IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 22nd July 2009, 22:39
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен
Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветовеЩе ти струва 200 лева + билет до Лондон
Ако ще ми водиш на шопинг в Лондон,.....няма проблем,....аз съм в Люксембург,...таи,че не си толкова далече,.... :P
хехехе нямаш грижа тъкмо запо4наха сейловетеа фризьора ми е голям майстор на боядисването .
Отговори с цитат
  #842  
Стар 22nd July 2009, 22:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене
В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.
година и половина се мазах със светло кафеви бои, с надеждата сама и безболезнено да махна черното....но докато не останах 6 часа във фризиорския салон и не минах 3 обезцветявания черното си стоеше така, все едно с нищо не съм го мазала... ако пък е слагана къна положението е повече от безнадеждно

Зна4и бъркаш понятията Боядисване с по светла боя няма да ти махне по тъмния цвят!От тъмна (особено боядисана) коса към светла се преминава само с тотално изсветляване и едва след това се боядисва в желания цвят!Който не е правен по този на4ин да си смени фризьора!
Отговори с цитат
  #843  
Стар 22nd July 2009, 22:49
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Тук още няколко дена и солдовете свършват,...каквото мога взех,повече не бога,...вече имам доста,..сядам върху куфара за да го затворя,..единя вече е готов ,....като си направя косата,най-вероятно в бг,ще ти пусна снимка на лични
Отговори с цитат
  #844  
Стар 22nd July 2009, 22:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
От тъмна (особено боядисана) коса към светла се преминава само с тотално изсветляване и едва след това се боядисва в желания цвят!Който не е правен по този на4ин да си смени фризьора!
Тъй е, това е единствения начин
Отговори с цитат
  #845  
Стар 22nd July 2009, 23:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Тук още няколко дена и солдовете свършват,...каквото мога взех,повече не бога,...вече имам доста,..сядам върху куфара за да го затворя,..единя вече е готов ,....като си направя косата,най-вероятно в бг,ще ти пусна снимка на лични

Хехехе защо на ли4на или от сега имаш пред4уствие за крайния резултат
Отговори с цитат
  #846  
Стар 23rd July 2009, 08:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

То и в БГ ще е около 200лв., че и повече Голяма евтиния в тоз' Лондон :P
Джоли, много сме тези, които желаем да минем към по-светъл цвят и не смеем Снимките да ги пуснеш на всички
На мен днес ми е ден за боя - тъмен кестен ... отново...
Отговори с цитат
  #847  
Стар 23rd July 2009, 08:44
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Аник,разбира се,...снимки ще има за всички :P
Можеш ли да сподеш на коя марка,си си взела боя тъмен кестен,....и започва ли да се вижда разлика,пак дори била тя и минимална :P
Отговори с цитат
  #848  
Стар 23rd July 2009, 08:45
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
То и в БГ ще е около 200лв., че и повече Голяма евтиния в тоз' Лондон :P
Джоли, много сме тези, които желаем да минем към по-светъл цвят и не смеем Снимките да ги пуснеш на всички
На мен днес ми е ден за боя - тъмен кестен ... отново...
Аз бях миналата седмица на фризьор- боядисване, но без смяна на цвят, подстригване на средно дълга коса и издухване- платих 156лв. Много съм доволна от тази фризьорка, но въпреки това малко множко ми се видя Очаквах да е около 100
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #849  
Стар 23rd July 2009, 08:52
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Леле , много скъпо. Боядисване - подстригване - сушоар- всяко по 50 лв
Отговори с цитат
  #850  
Стар 23rd July 2009, 10:05
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

да, и аз нали съм много отворена и разбира се не питах кое колко струва Мисля, че боята и консумативите (шампояни, маски и т.н.) са скъпи- тя работи само с Керазтаз на Лореал. Слага ми там едни специални ампули и оттам идва голямото плащане май

Другият път няма да съм толкова ларш
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.