IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 12th September 2009, 17:32
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Сегаааааааааа - пак да са хвала - сутринта -0,700 кг.
вижте ми линийката а а
нещо да кажете
Браво за минусчето, обаче няма ли опасност да ти се отпусне кожата при такова скоростно сваляне?
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 12th September 2009, 17:43
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Мили мои не се сърдя, нито съм ви разбрала погрешно ... Истински ви подкрепям и наистина пиша с голямо удоволствие във форума. Просто ми става тъжно когато някоя от вас изпадне в някакво странно състояние и искам да помогна с нещо, макар това нещо да е просто един пост.... Като не получа обратна връзка и се чувствам безсилна ... някакси ...

Съжалявам за оф топика, но исках да ви кажа на две на три за причината, поради която написах онзи пост!!! Благодаря Ви за вниманието, което сте отделили Истински съм трогната Целувам ви всички .... Поздравявам минустчетата
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #223  
Стар 12th September 2009, 17:46
Аватара на mim4etooo
mim4etooo mim4etooo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив / София
Мнения: 123
По подразбиране

Хайде и аз да напиша няколкоко реда:
Engel, макар да не съм те виждала как изглеждаш съм обедена, че си супер мацка. Подкрепям те напълно в начинанието "Без диета - разумно хранене и спорт", защото аз съм на мнение, че това е по-сложна задача от самата диета.
Сега, въпреки че забранихте похвалите вече , аз да си кажа: blinblin, голяма сладурана си и изглеждаш страхотно.
Коко, ти май и това предизвикателство ще си на челна позиция със свалени килограми. Браво, мила! Само така.
beatris, браво и на тебе. Справяш се супер. "Капка по капка-вир става". В твоя случей - "Грам по грам-постигната цел"
Отговори с цитат
  #224  
Стар 13th September 2009, 08:19
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Добто утро сладурки! Днес съм първа и черпя с неделно кафенце



Коко и беатрис, хайде и аз да ви поздравя за минусчетата! Продължавайте все така! Коко ако може да ми инжектираш малко от твойта воля и инат!!!!! плийс

И аз имам да се хаваля, днес се притеглих- 60.8, въпреки, че снощи имаше лека изцепка Бях си в къщи, гледах си филмче и реших да не вечерям, защото и без това нямах кой знае какво в хладилника Обаче по едно време съвсем ми пристърга и изядох 3-4 сухара с лютеница Ако не го бях направила, сега щях да имам по-голямо минусче, ама нищо, аз пак съм доволна Делят ме някакви 0.300 от победата Това ще ми е първото успешно предизвикателство

Love Joy това на авара съм аз Днес смятам да направя един пречистваш ден, сега пия кафенце, заредила съм се с лимони, смятам да опитам да изкарам на сок от лимон+вода+малко мед, а вечерта ако много огладнея ще хапна зеленчук! Да видим дали ще устискам
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #225  
Стар 13th September 2009, 08:27
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Тонита, харесва ми аватара ти! Сладурана си! Браво за първото ти успешно предизвикателство! Все така да ти върви, докато постигнеш целта си (а каква е тя?)

ЕДИН пречистващ ден звучи добре. Ама само ЕДИН. Стискам ти палци!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 13th September 2009, 08:33
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Абе мимче ти защо не се отчиташ? Нали беше започнала диетата на Байкова или се лъжа?

Чери
радвам се, че минаваш да ни видиш Сладурка

Енгелче то и аз не правя диети, просто гледам да поемам по-малко въглехидрати, избягвам някои храни, но не съм си забранила категорично нищо и смятам от време на време да правя по един такъв пречистваш ден- само на течности.

Хайде момичета, чакам ви да станете да си правим компанийака с кафенцето
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 13th September 2009, 08:40
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Love Joy
Тонита, харесва ми аватара ти! Сладурана си! Браво за първото ти успешно предизвикателство! Все така да ти върви, докато постигнеш целта си (а каква е тя?)

ЕДИН пречистващ ден звучи добре. Ама само ЕДИН. Стискам ти палци!
Love Joy Крайната ми цел е 55кг, аз съм 153 висока (да подчертая) Килограмите ми за сваляне не изглеждат много, но истината е, че вече 5-6 години не мога да ги сваля. На приливи и отливи съм, ту сваля 2-3 килограма, после пак ги кача и така в омагьосан кръг Чисто и просто ми липсва воля и постоянство!!!! Пък и съм голям чревоугодник и всичко ми се хапва Сега на последък, както бях споделила нямам много апетит и започнах малко по малко да свалям
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 13th September 2009, 09:04
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

tonita,честито Браво на теб,наистина Обаче само да кажа,че до края на предизвикателството ще отслабнеш повече от 300 гр,59 ти е в кърпа вързано
Притеснявам се само дали не се ограничаваш прекалено много от храна?Занм,че не ти се яде,обаче...
Отговори с цитат
  #229  
Стар 13th September 2009, 09:11
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

добро утро днес съм -400 гр.общо 1.700 гр ейнджъл бавно кретам към победата продължавам с ината и с киселото млякоооо
Отговори с цитат
  #230  
Стар 13th September 2009, 09:16
Аватара на mim4etooo
mim4etooo mim4etooo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив / София
Мнения: 123
По подразбиране

Тони, браво за минуса. Страхотна си. Напълно съм съгласна с blinblin - и аз си мисля, че ще видиш заветната 5-ца до края на предизвикателството. Аз не се отчитам, просто защато прекъснах диетата на Байкова. Не ми се отразяваше добре, особено след фитнеса. Гледам да се храня здравословно (като изключим последните ден-два ). Хубавото е, че макар че не свалям поне не качвам. Трябва да започна нещо по-сериозно, но още се подготвям психически.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекавалятминусчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.