IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 26th October 2006, 05:21
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте,сладуранки-цицоранки! :P
Аз съм Деси-на 26 години,170см,51кг(с циците ).Имам дъщеря на 4 годинки,която е най-хубавото нещо в живота ми!!!.Преди 3 години си увеличих бюста в Исландия с 350cc физиологични импланти на Ментор,подмускулно-силиконовите там са забранени,за жалост,защото мисля,че силиконовите са по-добри на пипане :P Не съм пипала,засега де,но поне така сам чувала.Като си дойда в БГ обмислям варианта за липоскулптура на колената и попълване на устните с Аrtecoll.Перфекционизма е лоша,скьпа,но за сметка на това (надявам се) красива болест!!!!!!! Радвам се,че Ви има момичета!Страхотни сте!!!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 31st October 2006, 06:31
Rei4al Rei4al не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета! Аз май съм с най- голяма в този форум
на 45г. съм с две момчета на 27г. и 14г. Правила съм си липусукция на бричове при доц.Бояджиев.Много съм даволна.Сега обмислям пластика на корем. И както се казва :
Не питай старило а питай патило
Ви моля за съвет към кой лекар да се обърна за пластика на корема.
Не зная дали тази пластика е силната страна на доц.Бояджиев ?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 13th November 2006, 15:40
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Привет,
Чета мненията ви от повече от месец, но бях решила да започна да пиша чак след като придобия практическия опит, т.е. като мина под ножа и аз. На 26 г съм, на 10.11.2006 ми беше операцията на носа при Николай Георгиев и засега ми остава единствено да се надявам, че всичко ще е наред и ще се сдобия с дългоочаквания хубав нос.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th November 2006, 16:50
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте момичета,аз опеирах на 10.11.2006 -375сс,грапави,кръгли Евросиликон,все още съм опакована като пашкул,едва дишам-надявам се да са хубави
Отговори с цитат
  #95  
Стар 13th November 2006, 20:18
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

здр момичета,и аз се включвам от време на време и не съм се представила.От Бургас съм,предстои ми операзия за уголемяване на бюста,трябваше да е на 16.11,но се отложи за 21.11.За сега повече чета форума и събирам инф,но се надявам,когато операцията приключи добре да ми помагате с каквото можете,Много сте готини...
Отговори с цитат
  #96  
Стар 20th November 2006, 09:17
toniksan toniksan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Бургас
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до toniksan
По подразбиране

Здравейте на всички. Надявам се, че ме помните. Миналата седмица Ви казах, че смятам да си увелича бюста и го направих В сряда ми беше операцията на 15.11. и всичко мина много добре, сега съм със 275 сс под жлезата, грапави (май като гледам съм с най-малко) На 22 години съм, 170 см., 54 кг. от Бургас . Страшно много съм доволна от резултата, точно това което исках се получи, много си ги харесвам. Оперира ме д-р. Динев в клиника Вита.
__________________
Няма нищо невъзможно, просто не винаги има възможност!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 23rd November 2006, 13:47
9119 9119 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте !
Казвам се Рая и съм на 23г. от покрайнините на София искам да си коригирам ушите, ама не съм запозната с нищо в тази област. Радвам се много че ви открих и многа да питам за всичко
Отговори с цитат
  #98  
Стар 23rd November 2006, 23:05
Gemi Gemi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте , аз съм на 33 години, нераждала, от Варна. На 11.12 се оперирах при д-р Стоянов - 335сс подмускулно с разрез под гърдата.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 24th November 2006, 22:06
ljolja ljolja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 28
По подразбиране И аз се престраших:)

Здравейте
На 28 години съм от София и имам две дечица. Син на почти седем и дъщеричка на 5 год. Сложих си силиконов бюст на 8 февруари 2007г, 325 сс подмускулно при д-р Николай Георгиев.
Много полезен е този форум.....БЛАГОДАРЯ на всички за подробната информация!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 25th November 2006, 09:09
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Май ми е време и аз да се представя (след дъжд качулка)
Аз съм на 28год.,имам едно хлапе(ужасно непослушно ),175см, 58кг и 375СС X2-силокон от 20дни!Сега мисля да си направя устните,после-крачетата,а може и носа Успех на всички,на които това предстои-невероятно е!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:17.