IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 21st May 2009, 15:17
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Не, не се оставят да набъбват!
Изпиват се веднага след като им налееш вода и ги разбъркаш.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 21st May 2009, 15:48
joryvk joryvk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Не, не се оставят да набъбват!
Изпиват се веднага след като им налееш вода и ги разбъркаш.
Оф, да бе, ама май бързо набъбваха? Не знам, аз лично с това не се оправих, истината е, че ме засищаха повече, отколкото да ми регулират стомахчето.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 21st May 2009, 20:27
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

като го разтворя прахчето във вода и ако постои 3-4 минути направо става като каша гъстичко, на мен също по никакъв начин не ми действаше
Отговори с цитат
  #554  
Стар 21st May 2009, 21:56
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Аз пък от Хуска се оправих поне засега са добре нещата,ходя почти всеки ден..спрях да го пия преди около 3-4 месеца,а го пих в продължение на почти 2месеца-2 опаковки изпих.а,и пих доста вода ,и сега се старая
Отговори с цитат
  #555  
Стар 22nd May 2009, 21:03
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

Я ми дайте малко повече инфо за този Хуск, че да взема и аз ли да опитам..... Щом има толкова добри отзиви за него да се пробвам пък, какво.
Отговори с цитат
  #556  
Стар 25th May 2009, 09:40
alekspe alekspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Аз съм доволна от Хуск. Вече съм на трета опаковка. Първата опаковка от 200 г (на люспи) пих сутрин и вечер по 2 мерителни лъжици, разтворени във водна чаша. Разтворени е силно казано, просто наливам вода, разбърквам и пия веднага бързо на 3-4 големи глътки. Не си оставям време да мисля гадни ли са на вкус, просто ги изпивам без да изчаквам! След това задължително веднага се изпива още една водна чаша, пише го и на опаковката. Така сутрин вече съм изпила 500 мл вода. Втората чаша вода може и да е топла. Задължително е през деня да се пие поне 2 литра вода и тогава наистина има ефект. Сега съм на трета опаковка от 200 г и пия само сутрин преди закуска по 2 мерителни лъжици. И аз като повечето от вас съм пила доста неща - без ефект, но от Хуск съм доволна. След третата опаковка ще направя почивка и ще видя дали ефектът си остава. Опаковката от 200 г е към 14 лв. и когато пия само сутрин по 2 мерителни лъжици ми стига за 42 дни.
Отговори с цитат
  #557  
Стар 25th May 2009, 20:58
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alekspe
Така сутрин вече съм изпила 500 мл вода. Втората чаша вода може и да е топла. Задължително е през деня да се пие поне 2 литра вода и тогава наистина има ефект.
Ох....това с водата няма да мога да го докарам. Вчера си взех 1.5 л. минерална и викам: "Ще те изпивам днес!". Малеее, като изпия повече от три глътки и започва да ми се повдига. За целия ден да съм изпила 700-800 мл. и то като се насилвах. Повече не можах. Знам че по този начин си съсипвам и бъбреците, ама не мога да пия течности. Извинявам се, че малко се отклоних от темата
Отговори с цитат
  #558  
Стар 27th May 2009, 10:48
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baba Gicka
Малеее, като изпия повече от три глътки и започва да ми се повдига. За целия ден да съм изпила 700-800 мл. и то като се насилвах. Повече не можах.
Аз мисля, че трябва да те поздравя за успеха ти, Бабо Гицке, щом преди си пила и по-малко водичка.. ако можеш да задържиш поне това ниво и някой по-нататъка да го увеличиш.
Или ако ти е по-приятно билково чайче? Аз някой път слагам и капки лиман във водата, но не знам дали е подходящо винаги..
Отговори с цитат
  #559  
Стар 9th June 2009, 11:40
fabiano fabiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Хора не се тъпчете с хапчета и капки и кво ли не.Аз съм на 27 и имах такъв проблем.Тренирал съм футбол 9 години,и когато спрях с футбола се появи проблемът.Сигурен съм че повечето от хората писали тук прекарват ежедневието си на едно място и не се движат.След като се появи проблема при мен търпях няколко месеца и разбрах че трябва отново да започна да тичам.Сутрин с бутилка с вода и 3 4 бисквитки тичах из един парк близо до нас и след 1 2 седмици така хубаво започнах да се изхождам както не съм си и мечтал.За бременните жени незнам но след като родят може да пробват ем да свалят някое килце :wink: УСПЕХХ
Отговори с цитат
  #560  
Стар 9th June 2009, 12:19
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Дай нещо за мързеливите
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.