IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 7th November 2006, 21:27
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

при Заякова май Азуми си беше правила втора и беше доволна!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 7th November 2006, 21:33
ieo ieo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Чета редовно форума,защото имам желание да си направя ринопластика.Намесвам се,тъй като смятам,че want има оправдание да не се харесва на показаните снимки с този нос.Ако така ще изглежда носът ми като краен вариант след операцията,определено предпочитам да не правя такава.Все пак човек се подлага на рискове/доколкото разбирам тук хирурзите "странят" от поемането на отговорнисти/ и е готов на жертви /загуба на време и финанси/ с едничката идея,че това е за добро и резултатът ще си заслужава мъките.Радвам се,че want е поправила стореното,но дали е очаквала че промяната ще и коства ТОЛКОВА МНОГО /нямам в предвид само финансовата страна/.
Така,че с 2 думи: всички ,които смятат ,че нейният нос /на снимките/ както и на други участнички във форума с подобен такъв е хубав-за мен са далеч от понятията за красота и естетика.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 7th November 2006, 22:54
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Момичета ,току що прочетох постовете от днес и да ви кажа не знам какво да мисля ...
Когато ходих преди година на няколко консултации при Е.Георгиев ,той ми направи компютърна симулация на носа след операцията и честно казано ми хареса...по скоро отношението му към мен не ми вдъхна доверие ...
Чета как някои са доволни от любезното и мило отношенеи в Нефертити ...много хубаво ама не мислите ли че донякъде си е премълчаване на истината... Аз лично предпочетох доц.Евстатиев да ми направи нослето ,защото нито за момент не се опита да ми обрисува розовата картинка на следоперативния период...както направи Георгиев...
А относно реузлтатите от операциите...Нослето на want след намесата на Георгиев наистина е свръх скъсено...друг въпрос е че на някои хора такъ тип нос им харесва....
Но в крайна сметка пластичните хирурзи не се очакава да моделират пациентите си според собествените си разбирания за красота ...освен ако пациентът му е нямал пълно доверие и не е легнал под ножа с думите...,,Направете го както сметнете за добре"
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #144  
Стар 7th November 2006, 23:06
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

абе къв дългогодишен опит??? питай някой от унг по болниците и в исул е имало негови пациенти които са ги оправяли след негови операции и в окръжна казвали са ми го хирурзите
Отговори с цитат
  #145  
Стар 7th November 2006, 23:23
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
ееехейй, тва не е война на доволни и недоволни. Аз дори не обсъждам в момнта професионалните качества на хирурга, нито имам намерение да го правя. Само стваше въпрос, за млако повече обективност, доколкото е възможно. Щото по себе си съдя преди да се опрерирам и като прелиствах по сто пъти темите, се хващах за най-най-малката дума и тва влияше на избора ми. Достатъчно беше някой да каже "този не ми харесва" и веднага го записвах към минусите на въпросния хирург , а бе ужас направо...
Просто сме отговорни за избора на бъдещите тунинговани. Затова си мисля, че ако сме по-обективни, по-бихме помогнали на другите. Но само си мисля... може и да не съм права... в крайна сметка тва пък е форум, що да не си излеем душата... и аз незнам
Както могат да се хвалят доволните пациенти от докторите си и всички да се радваме на успешните им операции ,така би трябвало да могат всички недоволни да се оплачат от съответните доктори.А тези на които им предстои операция си имат глава на раменете и след поредица от консултации с различни доктори би трябвало да вземат сами решението си, така както го чувстват независимо от хвалебствените слова за този или оплюването на онзи, защото е повече от ясно ,че при всички доктори както има успешни операции така има и фалове.

пп.не воювам и не споря ,а просто си разсъждавам по темата
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #146  
Стар 7th November 2006, 23:27
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Момичета ,току що прочетох постовете от днес и да ви кажа не знам какво да мисля ...
Когато ходих преди година на няколко консултации при Е.Георгиев ,той ми направи компютърна симулация на носа след операцията и честно казано ми хареса...по скоро отношението му към мен не ми вдъхна доверие ...
Чета как някои са доволни от любезното и мило отношенеи в Нефертити ...много хубаво ама не мислите ли че донякъде си е премълчаване на истината... Аз лично предпочетох доц.Евстатиев да ми направи нослето ,защото нито за момент не се опита да ми обрисува розовата картинка на следоперативния период...както направи Георгиев...
А относно реузлтатите от операциите...Нослето на want след намесата на Георгиев наистина е свръх скъсено...друг въпрос е че на някои хора такъ тип нос им харесва....
Но в крайна сметка пластичните хирурзи не се очакава да моделират пациентите си според собествените си разбирания за красота ...освен ако пациентът му е нямал пълно доверие и не е легнал под ножа с думите...,,Направете го както сметнете за добре"
Не мисля 4е на който и да било (освен ако не е прасе) ще му подхожда нос тип свинска зурла!!То4но това пише в епикризата ми дадена от един от най известните пласти4ни хирурзи в Великобритания!Щях да съм благодарна ако ми беше спретнал нос поне като на Пеньо.....
Отговори с цитат
  #147  
Стар 8th November 2006, 01:27
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

Сега прочетох какво е написала Emmalfy по повод за това ,че пациента трябва да си избере формата на носа,добре де аз знам как искам да ми изглежда след операцията но се притеснявам ами ако това не е избора който на мен би ми отивал,дори и аз да сам си избрала перфектния нос.Според мен трябва хирурга да предложи на пациента това което най би му подхождало като има предвид изражението и още куп неща които са учили преди да си вземат дипломата.По сполучливият вариант е това а ти вече решаваш дали да коригираш след като обмислиш добре.
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 8th November 2006, 11:24
sara_mm sara_mm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Разглеждах снимките на Emalfy, честно казано не мога да разбера какво точно ти е правено и преди и след операцията изглеждаш Слънце ! Скъсявали ли са ти го, гърбица ли си имала ? Или аз нещо не се ориентирам ! Но в момента изглеждаш много добре ! Да не ти е уроки !
Отговори с цитат
  #149  
Стар 8th November 2006, 23:06
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sara_mm
Разглеждах снимките на Emalfy, честно казано не мога да разбера какво точно ти е правено и преди и след операцията изглеждаш Слънце ! Скъсявали ли са ти го, гърбица ли си имала ? Или аз нещо не се ориентирам ! Но в момента изглеждаш много добре ! Да не ти е уроки !
Еееее,караш ме да се червя
Ннакратичко да кажа какво ми е правено - пилена е гърбица и е изправяна носна преграда- не е скъсяван или повдиган ...реших че голяма промяна може да стане много явна и да доведе до ненужни въпроси и коментари...
Гърбицата вече я няма, но хрущялчето седи по средата на носа като някакъв рог
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th November 2006, 08:46
marii4eto marii4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до marii4eto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sara_mm
Разглеждах снимките на Emalfy, честно казано не мога да разбера какво точно ти е правено и преди и след операцията изглеждаш Слънце ! Скъсявали ли са ти го, гърбица ли си имала ? Или аз нещо не се ориентирам ! Но в момента изглеждаш много добре ! Да не ти е уроки !
къде да ги намерим тези снимки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.