IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4031  
Стар 8th July 2009, 10:21
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране консултация

Не знам защо така! Най-вероятно аз не съм разбрала нещо! Много се вълнувах! Но разбрах, че консултациите били по 15 минути! Само! Това дали е достатъчно да се обърне необходимото внимание! Защото за всеки неговия проблем си е сериозен! А тези 15 минути ... Малко ми се виждат! Не мога да си представя, че за толкова малко време ще мога да му кажа всичко! А и той да ми обясни ...
  #4032  
Стар 8th July 2009, 10:24
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Valq,не се притеснявай.Това че си разбрала,че отделя по 15 минути на човек,не значи че ако имаш въпроси и не си ги задала,тои ще ти каже времето ти изтече и няма да ти отоговори.Няма такова нещо.Ще си тръгнеш когато си питала всичко което те интересува и си получила отговори.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #4033  
Стар 8th July 2009, 10:47
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

в понеделник бях на консултация.Очарована съм.часът ми беше за 18.30,но влязох в 20.00.това не е проблем .Доцента е много готин наистина.това за 15 мин не е вярно.ще ви отговори на всички въпроси,аз дори питах нещо и за друг човек.на 27 съм на операция и адски ме е страх,но много я искам.ме знам как ще спя дотогава.искам да ви питам-колко време след това имахте болки и проблем ли ще е да се навеждам,че синът ми е на 8 месеца и не знам кога ще мога да се грижа нормално за него.тя майка ще помага то е ясно,но колко ли време ще имам нужда от стабилна помощ???????
  #4034  
Стар 8th July 2009, 10:59
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране възстановяване

Ами аз не съм оперирана при Джамбазов, но възстановяването едва ли много се различава! Аз след като излязох от болницата (където стоях два дни), после спах .... може би поне 5 дни! Не ставах за нищо! Нищо не ме болеше, но бях като размазана! После, като ми махнаха тампоните, нещата много се подобриха. Но общо взето след операцията първата седмица бях като парцал- единствено се разхождах до хладилника и после пак в леглото! Но това си е много специфично. Може ти да се оправиш по-бързо! И няма никаква болка- просто силно неразположение! Стаскам ти палци, Liya!
  #4035  
Стар 8th July 2009, 11:11
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Liya, аз на третия ден вече "вършеех" вкъщи и направих основно почистване на апатамента . Също съм на мнение, че всичко е много индивидуално... Пожелавам ти успех!
  #4036  
Стар 8th July 2009, 12:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това за индивидуалното е вярно.Ако не се беше развил стафилокока при мен със сигурност щях да реагирам както при първата операция, два дни след която не можех да си намеря място в нас, защото мразя затворените пространства.Болката я забрави - няма такава.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4037  
Стар 8th July 2009, 12:51
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Това за индивидуалното е вярно.Ако не се беше развил стафилокока при мен със сигурност щях да реагирам както при първата операция, два дни след която не можех да си намеря място в нас, защото мразя затворените пространства.Болката я забрави - няма такава.
Reason, ти 1 операция ли имаш само? Не съм чела темата от самото начало, така че извини ме, ако трябва да се повтаряш. Относно инфекциите - мен също много ме е страх от това.
  #4038  
Стар 8th July 2009, 12:52
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liya
в понеделник бях на консултация.Очарована съм.часът ми беше за 18.30,но влязох в 20.00.това не е проблем .Доцента е много готин наистина.това за 15 мин не е вярно.ще ви отговори на всички въпроси,аз дори питах нещо и за друг човек.на 27 съм на операция и адски ме е страх,но много я искам.ме знам как ще спя дотогава.искам да ви питам-колко време след това имахте болки и проблем ли ще е да се навеждам,че синът ми е на 8 месеца и не знам кога ще мога да се грижа нормално за него.тя майка ще помага то е ясно,но колко ли време ще имам нужда от стабилна помощ???????

За кога ти назначи деня за операция?
  #4039  
Стар 8th July 2009, 13:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

baadingoo, имам 2 операции - първата при Юрий Асенов, а втората при Джамбазов.Инфекцията при мен се получи, защото си я имах по принцип, т.е. един месец след като се лекувах от нея си направих ринопластиката.Оказа се, че не съм я излекувал напълно и се инфектирах отново.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4040  
Стар 8th July 2009, 17:04
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:

За кога ти назначи деня за операция?
за 27 юли,но не е по ЗК
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.