IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 8th June 2009, 10:58
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
3 л. не са чак толкова много, само казвам да не се прекалява.
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ
Отговори с цитат
  #612  
Стар 8th June 2009, 11:14
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
kokodidi, 14 яйца за 5 дни са малко много според мен, да се произнесат и другите ! Иначе менюто е о.к.. Добре е по-често да се храниш - 4-5 пъти на ден например, но, ако не можеш, поне ще си режимна .
Ами яйцата са ми най лесни за приготвяне датова така към тях повече се ореантирам - пък и обичам яйца
И аз обичам яйца и не ям мазно, пържено и т.н., но като си видях холестерола, че ми е над нормата от едни яйца.. извинявай. Не си заслужава. Според мен трябва да намалиш жълтъците.
Аз също обичам яйца и ям всеки ден по 2. Сега, когато открих, че холестерола ми е 6.29 /при положение, че нормата за жени е от 3 - 6/ хапвам 1 път омлет с 1 жълтък и 2 белтъка и един омлет само от белтъци. Така хапвам само по 3 жълтъка на седмица.
Това е моето мнение. Поздрави!

Иначе здравейте момичета, най-после ми остана време да седна и да се разпиша във форума. Знам, че всички вие повярвахте в мен, че този път ще успея, но аз отново се издъних. Вече започването и издънването във всяка диета ми се виждат като нормални неща. Нещо не ми е наред психиката и явно първо трябва да превъзмогна фикс идеята с храненето и чак тогава да се подлагам на диети.
Някой има ли някакви идей как ще стане това?! Благодаря предварително. Сега отивам да ви дочета и пак ще пиша
Отговори с цитат
  #613  
Стар 8th June 2009, 11:30
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
първо трябва да превъзмогна фикс идеята с храненето и чак тогава да се подлагам на диети.
Някой има ли някакви идей как ще стане това?!
Запиши се на някакъв спорт, не ползвай кола/градски транспорт, а се прибирай пеша, разхождай се повече - ако имаш някой удобен парк на близо пробвай там, мнооого ще ти хареса, измисляй си причини да излизаш често, за да качваш стълбите на блока, прави по 10-15 мин упражнения всеки ден и когато ти стане мн лесно увеличи времето и трудността..Ako mожеш /обичаш да плуваш - вече и басейните работят..

Или като обобщение - спортът или дори разходките влияят чудесно на самочувствието и на настроението - не е нужно да се скапваш от тренировки - просто малко да се пораздвижиш и разсееш..
Ако се занимаваш с достатъчно други неща в един момент няма да ти остане време и желание да се вторачваш в храненето и нещата ще се подредят сами
успех
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #614  
Стар 8th June 2009, 11:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Благодаря ти много за мнението. Ще пробвам да се разхождам повече, защото разходките ме разтоварват най-много, а и после спя като пън
Жалко, че немога да плувам иначе съм много навита
Отговори с цитат
  #615  
Стар 8th June 2009, 11:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

ЕйнЖълче ! Въпросът е да продължиш с диетата, а не да се тръшкаш, че пак си прегрешила. Разбира се, не е добре това и не бива да свикваш с тази мисъл, така че прегрешението да стане нещо нормално за теб, но в случая по-големият проблем би бил, ако прекъснеш диетата при първото издънване. Нали си чувала поговорката...Силата ни не се състои в това никога да не падаме, а да се изпеавяме всеки път, когато паднем... . Пак казвам, по-добре да не се стига дотам, но случи ли се, по-добре да продължим режимно, отколкото да зарежем всичко! И аз бях така, но духът на тази тема адски ме зареди и с помощта на момичетата тук бележа някакви резултати ! В този ред на мисли, момичета, !!!
И аз се издъних в събота, ама имах ден ден (просто да ми е), а и се държах на положение....- т.е. прегреших качествено, но поне не количествено . Не се чувствам качила обаче. Днес ми и дойде, но сутринта кантарът не показа разлика в килограмите (минали пъти даже съм качвала след ПЗ), даже отбелязвам малко минусче от талията - 0.5 см. . Т.е. няма сериозни последствия от съботно-неделните ми провинения, така че продължавам с усмивка и много чисти протеини .
Съветвам те и ти да не се отказваш. Не е добре да се нарушава режимът, но е по-добре да има режим, който си нарушила еднократно, отколкото да плюскаш непрекъснато и така да няма конкретни малки отклонения за регистриране !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #616  
Стар 8th June 2009, 12:25
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Здравейте, аз не съм ви писала от страшно много време, но пак съм тук Да се похваля, вече приключих с диетата и се радвам на новата си фигора и самочувствие, 13 килца по- малко ми се отразиха много добре успех и на вас, дано постигнете желаните килограми!
За колко време ги свали,ако не е тайна?
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #617  
Стар 8th June 2009, 12:28
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Izabo,честит рожден ден и от мен с огрооомно закъснение.Желая ти всичко най-хубво.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #618  
Стар 8th June 2009, 12:38
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мерси, Неличка!
Какво стана с твоите изследвания? Предписаха ли ти лечение някакво?
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #619  
Стар 8th June 2009, 12:42
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Здравейте, аз не съм ви писала от страшно много време, но пак съм тук Да се похваля, вече приключих с диетата и се радвам на новата си фигора и самочувствие, 13 килца по- малко ми се отразиха много добре успех и на вас, дано постигнете желаните килограми!
За колко време ги свали,ако не е тайна?
Три месеца бях на втори етап и свалих 10 кг, в трети етап свалих другите 3. горе доло 6 месеца ми отне всичко.
Отговори с цитат
  #620  
Стар 8th June 2009, 13:07
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Три месеца бях на втори етап и свалих 10 кг, в трети етап свалих другите 3. горе доло 6 месеца ми отне всичко.
Лелееее аз като знам колко имам да свалям май ще откарам 2 години доката стигна до края
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.