспела, но тъй като аз не исках да ходя там толкова рано и да си удължавам трепетите преди операцията предпочетох да си ги направя предварително. Ако решите да си ги правите предварително имайте предвид, че трябва да е максимум 2-3 дни преди операцията. Странно, че не ти е дал листче. На него е записано какви изследвания трябва да си направиш и диагнозата. Листчето ти трябва и най-вече заради диагнозата, за да я покажеш на личната лекарка, която трябва да ти даде направление за хоспитализация.
Еха супер, значи може на място директно в деня на операцията да се направят.А иначе ако се правят там заплащат ли се?
  #3574  
Стар 17th May 2009, 13:25
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Еха супер, значи може на място директно в деня на операцията да се направят.А иначе ако се правят там заплащат ли се?
Мисля, че някой беше писал, че се заплащат, но не съм 100% сигурна, а и незнам колко излизат. Някой друг ще трябва да помогне тук.
  #3575  
Стар 17th May 2009, 13:51
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Като цяло бих споделила с вас момичета ,че в България рядко се правят дръстични промени от лекарите. Доста саитове разгледах за ринопластика в други страни и за съжаление (за нас) трябва да отбележа, че там пациентите наистина претърпяват ПРОМЕНИ. Преди и след снимките са коренно различни. Сега гледах снимките на една дама с ринопластика в Италия...наистина изпипано. От нос като този на Сънлаит (и моя) изцяло друга линия на формата! Наистина са майстори
Много е важно да имаш реалистични очаквания. Не може да имаш огромен нос и да искаш да ти стане мъничък като на Ева Лонгория, пък и да остане добре функциониращ. Освен това лекарят трябва да се съобразява с пропорциите на лицето ти и да ти направи нос, който ти отива. Че иначе Също така е важно да знае кога да ти каже НЕ, а не да ти казва, че всичко може да се направи само и само да те привлече като клиент. Нещо, което ми направи впечатление при доц. Джамбазов е, че не ме накараха да подписвам декларация като при останалите, че съм запозната с рисковете и няма да имам претенции след това към хирурга в случай на някакви проблеми.
  #3576  
Стар 17th May 2009, 20:51
Аватара на pepels
pepels pepels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Ехо, някой друг знае ли дали се плащат на място в клиниката?Ако да колко горе-долу ви е излезнало?
  #3577  
Стар 17th May 2009, 21:19
Аватара на pepels
pepels pepels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 17
По подразбиране

А, забравих- мисля че някъде пишеше, че има програма, с която да ти покаже как ще изглежда носът ти след операцията.Правилно ли съм разбрала?Благодаря предварително
  #3578  
Стар 17th May 2009, 23:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepels
Ехо, някой друг знае ли дали се плащат на място в клиниката?Ако да колко горе-долу ви е излезнало?
Доколкото знам, изследванията в клиниката са включени в цената на операцията, не се плащат допълнително.
  #3579  
Стар 18th May 2009, 00:02
Аватара на pepels
pepels pepels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от pepels
Ехо, някой друг знае ли дали се плащат на място в клиниката?Ако да колко горе-долу ви е излезнало?
Доколкото знам, изследванията в клиниката са включени в цената на операцията, не се плащат допълнително.
Мерси мнооого Всички сте супер просто
  #3580  
Стар 18th May 2009, 12:47
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedka79
Аз си правих всички изследвания там,за кръвните трябва да платиш 3 лв. , взеха ми и някакви пари за тестуването с упойките, не знам точно колко бяха-около 30 лв.май.Вземи си да имаш 100-тина лв.с теб, освен това което ще плащаш за операцията-да си спокойна. Не можа ли да накараш някой да дойде с теб, в първите часове след операцията поне-гадно е да си сам,защото си замаен и не знаеш какво става много
pepels, виж това може да ти е от полза. tedka79 също се оперира скоро при доц. Джамбазов.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:18.