IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th August 2009, 10:06
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

Гуен, и аз това си помислих...Колко е малък света!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th August 2009, 12:16
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от azille
Здравейте! Открих каде се е преместила Поли която работеше в Дермаелит!Сега работи в един нов салон който е страхотен! Намира се близо до Мола на "Стамболийски"Цените са доста изгодни-300лв.за 10 процедури които са с продължителност около 60мин.,а не 35мин.както е на повечето места!
Чудесно, ама как се казва салона? А точен адрес? Благодаря
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th August 2009, 09:14
azille azille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Цитирай:
Първоначално написано от azille
Здравейте! Открих каде се е преместила Поли която работеше в Дермаелит!Сега работи в един нов салон който е страхотен! Намира се близо до Мола на "Стамболийски"Цените са доста изгодни-300лв.за 10 процедури които са с продължителност около 60мин.,а не 35мин.както е на повечето места!
Чудесно, ама как се казва салона? А точен адрес? Благодаря
Казва се "New Image" и се намира на "Осогово"53.Успех!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th August 2009, 09:59
borianaZ borianaZ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 8
По подразбиране Re: LPG

Цитирай:
Първоначално написано от swyti
Здравей,ссалона им се намира на Алабин №10а тел.4813100
Eto adresa na salona na Ivo i Kaloian
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th August 2009, 08:57
filkata filkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране LPG

LPG процедурите си имат определена продължителност - 20-45 мин. в зависимост от проблема и зоната - 60 мин. LPG e вече прекалено - може да пробвате цял ден да стоите на апарата - дали ще отслабнете?????
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th August 2009, 12:54
azille azille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране Re: LPG

Цитирай:
Първоначално написано от filkata
LPG процедурите си имат определена продължителност - 20-45 мин. в зависимост от проблема и зоната - 60 мин. LPG e вече прекалено - може да пробвате цял ден да стоите на апарата - дали ще отслабнете?????
Ами пробвайте!Ако можете да отделите толкова време и средства? Аз лично бих останала,но ...уви!Ако човек е по- едър,/както между другото съм аз/...??? Определено съм благодарна на моята кинезитерапевтка,за това,че ми отделя достатъчно време и ВНИМАНИЕ!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st August 2009, 10:19
filkata filkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ако човек е по едър може и по-дълго да продължи процедурата, но това е изключение-не обобщавайте тогава че процедурата е 60мин., защото ако някой е много слаб с целулит-тогава трябва по вашата логика да е да е два пъти-по кратка
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st August 2009, 13:31
azille azille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от filkata
Ако човек е по едър може и по-дълго да продължи процедурата, но това е изключение-не обобщавайте тогава че процедурата е 60мин., защото ако някой е много слаб с целулит-тогава трябва по вашата логика да е да е два пъти-по кратка
Ако четете по-внимателно,може би ще видите,че никъде не съм обобщавала колко трябва да е продължителността на -LPG процедурата! Просто искам да споделя,че/за съжаление/на много места те претупват.И относно избора кой салон или студио или център ще посещавате,то той е изцяло ВАШ!Успех в борбата с целулита!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th August 2009, 09:02
aleks80 aleks80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,поздрави на Поли за новия салон.Работила ме е в дермаелит,но нека да не слагаме определения "невероятната" всеки си има предпочитания,аз лично си предпочитам да ме работи Иво,който работеше в дермаелит,затова сега съм в неговия салон и мога да кажа, че и неговият апарат е последен модел,работи и с кушетката и фотосистемата,което за мен е много професионално.А резултатите,които имам за момента са 5,6(4,8) см. на бедрата и 5 см. на корема за 16 процедури.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th August 2009, 15:30
azille azille не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleks80
Здравейте,поздрави на Поли за новия салон.Работила ме е в дермаелит,но нека да не слагаме определения "невероятната" всеки си има предпочитания,аз лично си предпочитам да ме работи Иво,който работеше в дермаелит,затова сега съм в неговия салон и мога да кажа, че и неговият апарат е последен модел,работи и с кушетката и фотосистемата,което за мен е много професионално.А резултатите,които имам за момента са 5,6(4,8) см. на бедрата и 5 см. на корема за 16 процедури.
Е хайде по-спокойно!Не сме на състезание,а сме тук да споделим мненията си!И ако някой смята Поли за"невероятна"може би си има своите основания и иска да изрази лично мнение.Аз,лично бях клиент на Калоян и Иво,докато не разбрах къде работи тя.
И не знам защо смяташ,че на другите места правят LPG-процедурите на пода...????
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.