IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 26th July 2009, 14:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Няма вариант хората, които ме познават да ме отъждествяват само с бюста (тук нямам предвид крака, дупе и др. части)... Разликата отпреди това, когато бях не по-малко харесвана между другото, е че сега се харесвам повече и имам достатъчно самоувереност в много отношения; хората го забелязват и се респектират донякъде от това...И преди съм знаела цената си, но сега чак настъпи момента, когато започвам не само да дефинирам желанията и изискванията си, но и да следя зорко да се случват нещата
Така е Гуен....ама нещо си станала мн сериозна....аз на майтап го казах за да се развеселим малко.....то е ясно че само хората дето не ни познават ще ни преценят по външният вид only.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 26th July 2009, 14:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Не съм сериозна, мила... просто така си говоря... в дискусия човек казва и сериозни и несериозни неща... И гледам да не превръщам темичката в комсомолска, затова и си служа с намигания и др. спомагателни иконки, за да не звучи тривиално и... сериозно
Отговори с цитат
  #133  
Стар 26th July 2009, 14:41
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Не съм сериозна, мила... просто така си говоря... в дискусия човек казва и сериозни и несериозни неща... И гледам да не превръщам темичката в комсомолска, затова и си служа с намигания и др. спомагателни иконки, за да не звучи тривиално и... сериозно
Наистина напоследък ми се струваш по-сериозна когато отговаряш, но може и да се лъжа....важното е да се разбираме........целувки мило!
Отговори с цитат
  #134  
Стар 26th July 2009, 14:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Наистина напоследък ми се струваш по-сериозна когато отговаряш, но може и да се лъжа....важното е да се разбираме........целувки мило!
Напротив... по-весела и хепи не съм била от година и нещо Това е недостатъка на онлайн комуникацията....
Отговори с цитат
  #135  
Стар 26th July 2009, 15:11
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Наистина напоследък ми се струваш по-сериозна когато отговаряш, но може и да се лъжа....важното е да се разбираме........целувки мило!
Напротив... по-весела и хепи не съм била от година и нещо Това е недостатъка на онлайн комуникацията....
Забранявам ти да е онлайн само .....сменяме с реална
Отговори с цитат
  #136  
Стар 26th July 2009, 15:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Забранявам ти да е онлайн само .....сменяме с реална
Айде де...
Отговори с цитат
  #137  
Стар 26th July 2009, 15:15
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Няма вариант хората, които ме познават да ме отъждествяват само с бюста (тук нямам предвид крака, дупе и др. части)... Разликата отпреди това, когато бях не по-малко харесвана между другото, е че сега се харесвам повече и имам достатъчно самоувереност в много отношения; хората го забелязват и се респектират донякъде от това...И преди съм знаела цената си, но сега чак настъпи момента, когато започвам не само да дефинирам желанията и изискванията си, но и да следя зорко да се случват нещата
Всъщност силиконовият бюст е доста лесен начин да разбереш колко струват хората около теб -
защото винаги се случва така че ограничените такива
или имат проблем с това че си оперирана или завиждат...или пък, ако са мъже се държат сякаш си си сложила гърди
заради тях...така че - поне за мен това изигра голяма роля в разконспирирането на хората
Отговори с цитат
  #138  
Стар 26th July 2009, 21:22
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Абе аз да ви кажа ... Като си мисля за операцията си, живот и здраве, си мисля за това как ще им се радвам и колко ще съм доволна, надявам се ...

Не си мисля как ще ме възприемат и как ще ме гледат.
Нали знаете, че сам човек като се харесва, никой не е в състояние да промени мнениято му - поне аз съм така
Отговори с цитат
  #139  
Стар 26th July 2009, 21:42
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Да,всички сме го направили предполагам заради самите нас си,но едва след това виждаш другите.или по скоро злобата им.малко са хората на които наистина не им харесва защото не е естествено.истината е че повечето жени реагират отрицателно,защото поради една или др. причина не си позволяват лукса и те да са като нас.а и на морето повечето отрицателни коментари бяха от жени, мъжете им чакаха момента когато не ги гледаха и гледаха жадно. но когато лисицата немогла да стигне гроздето си казала..е то и без това е кисело.та и при хората е така.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 26th July 2009, 22:02
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Аз пък да ви кажа явно съм една от малкото късметлиики, при които не е имало отрицателни емоции.Абсолютно всичките ми приятелки се радваха искрено и даже те са ме карали повече да слагам по-отворени деколтета и т.н., защото мен в началото ме беше срам да го правя.Даже имам познати, които след като ме видяха почнаха да се замислят за такава процедура и съвсем добросъвестно и искренно питаха подробности.Семейството ми също много се радва...само мъж ми не ще и да чуе за по-големи(както аз искам), но него много го е страх от упойките и самата операция, а не толкова по-големия бюст....тя явно при мен просто хората го приеха съвсем нормално,а на плажа не съм забелязала коментари може би , защото моите не са и много големи и не бият на очи.Просто са като есетествени.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големияткубикизкусителнаперспективаилитежкоquotбре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:17.