IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th June 2009, 20:52
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

До ka
Трябва да ме черпиш. Като ги сръчках "колегите", виж как веднага ти отговориха на поставената тема. Иначе щяха да са едни усуквания... мани
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th June 2009, 21:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не го проучавй въобще, щото ако беше добър, щеше да е ИМЕ в областта, или най-малкото поне щеше да е писано за него вече.
Бягай далече, да не си навлечеш неприятности!
Хората са ти написали точно и ясно, имената на които можеш да се довериш са едно, най-много две!
Успех!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th June 2009, 21:17
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Ако четете други форуми, ще попаднете на доста похвали за хирурзи, които тук са оплювани.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th June 2009, 08:10
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Ако четете други форуми, ще попаднете на доста похвали за хирурзи, които тук са оплювани.
Със сигурност,ОБАЧЕ там най-вероятно не говорят само за пластични операции/както в този форум/,нали?Аз не се доверих на доцента,защото е един от най-добрите УНГ-специалисти във Варна,а защото проучих и разбрах със сигурност,че на ден прави поне по 2-3 ринопластики/от доста години насам/,а не като пластиците,дето правят предимно цици,гъзове и лифтинги,а носове от дъжд на вятър.Не целя да обидя никой пластичен хирург и те имат прекрасно докарани носове,но това е моето мнение по въпроса и не смятам да го налагам на никой от вас изказвайки го!...............
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th June 2009, 09:43
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

tainichka, тук поне можеш да бъдеш сигругна, че повечето в този форум са реални пациенти, докато за другите аз поне нямам такива наблюдения.
Ще вмъкна само едно - когато имах идея да си правя ринопластика, първо отидох при Тонев.Той ми показа един албум със снимки на негови пациенти, на които вече бил правил ринопластика.Нослетата им бяха хубави, но...много странно защо същите тези снимки видях малко по-късно качени в един сайт, а хирурга беше съвсем друг.Мисълта ми е такава, че има форуми и "форуми", сайтове и "сайтове".Тук поне повечето са реални хора с реални пластични операции.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th June 2009, 09:46
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
под сериозно проучване имам предвид да се увериш, че въпросният доктор е направил достатъчно много ринопластики (успешни) и има необходимия опит, за да му се оставиш в ръцете. За съжаление научих колко е важно това по трудния начин и на собствен гръб. Много жалко, че нямаше на мен кой да ми каже да внимавам в чии ръце се оставям.
Ако бях попаднала навреме в този форум, нямаше да се наложи и аз по трудния начин да установявам кой е най-добрия хирург в Б-я за ринопластики. Но нека всеки сам да извърви пътя си, а след това да сподели опита, който е натрупал. След него другите дали ще вземат поука от написаното, си е техен избор. Не случайно ветераните във този форум повтарят непрекъснато "чети, чети, чети........."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th June 2009, 11:58
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Със сигурност,ОБАЧЕ там най-вероятно не говорят само за пластични операции/както в този форум/,нали?Аз не се доверих на доцента,защото е един от най-добрите УНГ-специалисти във Варна,а защото проучих и разбрах със сигурност,че на ден прави поне по 2-3 ринопластики/от доста години насам/,а не като пластиците,дето правят предимно цици,гъзове и лифтинги,а носове от дъжд на вятър.Не целя да обидя никой пластичен хирург и те имат прекрасно докарани носове,но това е моето мнение по въпроса и не смятам да го налагам на никой от вас изказвайки го!...............
Съгласна съм. Всеки хирург прави всякакви операции Не звучи нормално, но е факт.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th June 2009, 12:00
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Недев по-добър ли е от Джамбазов?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th June 2009, 14:27
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Недев по-добър ли е от Джамбазов?
Недев доколкото знам не е УНГ-по-горе правилно са ти писали кой е с най-много успешни ринопластики
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th June 2009, 14:30
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikitta_pl
Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Недев по-добър ли е от Джамбазов?
Недев доколкото знам също е УНГ, но по-горе правилно са ти писали кой е с най-много успешни ринопластики
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Джуров
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.