IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 8th July 2009, 21:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

За лице ползвам крем от серията, която ползвам по принцип но с UV защита. Обикновено всички фирми през лятото пускат и такива. Не се мажа със защитния за тяло, освен при много силно слънце върху нослето. Това е независимо от задължителните сутрешни дневен и околочен.
Отговори с цитат
  #822  
Стар 9th July 2009, 06:34
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Този сезон съм на Ла Рош Розе - 40 фактор , а кремовете с УВ-защита са ми обикн. с 7 или 15 фактор , ако имат , а за лятото ми се виждат малко .
Отговори с цитат
  #823  
Стар 18th July 2009, 22:16
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
ей,супер ...схванах идеята ,но сега искам малко по-светли кичури(този път ще изнудя мързеливите фризьорки да ми направят кичурите с фолио ),и предполагам мога да боядисам израстналите върхове със съ6тия цвят като кичурите?Или не,по-тъмно?

Нищо не си схванала Косата расте от към корена така 4е се боядисват корените а не върховете Ако косата не ти я боядисана ще трябва да си подновяваш ки4урите на няколко месеца без да боядисваш корените но ако си като мен с боядисана коса+ ки4ури то тогава трябва да си боядисваш корените и на няколко месеца да правиш ки4ури.
Отговори с цитат
  #824  
Стар 18th July 2009, 22:53
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

да де,имах в предвид корените обаче сега пак се замислих нещо -в случаите,когато ходя за боядисване на корените,все трябва да имам подготвени 50 евро,което ми идва в повече...чудех се,дали мога да правя тази монотонна и не особено трудна манипулация в домашни условия и то с нормална боя от супермаркета? сега да не решите ,че се шегувам-наистина ми идва в повече всеки месец да давам солидна сума в името на готин цвят и ако има начин да се измъкна само с правене на кичури през 3-4 месеца,направо ще се пръсна от радост .Предполагам Лореал(не професионалните бои) не биха се справили с черни корени?Или да?Или единствения начин е да си купувам професионална боя и да се почвам,а през 3 месеца да ходя само за освежаване на кичурите? Want,tu cu
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #825  
Стар 18th July 2009, 23:02
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
да де,имах в предвид корените обаче сега пак се замислих нещо -в случаите,когато ходя за боядисване на корените,все трябва да имам подготвени 50 евро,което ми идва в повече...чудех се,дали мога да правя тази монотонна и не особено трудна манипулация в домашни условия и то с нормална боя от супермаркета? сега да не решите ,че се шегувам-наистина ми идва в повече всеки месец да давам солидна сума в името на готин цвят и ако има начин да се измъкна само с правене на кичури през 3-4 месеца,направо ще се пръсна от радост .Предполагам Лореал(не професионалните бои) не биха се справили с черни корени?Или да?Или единствения начин е да си купувам професионална боя и да се почвам,а през 3 месеца да ходя само за освежаване на кичурите? Want,tu cu

Преспокойно можеш сама да си боядисваш корените с малко тренировки и ще свикнеш Питай фризьора ти с каква боя те боядисва и си я купи.Аз се боядисвам с професионалната на Лореал(Мажирел) и цената е съвсем малко по висока от непрофесионалната
Отговори с цитат
  #826  
Стар 18th July 2009, 23:12
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

ГотЕно-о-о-о,мерси! Само за протокола-във фризьорския салон ме боядисват с някаква професионална на Joico,която обаче не мога да си купя от нормален magazin .Май само от салона става(ако изобщо става).А и съм им от лиyбимите'' клиенти с моята сложна подръжка ,така че сигурно ще трябва те да ме боядисват ,предвид сложността на процедуrата с моя капризен цвят .ама ще пробвам,в името на джобните за лятната ваканция
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #827  
Стар 18th July 2009, 23:22
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
ГотЕно-о-о-о,мерси! Само за протокола-във фризьорския салон ме боядисват с някаква професионална на Joico,която обаче не мога да си купя от нормален magazin .Май само от салона става(ако изобщо става).А и съм им от лиyбимите'' клиенти с моята сложна подръжка ,така че сигурно ще трябва те да ме боядисват ,предвид сложността на процедуrата с моя капризен цвят .ама ще пробвам,в името на джобните за лятната ваканция
Споко питай ги за името и номера на боята и евентуално дали не могат да ти я поръ4ат като купуват за тях си .При мен има магазини за професионални бои и аз си я купувам от там но също така можеш да си я намериш в нета.
Отговори с цитат
  #828  
Стар 20th July 2009, 23:18
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

want, къде е магазинчето за професионални бои? ще напишеш ли адреса, pls?
Отговори с цитат
  #829  
Стар 21st July 2009, 18:26
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Здравейте,...не искам да пускам нова тема за едно въпросче,затова ще го задам тук,..... ,....та покрай темата за косата на Николета Лозанова,...се вгледах в мойта ,.....косата ми е 2 пръста под раменете,....и се води черна,...но от 2 месеца не съм се боядисвала,....и реших да го направя сега,....моята собствена коса е излязла,може би около 3 см,....искам вече да не съм с черна коса,...ами с цвят кестен,....малко по малко,ще покрия цялата коса,...но ако може да ми препоръчате някоя боя,...която покрива много добре и бели коси,...защото имам такива вече ,...не искам да посещам салон,предпочитам да се мацам сама в къщи,....благодаря :P
Отговори с цитат
  #830  
Стар 21st July 2009, 23:41
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Здравейте,...не искам да пускам нова тема за едно въпросче,затова ще го задам тук,..... ,....та покрай темата за косата на Николета Лозанова,...се вгледах в мойта ,.....косата ми е 2 пръста под раменете,....и се води черна,...но от 2 месеца не съм се боядисвала,....и реших да го направя сега,....моята собствена коса е излязла,може би около 3 см,....искам вече да не съм с черна коса,...ами с цвят кестен,....малко по малко,ще покрия цялата коса,...но ако може да ми препоръчате някоя боя,...която покрива много добре и бели коси,...защото имам такива вече ,...не искам да посещам салон,предпочитам да се мацам сама в къщи,....благодаря :P
Аз се боядисвам черна със син отенък. И преди да започна да я правя черна, бях решила да съм тъмно кафява. Но като гледам във фризьорския салон и моите приятелки колко се кахърят, че все не могат да си намерят точният нюанс на кафявото ... иииии се отказах. Пера си черната боя и ми е чиста работата.
А боя едва ли може някой да препоръча, защото на всяка коса влияе различно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:17.