IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st October 2006, 19:57
pesho pesho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2
По подразбиране Problem

Здравейте.Пробвах Mega mass3000 с creatin от 2,5месеца.Първия месец качих 6кг. и неомазних чак толкова но от месец насам немога да мръдна и еден килограм нагоре.Пробвах и Gain fast3100 и пак нищо.170/70кг.сам а исксам да кача поне до 75кг.Увеличих дозите до 5 на ден и пак нищо.Някакъв съвет ако може
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st October 2006, 21:02
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране Re: Как да кача маса???

Цитирай:
Първоначално написано от RetaboliL
kakvi snimki po to4no
на тази червена глава тоя изрод в цял ръст много ми хареса ебати изрода е
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th October 2006, 11:48
ZmEiaaT ZmEiaaT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 35
По подразбиране Re: Как да кача маса???

Цитирай:
Първоначално написано от Sweety_boy
Аз сам на 15 години.въпросът ми е : Какви хранителни надбавки да приемам и по какъв начин да ги приемам за да мога в рамките на 1месец да кача 5-6 килограма???
не само че трябва да ходиш да тренираш и да внимаваш да не претренираш но и трябва да имаш много здрав сън. ъщо така трябва да пиеш качествени добавки (за продавам такива) и нали знаеш , трябва ти психиката , ако се нагласиш и настроиш с мисалта че ти си най великия и искаш да станеш говедо, ставаш говедо! ако постоянно си обеснявап колко с жалък и как си 70 килограма все ще си седиш на 70кг, а дори и 90 да станеш пак ще се чувстваш жалък защото не си 95 например... 33% програма за трениране , 33% сън , 33% хранене и 1% психическа нагласа
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th January 2007, 01:39
dark1 dark1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sliven
Мнения: 3
По подразбиране vupros

И аз искам да се вклуча в тази тема аз съм на 18 176см теглото ми е 55кг искам да кача поне още 5-10кг какво щте ми препоръчате.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th January 2007, 12:41
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

E горе си пише - ходи тренирай здраво, яж здраво и почивай здраво - толкова е просто. Иска се само постоянство. Поне при мене засега действа
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th February 2007, 18:19
kasparito kasparito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
По подразбиране hi

значи аз сам на 16г висок сам 181см и тежа 57-58кг.Искам да кача 3-4 кг за около месец какви добавки да си взема или незнам кажете ми вие благодаря преджарително
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th February 2007, 20:41
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Никакви добавки - чети тука http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4999
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd April 2008, 17:23
antoni antoni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: pleven
Мнения: 3
По подразбиране iskam da ka4a malko kilca kak

Аз съм на 15 и съм 185см тренирам от 5клас сега сам 8клас от вчера пия СУПЕР МАС ГАИН произвотство НУТРИМ искам да питам дали е добро и сам тежак 60кила опитвам се от 5месеца да ка4а само с ядене ама не става и сега по4вам леко с протеина да видя кво ште стане!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd April 2008, 15:11
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Значи виж тук не се опира до хранителни добавки, поне не и първите 6 месеца. Значи мой е най големият сайт за хранителни добавки в БГ и най-лесно би ми било да ти изсипа един стабилен лист с неща и да ти кажа да се спасяваш ама не това е идеата. Тялото ти поне първите няколко месеца може само да генерира и уползотворява необходимата ти енергиа за да тренираш на 110% и да се възстановяваш на 100%!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th April 2008, 16:36
bocucin bocucin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране за качване

"EST" - "METHYL MASS"вземете от тожа мн е добро ас сам го испробвал за месец 5 кг качих
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдакачамаса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.