Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #231  
Стар 20th May 2009, 22:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Понякога си има нужда да се почерпиш. И аз снощи в 10ч. реших, че ще излизам след поредната от трите ми вечери на съжаление за това, че съм дебела. Излезнах с приятелка и нейни колеги, изпих 2 чаши бяло вино и 3 големи мартинита , танцувах до 5 сутринта и събрах всички мъжки погледи Днес съм супер
Краске: Честито за панталона
П.П. За протокола.. утре свършва първото предизвикателство, а аз съм 65.5кг. имам 20 дни още за 2.5кг., защото целта за края на предизвикателството ми беше 63кг.
Краске, ти вече я постигна така, че си постави друга цел
Отговори с цитат
  #232  
Стар 21st May 2009, 07:49
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте
Аз се наспах и се чувствам супер
Кантарът днес показа малко повече - 63.2, но за мен няма особена разлика. Engel, мисля да си поставя цел от 62 до края на втората половина от предизвикателствто (не искам да съм прекалено амбициозна, за да не се разочаровам от евнтуален неуспех).
А иначе хубаво сте направили с tonita като сте пийнали малко, все пак сме хора и ние, макар и "отслабващи хора" и имаме нужда от отпускане и настроение. А и една нощ танци е толкова много изразходена енергия, че определено компенсира няколкото питиета
__________________
...
Отговори с цитат
  #233  
Стар 21st May 2009, 09:14
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз нямам напредък с кг.- не трябваше още в 1-я ден на МЦ да се качвам на кантара, въпреки че (не мога да повярвам, че ще го кажа )- много,много вече не се интересувам от килограмите.
Успях да променя възприеманията и навиците си относно движението и спорта- днес се поогледах и аз като Краска пред огледалото- осъзнах, че на тези кг. изглеждам много по-добре и се харесвам много повече от времената, в които съм била с 10кг. по-слаба, но страшно по-отпусната.
Тези няколко кг.,които още искам да бутна- не е някаква цифрова цел просто, както преди си ги поставях като по-малка- да бъда под еди-колко си, за да съм по-готина, по-слаба от другите , а просто си ми е такава структурата, че от малка си имам корем- правех като маниачка упражнения за него, просто мисля, че самият стомах ми е много разширен, освен това сланинки си имам- и каква полза от образуването на мускули, като едва ли ще си проличат някога..., но аз няма да се отказвам!
Та така- целите ми са да тренирам редовно, да си нормализирам вълчия апетит- а те резултатите неизбежно ще ме споходят.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #234  
Стар 21st May 2009, 09:29
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Ох, момичета де да можех малко поне да се заразя от вашия спортен интусиазъм- не мога и не мога да си наложа да спортувам Имам една приятелка, която не е слаба, но редовно спортува- ски, плуване, боулинг, просто супер интусиаст и виждам, че това се отразява много добре на тялото и- всичко е стегнато, няма висящи дупета и кореми

Как да се мотивирам и аз ?
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #235  
Стар 21st May 2009, 10:17
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

tonita: Първо си харесай нещо за трениране и после го направи ако щеш и на сила, а след това ще си благодарна, защото ще ти се иска да го правиш всеки ден
Ледено: Не се тормози! Тренирай си, много си си добре, даже можеш да си оправиш линийката!
Краске: Може да ти варира заради цикъла Мен тази сутрин ме сполетя тази съдба, но нали се претеглих вчера и знам колко съм

П.П. Къде изчезнаха всичките останали момичета? Идва им смелоста само да се записват ааа!
Искам да знам и tirra къде се скри?!
Отговори с цитат
  #236  
Стар 21st May 2009, 10:39
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Engel, права си, чакам и аз тези дни "събитието"... А иначе разлика от порядъка на половин килограм може от много неща да е, аз например ако вечер ям нещо солено си задържам течности. Вчерашната салата беше вкусна, но като че ли имаше повечко сол в дресинга от горчица, самите филенца и те бяха малко солени (аз по принцип си ям сол, дори преди прекалявах, но на тази салата не ми се е налагало да си соля). Но както и да е, нали не се вманиачаваме чак толкова Аз си мисля след отчета за първата половина на предизвикателството да не стъпвам на кантара до края на втората половина, за да мога малко да се успокоя и да не мисля постоянно за някакви числа.
__________________
...
Отговори с цитат
  #237  
Стар 21st May 2009, 11:04
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

На мен ми "пробива".Ще дойде днеска или утре...
Момичета,ям здравословно,не мога да си наложа спорта,нямам резултати,а е краят на предизвикателството(първа а част)...Ужас! Но пък си купих купища нови дрехи,с които самочувствието ми е обаче пък ми излезе голяма,гадна пъпка...Стига съм се оплаквала,ще си се радвам на дрешките!
P.S. Като свърши предизвикателството,можем да си направим тема- "Запази постигнатите резултати"(не че при мен има такива,но се надявам да има)
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #238  
Стар 21st May 2009, 13:19
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Краске, тъкмо се чудех какво да хапна за вечеря- може да си спретна една салатка от домати, краставици, шунка и кашкавал- нали днес ми е ден на зеленчуци +протеини- дори един млечен дресинг може да си позволя. :P
Енджи- няма смисъл да я оправя, като днес пак си бях 55 -вчера уж бях закусвала, но снощи ядох доста късно, освен това яденето беше солено и пийнах, така че просто не трябваше да се тегля.
Да се похваля- днес всичко върви добре- засега съм си изцяло режимна, направих добра тренировка, дори малко тежка ми дойде- отдавна не бях се застоявала толкова и не си бях изпълнявала толкова от упражненията- дори на излизане инструкторката в този фитнес (с мен не е работила де) ме видя и ми каза, че много съм отслабнала- това ми говори, че явно наистина има визуална разлика, макар и кантарът да не ме долюбва много-много.
Моля ви, момичета- тренирайте!!! Аз съм малко хаотична с тренировките- в смисъл, че нямам точно определени дни и понякога отлагам, но от почти 3мес. тренирам и се чувствам страхотно- в началото ми беше много трудно да започна- просто виждах, че дори отслабнала пак не се харесвам, защото не ми е стегнато тялото.
А и както вече казах- била съм и 45кг. и сега на 55, но с по-стегнато тяло се харесвам много повече- чувствам се по-добре!
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #239  
Стар 21st May 2009, 15:46
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

ледено_sЪrце, на това му се вика надъхващ пост! Сериозно ме амбицираш да спортувам. Благодаря ти!
На мен трябва да ми идва тези дни и съответно имам по-голям апетит от по принцип, адски прегладнях този следобед и съответно следобедната ми закуска днес беше доста по обилна (и един час по-рано) от по принцип. Ядох половин кофичка био кисело мляко, един банан и 2-3 лъжици овесени трици. И тъкмо когато ми стана гузно, че ям толкова много, в кухнята на работа влезе една колежка, която си носеше пликче с форнети. В този момент се успокоих, дори изпитах задоволство от себе си, защото въпреки голямото количество храна и многото въглехидрати за тази част от деня, в моята храна нямаше нищо вредно и нездравословно. Освен това мисля да компенсирам с по-лека вечеря - ще си изпека някаква риба и ще си наравя карфиол на пара или салата от зеле
__________________
...
Отговори с цитат
  #240  
Стар 21st May 2009, 15:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Краске, ако ме познаваше преди ...щеше да си стократно по-мотивирана!
Принципно съм голям мързел- но представи си с години ежедневието ми беше -училище, пред компютъра, на масата и в леглото- почти не излизах- дори по кафета и дискотеки съм излизала сигурно няколко пъти в месеца- нямах никаква активност...та представи си колко трудно ми беше да се реша, още повече, че преди винаги се отказвах в началото...
Дори сега си мисля дали да не си пробвам банския...или да изчакам още малко -аз си го взех миналото лято, но съм го обличала само 2 пъти- на селски плаж с леля ми.
Надявам се това лято да го скъсам от...носене
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:40.