IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th June 2009, 19:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Суетен,
1) Не те знам на колко години си, но когато аз слушах Майкъл Джексън и му бях фен ти сигурно си бил само замислян и си стоял в торбите на баща си.
2) Той е най-големия!
3) Ако все още не знаеш, аз съм DJ и Producer и колкото и да не е до някъде сме колеги под названието artist... и най-малкото го уважавам
4) Убеден съм, че познавам дискографията и биографията му много по-добре от теб, поради виж т.3
5) Ако още не си разбрал не цепя басма на никой!
6) Както бях написал на едно място ще го напиша и тук: Много ще ме извинявате, ама не мога да разбера кво сте почнали да ридаете за Майкъл Джексън?Познавахте ли го лично?Сигурно и за майките си по същия начин ще плачете един ден?!
7) Аман от тая показност
8) И аз гледам новини и чета вестници
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th June 2009, 19:49
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Колко си изчерпателен Рийзън! Подкрепям, няма нужда от толкова ридания, нито пък всяка тема да се превръща в помен...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th June 2009, 20:00
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
6) Както бях написал на едно място ще го напиша и тук: Много ще ме извинявате, ама не мога да разбера кво сте почнали да ридаете за Майкъл Джексън?Познавахте ли го лично?Сигурно и за майките си по същия начин ще плачете един ден?!
7) Аман от тая показност
много грубо изказване!

гледах Mtv и ми стана тъжно просто и споделих
другото,което е-това,че теб не те натъжава мисълта,че такъв човек си отиде друг го натъжава
не е показност,а израз на тъга и съпричастност

не ми дръж сметка за кого по колко ще рева!та аз на песен мога да се разплача,пък какво остава за даден човек
не,не го познавах като човек,а като личност!израстнах с него!не съм му върла фенка,но има песни,които винаги ще ми харесват и ще докосват душата ми!
виж ти да се гътнеш няма да ми пука!все пак не те познавам лично,нищо че си artist бля...
аман от отворковци
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
5) Ако още не си разбрал не цепя басма на никой!
дори и към мъртвите?
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th June 2009, 20:18
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Виж какво старши на колко съм бил и къде съм бил не ти трябва да знаеш и не те интересува,когато ти си слушал Джако,освен това е извън темата.
Това че не цепиш басма не ми дреме, нито пък това че си диджеи,но имаи уважение към починалите(не става въпрос само за Джако,надявам се си ме разбрал).
Нито целя показност , нито искам темите да стават в помени,просто изразих уважение към него като музикант.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th June 2009, 20:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Суетен,
1) Не те знам на колко години си, но когато аз слушах Майкъл Джексън и му бях фен ти сигурно си бил само замислян и си стоял в торбите на баща си.
ох ще падна от това изказване
Рийзън само ще ти кажа че би било добре човек да се замисля понякога когато пише нещо за някой който не познава. Първо защото бащата на Суетен е покойник и второ защото по времето когато ти си слушал Майкъл Джексън Суетен със сигурност не е бил там където го навря ...
Сам си прави изводите за казаното от теб и как звучи то
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th June 2009, 21:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Много ще ме извинявате, ама не мога да разбера кво сте почнали да ридаете за Майкъл Джексън?Познавахте ли го лично?Сигурно и за майките си по същия начин ще плачете един ден?!
7) Аман от тая показност
За каква показност говориш....? Това е една от малкото теми, в която няма грам показност за разлика от другите за кой кво си купил, колко пъти свършил, колко пъти се ....незнамсиквоси, секс, цици, сърцещипателни драми и пр.
И това ако не е показност, ридаене, плач, съвети и др. истории от подобен х-р...не знам....пък даже и лично не се познаваме, нали...
Така че в настоящия случай наистина не разбирам как може да се говори по този начин за някой, който може да не познавме лично, но и баба знае кой е М.Дж., че и малки и големи също
Който не му се "ридае" - нека поне замълчи!
Иначе и аз може да не си падам по ходене на концерти и пр., но ако отида на някой - това биха били двама души - Майкъл Джексън или Мадона..... За мен са икони..и не е нужно да познаваш някого лично, за да си съпричастен към това, което му се случва.... Хич не ме интересува какви са като личности - колко злъч се е изсипала в таблоидите за техни наклонности и пр Достатъчен ми е приносът им към музиката и това, което правят на сцената!!И още нещо - понеже говориш за "ридаене"...Само си спомни когато те зарязаха колко народ оттук (без даже да си известен и 1 стотна от известността на М.Дж.) тръгна да те успокоява и дава съвети...А тук даже не става дума за любовно разочарование....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th June 2009, 23:47
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

"За мъртвите или добро или нищо".

Човека първо е допринесъл на обществото не с какво да е, а с изкуство, второ още не е изстинал в гроба си, трето показността в поста на Рийзън е далеч по-голяма щом ще се съдим за показност.
А пък тя простотията ходи по хората, не по прасетата.

П.П. Един вид всички докоснали се до творчеството му го познават малко или много, един artist би трябвало да знае като такъв, че се влага и ум и душа в произведението, то е детето на artist-та, част от него.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th June 2009, 10:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Пак много ще ме извинявате, обаче аз никъде в подписите Ви не съм прочел R.I.P. мама (татко, баба... и т.н.) - жива показност си е това!
Лично на мен ми е по-мъчно за Алберт Айнщайн и подобни люде, ама кой се сеща за тях...
Що не ревете за Елвис Пресли или за Фреди Меркюри или Ви свършиха сълзите за тях?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th June 2009, 10:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Точно в това е разликата, на Майкъл Джексън трудно ще отидеш на погребението, за да отдадеш почит. При споменатите от теб случаи е малко по-лесно. Който не му харесва нещо, не го чете - май ти проповядваше тая мисъл, когато имаше гнусна авторска тема.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th June 2009, 10:07
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дали ще идеш на погребение или не, не е проблем да си напишеш в подписа "R.I.P. мамо" нали?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Концертимузика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:42.