IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 7th July 2009, 18:19
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Менюто е супер Miss_murderer Евентуално филийката за вечеря можеше да я няма, но не е голяма грешка. Много добре се справяш!
Отговори с цитат
  #692  
Стар 7th July 2009, 18:37
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Менюто е супер Miss_murderer Евентуално филийката за вечеря можеше да я няма, но не е голяма грешка. Много добре се справяш!
благодаря ви за подкрепата, наистина ми е много нужна! според вас малко ли е, много ли е и моля ви, ако сте по- запознати кажете ми приблизително колко са ми калориите? наистина ще ви бъда много задължена, аз почти си нямам представа.
хайде да си напиша и за днес:
закуска- 2 филии с лютеница, мляко с нес
обяд- пилешка супа(месо, картофи, моркови- домашна), 1 филия хляб
следобяд- 60 гр. солети, 2 кайсии
вечеря- салата (зеле, 1 домат, 1 краставица), 150 гр. пилешко филе, лютеница
моля ви, ако може да ми сметнете приблизително ще съм много доволна! целувки!
Отговори с цитат
  #693  
Стар 7th July 2009, 19:08
Аватара на DandelionWine
DandelionWine DandelionWine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране първи стъпки

Хайде, срам-несрам да се отчета за 1ви път

Утре започвам Дюкан, но реших да се разпиша от сега, понеже последните два дни ги минах с много приятно леко меню и съм дръпнала без да разбера 2 броя надолу .

Сутрин:

1 сварено яйце + сирене колкото кибритена кутийка + огромно чисто кафе

11ч ( немога да издържа от 8 до 1 без да загриза нещо

):

2 моркова + кафе

Обяд:
риба на скара и зелена салата


17:30 - Кафе и 10ина лешника (вечерите ги попропускам от няколко седмици и се чувствам екстра)

днес беше същото , но обядът беше пилешко филе на скара и спаначена салата

За съжаление при 9ч работен ден последното, което ми се прави е спорт след работа, но пък имам 30 минути бързичко ходене пеш на ден и сутрин се лигавя с едни гири, мисля да се пробвам и с коремни прреси, но за целта сестра ми трябва първо да цъфне вкъщи за месец, за да ме изритва рано от леглото и да надзирава процеса
Отговори с цитат
  #694  
Стар 7th July 2009, 20:17
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране Re: първи стъпки

Цитирай:
Първоначално написано от DandelionWine
Хайде, срам-несрам да се отчета за 1ви път

Утре започвам Дюкан, но реших да се разпиша от сега, понеже последните два дни ги минах с много приятно леко меню и съм дръпнала без да разбера 2 броя надолу .

Сутрин:

1 сварено яйце + сирене колкото кибритена кутийка + огромно чисто кафе

11ч ( немога да издържа от 8 до 1 без да загриза нещо

):

2 моркова + кафе

Обяд:
риба на скара и зелена салата


17:30 - Кафе и 10ина лешника (вечерите ги попропускам от няколко седмици и се чувствам екстра)

днес беше същото , но обядът беше пилешко филе на скара и спаначена салата

За съжаление при 9ч работен ден последното, което ми се прави е спорт след работа, но пък имам 30 минути бързичко ходене пеш на ден и сутрин се лигавя с едни гири, мисля да се пробвам и с коремни прреси, но за целта сестра ми трябва първо да цъфне вкъщи за месец, за да ме изритва рано от леглото и да надзирава процеса
Според ме добре си се ориентирала в менюто Продължавай така и успех с Дюкан
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #695  
Стар 7th July 2009, 21:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

DandelionWine: Според мен менюто е доста недостатъчно!
Сметнах горе долу калорийте и се оказаха около 640 !!! /При положение, че съм закръгляла грамажите и няма как да знам колко точно си хапвала/
За да отслабнеш здравословно е нужен дневен прием от около 1200-1400 калорий, можеш сама да прецениш колко недостатъчни са твойте и как вредиш на организма си.
Найстина добре си се ориентирала, но трябват повече храна.
Можеш да добавиш към 11ч. 2 плода, а към закуската филийка пълнозърнест хляб. Вечерята пак може да е салата от домати, краставици, чушки и/или тиквички и такива работи.
Поздрави и успех!

Miss_Murderer: Ето ти сайтче http://zdravoslovno.com/Calculators.html, където можеш да си смяташ калорийте! На теб общо взето менюто ти е еднакво с леки вариаций и се виждат кой храни обичаш. Можеш да си смяташ калорийте всеки ден и да си спокойна, но не и да изпадаш в кризички
Аз ги изчислих към 1300 за днешното ти меню, което е абсолютно нормално, но все пак трябва да проведеш едно изчисление и да разбереш от колко калорий се нуждаеш като имаш в предвид: височина, ръст и физическа активност.
Ако си достигнала килограмите, който искаш и не качваш от такова меню, според мен, значи е добре. Успех!
Ето сайт за измерването на калорийте:
http://www.calorienbalans.com/Plan.aspx
Отговори с цитат
  #696  
Стар 7th July 2009, 21:24
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

monita_g: Благодаря ти за подкрепата! Надявам се и ти да се чувстваш добре Поздрави!
Отговори с цитат
  #697  
Стар 7th July 2009, 21:37
Аватара на DandelionWine
DandelionWine DandelionWine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Мерси и на двете ви за коментарите !
Engel, на обяд подложих доволно, а за калориите нямам представа от това кое колко е било, но определено и рибата и пилето си бяха къмто 300 г. , не ми е било гладно, нито съм се ограничила умишлено, но явно трябва да намеря някакви таблици,за да следя да не оставам под необходимия дневен прием. Наистина съм съвсем начинаеща и ще ми трябват от време на време насоки и още веднъж благодаря за съвета
Поздрави и хубава вечер!
Отговори с цитат
  #698  
Стар 7th July 2009, 21:38
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Минавам да си постна менюто и да сигнализирам, че в близките дни ме янма. Дано мога да си спазвам хранителните навици на палнината.
кофичка кисело мляко с 2 праскови
овчарска салата и голям айран
"пица"- омлет от две яйца и сирене, върху който поръсих босилек и риган и нарязах домат и краставица. Стана много вкусно, но за съжаление го ядох в 9.15.

Момичета, доволна съм много от менютата ви. Бъдете все така примерни и да продължавате с доброто настроение.
Успех на учещите!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #699  
Стар 7th July 2009, 21:39
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета. Менюто ми за днес:

закуска - мюсли с кисело мляко, половин ябълка

обяд - диетичен тостер (черно хлебче, топено сирене !?, зеле, домати, краставици) Интересно ми е това топено сирене как се слага в диетичен тостер, но поне е малко.

следобедна закуска - праскова, 2 кайсии

вечеря - половин купичка боб, 2 кюфтета, сирене, няколко резенчета домат и 1 печена червена чушка

Струва ми се, че ми е малко храната последните 2 дни. Кюфтетата ми е ясно, че не им е там мястото, но пак не мисля, че съм яла кой знае колко. Стомахът ми се е свил и се наяждам от много малко. Поне пак пия по много вода - около 2 литра. Лека момичета и до скоро
Отговори с цитат
  #700  
Стар 7th July 2009, 22:47
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Здравейте и от мен Днес беше много уморителен ден-над 9 часа път+поне 2 часа чакане на летището Храната ми дойде малко за деня,защото просто нямаше кога да ям и когато най-после имах възможността да седна и ям на спокойствие беше 9 вечерта и имах избор измежду пържени кюфтета,пържени картофи,варена сладка царевица и таратор(ест. избрах таратора )И все пак ето го менюто
сутринта в 7 и 30-едно кисело мляко
от 10 до към 13:30 съм изяло около 60-70гр. сурови бадеми,само това имах под ръка...и си хапвах по-малко,когато ми стане гладно.
към 16:30-една салата Цезар от Хепи(не можах да я доизям цялата,защото трябваше да тръгваме,но изядох всичките крутони и месо) и едно кафе към 19:00
И после към 9 изядох две купички таратор и съм много доволна,че устоях на всички изкушения,приготвени от баба И сега съм леко гладна,обаче тъй като смятам да лягам до 20-30 мин. ще пропусна яденето...
И утре вече храната ще е нормална
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.