IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3751  
Стар 12th June 2009, 14:42
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

В повечето случаи тези отоци си ги забелязваме само ние оперираните, защото се вглеждаме повече в носа си. И моя не е напълно спаднал, но на никой не му прави впечатление и ми казват, че си въобразявам. Чак след година казват, че се оформя окончателния вид на нослето.
  #3752  
Стар 13th June 2009, 09:42
maria15 maria15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,
Поздравления, много добре изглеждате.
Аз имам медицински проблем и се чудя дали да се оперирам при доцента. Като ви чета, той май последните години основно ринопластика прави. В сайта му прочетох, че работи с ендоскопска техника за операция на синуси. Моля, помогнете с инфо, като сте лежали в клиниката имаше ли такива оперирани, какви са отзивите. Много благодаря.
  #3753  
Стар 13th June 2009, 17:13
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Правил ли си е някой втора ринопластика, след като вече е бил опериран веднъж от Джамбазов?
  #3754  
Стар 14th June 2009, 11:08
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Привет момичета-не съм се разписвала скоро,но не пропускам да чета всичко писано Боби-Позравления-страхотно се оформя нослето и аз даже не забелязвам асиметрията/при мен е много по-видима -от лявата страна-там бях и доста повече и по-дълго синя/Стигам до извода че нослетата с големи гърбички после стават най-сполучливи,защото обикновенно са си тесни и фини,с остри връхчета и след премахването на гърбицата-са направо перфектни.Моя обаче имаше едва забележима такава и основно беше мнооооого масивен с много месест връх и сега хем е скъсен и стеснен доста незнам свиквам ли или какво но май все по-малко ми харесва и почти не намирам разлика с преди
Всъщност на моменти е работата-понякога му се радвам и съм доволна,а понякога се чудя има ли изобщо разлика Факт е обаче ч почти никой от познати колеги и даже роднини/дори и собствената ми майка /не намират особена разлика и ако не съм казала,сякаш дори не забелязват нищо.
Хем поначало ми се искаше да е така-не исках пълна промяна-а само такава към по-добро без да е ясно отъде точно идва подобрението Оф-ама го обясних-дано сте ме разбрали какво точно искам да кажа.
Обаче сега ме хваща яд отвреме на време,че не го "отразяват" околните

Поста ми стана дълъг но одавна ми се искаше да споделя това с вас


Сега един два по-съществени въпроса:Колко време след операцията ходихте на контрола при доцента?На мен ми беше казал-ако имам неизчезващи проблеми-след месец,ако не-след два и то в кабинета със записване-не в Каспела.

Друго което ме притеснява е че все още ми е доста затруднено дишането-повече време е запушен отколкото с нормална проходимост и дишане-особено нощно време е супер изнервящо

За отоците и асиметрията-продължавам с масажите с Лиотон и мехлем с арника,но понякога си мисля че това е някаква кост кост отляво която няма вече накъде да спада и да се прибира Върха ми още е мнооого топчест,твърд и изтръпнало безчуствен.Разбира се че има промяна от преди,но явно наистина процеса е бавен
  #3755  
Стар 14th June 2009, 11:12
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Правил ли си е някой втора ринопластика, след като вече е бил опериран веднъж от Джамбазов?
Защо-проблем ли имаш-аз нямам основателна причина за това,но сега ми се искат още промени и не бих се отказала -явно е пристрстяващо
  #3756  
Стар 14th June 2009, 12:31
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Теа и аз на твоето мнение,определено се пристрастяваш.Иначе моя случай е като твоя,нямах гърбица,по-скоро исках по-малко носле като цяло.И моят връх беше доста месест.И сега,6 месеца след операцията хора които не знаят въобще не забелязват,че съм си правила нещо.Иска ми се по-малък връх,но честно казано повече не ми се занимава с него.Какъвто е такъв
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #3757  
Стар 14th June 2009, 18:14
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Правил ли си е някой втора ринопластика, след като вече е бил опериран веднъж от Джамбазов?
Защо-проблем ли имаш-аз нямам основателна причина за това,но сега ми се искат още промени и не бих се отказала -явно е пристрстяващо
Нарочно питам, да хвана Джамбазов в издънка.
  #3758  
Стар 15th June 2009, 10:46
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте,

Има ли някой за 08 или 09 юли час за консулт или операция при доцента? Ща ходя към Пловдив та се чудя има ли още некой, за да не съм самичка
  #3759  
Стар 15th June 2009, 16:56
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Теа, не виждам кой знае какъв проблем (външен) в нослето ти първоначално, преди операцията.При отворения метод възстановяването е значително по-бавно и ще трябва да поизчакаш още,Поне от снимките се вижда, че оттока си спада.И спокойно имаш разлика от преди - бил ти е прав, сега е перфектно прав. Що се отнася до дишането, за да си абсолютно сигурна и убедена, че нямаш проблем иди на рентген и си снимай нослето.Така ще можеш да видиш дали преградата е ок.Иди и на косултация при Джамбазов да те погледне.
tainichka, до колкото ми е известно - не, няма такъв.Единствено сисиапостолова ревеше и лично на мен ми е надувала главата, че иска да се оперира втори път при друг, но носът и е перфектен.Тя си е мега комплексирана (а всъщност е много красива жена) и ринопластиката й е 6-тата пластична операция.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3760  
Стар 16th June 2009, 08:56
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

ох аз от толкова четене съвсем се побърках.моля ви дайте ми координати на доцента.в Каспела ли работи или в Синумед.извинете сигурно го пише но от толкова четене луда станах.просто се чудя дали да се оперирам във Варна при Недев или при Джамбазов.искам да проверя за кога ще може да ми даде час,че аз искам и по-скоро да е.извинете ме пак и Благодаря!!!!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.