IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2009, 17:54
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране д-р Теодора Йорданова, кожни и венерически болести

Някой има ли отзиви за тази докторка? Ако да , нека сподели, моля. Тя преглежда в гр. Варна, МЦ СВЕТА АННА бул. "Цар Освободител" 100 , както и в МЦ САНИТА ж.к. Младост 163.
Гаджето ми се преглежда при нея, но от чутото не ми вдъхва много доверие. В последно време той има някакъв лек сърбеж в каналчето на пениса си, отидохме при нея, тя само му го погледна и му каза, че е вероятна алергия ( странно как разбра това, след като той няма видимо обрив или някакви изменения) , също така забрани секс 10 дена. ОК, няма проблем, след цялата работа, след изтеклите дни той пак отива на преглед при нея. Сърбежът му не беше изчезнал напълно..и тя му предписа пак някакви неща, отново без да му вземе секрет и да го изследва.. и отново забрани секс 10 дена
Моля, ако имате отзиви пишете, тъй като той й се доверява, но на мен нещо не ми изглежда много компетентна..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТеодораЙордановакожнивенерическиболести
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.