IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4551  
Стар 11th September 2009, 08:41
kentavur kentavur не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 11
По подразбиране

При мен Джамбазов каза, че трябва да ми пилне гърбицата и да ми скъси дължината на носа, като аз искам малко да ми повдигне върха.Някои казват, че върха пада, затова ако падне да се върне на старото си положение. Само че ме притесняват ноздрите, ако ми се вдигне върха ще ми се виждат ноздрите, а ни ми харесва особено. Но сигурно ще му кажа малко да го вдигне.Иначе той ми каза, че имам фин нос, а аз искам да е като на Ким Бейсингър. Дали има някой на 11 ноември?
  #4552  
Стар 11th September 2009, 08:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

На мен операцията ми беше в петък, искаха да ме изписват още в събота, но аз останах до неделя, защото така си бях организирала прибирането. Обикновено събота и неделя тампоните ги маха дежурния лекар, а не Джамбазов.
  #4553  
Стар 11th September 2009, 08:53
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lipuhpo
Ех, от София съм, разби ми надеждите сигурно ще трябва да издържа до понеделник.Лошото е, че и мъжа ми ще си вземе отпуска, но се надяваше в понеделник да си е на работа.
Не съм глезла, но искам той да си ме прибера с колата, а не да се прибирам с автобус.А и той няма да позволи, при положение, че има възможност той да ме върне( ако трябва да съм честна)
Пожелавам ти успешно и бързо възстановяване
Варианта да те прибере с кола някой е най-добрия. Не е до глезене, все пак си веднага след упойка. Аз дори имах намерение да си шофирам сама след като ме изпишат, но прецених да ме приберат с кола. Радвам, че не направих тая глупост да карам кола до София.

за пожеланията. А на теб и всички останали, които им предстои операция пожелавам много
  #4554  
Стар 11th September 2009, 08:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

lipuhpo, кажи на доцента, че искаш да си тръгнеш в неделя. Няма да има проблем.
  #4555  
Стар 11th September 2009, 09:22
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kentavur
При мен Джамбазов каза, че трябва да ми пилне гърбицата и да ми скъси дължината на носа, като аз искам малко да ми повдигне върха.Някои казват, че върха пада, затова ако падне да се върне на старото си положение. Само че ме притесняват ноздрите, ако ми се вдигне върха ще ми се виждат ноздрите, а ни ми харесва особено. Но сигурно ще му кажа малко да го вдигне.Иначе той ми каза, че имам фин нос, а аз искам да е като на Ким Бейсингър. Дали има някой на 11 ноември?
Аз съм на 06.11.2009г.
  #4556  
Стар 11th September 2009, 10:20
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucatoni05
zaki моята консултация също е на 25 от колко часа си аз съм от 16:45
от 15.45 съм аз
  #4557  
Стар 11th September 2009, 10:27
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Когато аз бях на консултация, моята беше първата свободна- 05.11 т.е според мен са заети, ако става въпрос за дата за операция , че нещо май не прочетох всички мнения до тук [/quote]
И аз това си помислих - че са заети всички дати дотогава...а се надявах да мога възможно най-бързо да си насроча дата за операция, но явно ще трябва да си попроменя плановете...
  #4558  
Стар 11th September 2009, 10:35
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

и аз исках по рано,4е и без това трябва да съм ве4е на лекции тогава,ама той ми предложи 9.11,и затова подозирам,4е датите за октомври са заети
  #4559  
Стар 11th September 2009, 11:57
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Доколкото разбрах от док.на консултацията ми на 06.08.,по здравна каса са заетите,а иначе имаше и по рано свободни.
  #4560  
Стар 11th September 2009, 12:07
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Аз съм съгласна да платя цялата сума - само да е възможно най-скоро...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.