IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3011  
Стар 30th May 2009, 09:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Юлка, леко възстановяване и от мен!
Отговори с цитат
  #3012  
Стар 30th May 2009, 15:10
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Момичета има ли оперирани при доц.Анастасов,и слага ли по-големи кубици,че от това което прочетох до тук Пловдивските лекари трудно слагат повече от 350к.
Решила съм,че зимата ще се оперирам(чак тогава ще имам парите) и тъйкато няма кой да ми гледа децата за по-дълъг период от време,ще трябва да го направя в Пловдив,и на по-малко кубици от 390 въобще няма да се реша,висока съм 168,и съм 52кг и мисля,че ще ми стоят много добре,а и като гледам на повечето вече ви малеят,в момента съм с чашка А,и определено искам по-пищен бюст!Също да ви питам има ли ограничения в кубиците при подмускулното поставян,защото искам да е такова!
Отговори с цитат
  #3013  
Стар 30th May 2009, 16:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galka25
Също да ви питам има ли ограничения в кубиците при подмускулното поставян,защото искам да е такова!
Ще ти отговоря на най-лесния въпрос Принципно - няма, но.... Трудно някой хирург би се навил да ти постави над 400 от първия път, не и някой от Пловдив.
Отговори с цитат
  #3014  
Стар 30th May 2009, 17:07
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Аз на 390 ще съм доволна,но като гледам,май няма кой да ми ги постави,но май ще послушам мъжо той хич не е привърженик на едрите бюстове,и постоянно го тормоя милия да гледа цици и от това което сме видяли до тук казва,че 350 ще са ми супер,имам доста време да мисля,и все се навивам после пък се отказвам,много ме е стах от усложнения,но пък и много ги искам теи цици,абе луда работа!
Отговори с цитат
  #3015  
Стар 30th May 2009, 17:22
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Галка,ако това ще те успокои - аз съм оперирана при Тонев и съм със 390сс.За такива той може да се съгласи, но за по-големи...АБСУРД!
Отговори с цитат
  #3016  
Стар 30th May 2009, 17:29
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Петя прочетох всички теми за Пловдивските хирури,и със сигурност ще отида на консултация и при Тонев,но единственото което ме притеснява,е че той предпочета да слага с рарез през мишницата,и ненам дали не ми е малко глупав въпроса,но дали гърди постовени по този начин не са с по-голямо разтояние по между си?
Отговори с цитат
  #3017  
Стар 30th May 2009, 17:36
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Той може да предпочита под мишницата, но лично моите ми ги постави с разрез под гърдата.Сега белезите си избледняха и почти не се виждат.
Отговори с цитат
  #3018  
Стар 30th May 2009, 18:52
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

слага и по двата начина, не знам дали разстоянието зависи от това. разгледай снимки на оперираните при него и прецени.
Отговори с цитат
  #3019  
Стар 30th May 2009, 21:02
Lemur4e Lemur4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: 082
Мнения: 70
По подразбиране

galka25, провери ли при д-р Енчев, той също е от Пловдив, аз съм супер доволна, на мен ми ги сложи през ареолата
Отговори с цитат
  #3020  
Стар 30th May 2009, 21:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julkabg
Днес ми е четвърти ден, малко съм ограничена в движенията ,но иначе сам добре единствено немога да спя нормално и ставам сутрин в 7 а принципно си поспивам до обяд.Искамисе вече да м ога да се обращам настрани.Вие сами ли ресихте кога да се обръщате или питахте доктора си?
аз леко полеко почнах още първите дни да се пообръщам настрани,доколкото можех, защото над определен момент болеше, което е нормално. на 5-я ден питах докторката и тя ми каза,че принципно няма проблем да се спи на една страна, доколкото може..сега вече, след 20 дена спя на една страна без проблем ( е, почти по корем както преди, и сега не мога..) това, което се учудих колко много ми помогна и никога не съм и се сещала,че може може да се прилага вместо стандартните обезболяващи е Диклак дуо..
като си тръгнах от клиниката сутринта, докторката ми даде рецепта, на която с учудване видях,че освен антибиотика, е на писан и този диклак, който по принцип е за нервно-мускулни болки. и се пие за плексити...погледнах я малко странно, но реших да го взема и да го пия, щом е написано....е няма такъв лек...спиш като бебе..нито те дърпа,нито те боли гърба като се събудиш..пиех го по едно вечер преди лягане първите 10 дни и ми беше супер !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.