IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4591  
Стар 15th September 2009, 10:41
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Привет, на всички, отново,
Моята операция е след броени дни - 25.09. и вече меко казано полудявам. Благодаря на всички, които ми писаха! Страхотни сте
Моля Ви за няколко думи, които ще ми бъдат полезни преди операцията! Дайте ми кураж! Без всички Вас нямаше да стигна до тук. Надявам се и да продължа с Ваша помощ! Дано не съм станала досадна, но поне всички в този форум сме сродни души и честно да Ви кажа никой от обкръжението ми не ме разбира така, като всички Вие.
Моля, напишете ми няколко важни неща, които не трябва да забравя преди операцията и за дните в болницата след нея! Ще се радвам наистина и ако има сред Вас такива, които са записани на моята дата за операция - 25.09. - петък.
Благодаря Ви предварително!
Няма място за притеснения, всичко ще бъде наред! Бъди убедена, че си в сигурни ръце. Докато се усетиш всичко ще е минало. И аз като теб се бях шашнала за момент, но в деня на операцията все едно отивах на купон

emiko ти е писала най-важното, което ти е нужно. Аз лично много сок пиех и плодови млекца ядях. Хубавото е, че в стаята има хладилник.
  #4592  
Стар 15th September 2009, 11:00
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize честити нови нослета
foggy, благодаря!
След като отложихме контролния преглед за 18.09. (9-ти, вместо 7-ми ден след операцията), надявам се все пак на 23.09. да се видя с новото носле. denize, .
Ами както се оказа заедно ще се видим с новите нослета на 23.09 , че заради почвните дни 21 и 22 и мен ме отложи с два дни
  #4593  
Стар 15th September 2009, 12:00
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Явно е, че не си голям фен на естетичната хирургия, но ако ще се бориш за благородни каузи, адресът е София, ул. "15 Ноември" N1, не тук.
БАН? Пращаш ме за ходя в БАН?
  #4594  
Стар 15th September 2009, 12:11
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denize
Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Привет, на всички, отново,
Моята операция е след броени дни - 25.09. и вече меко казано полудявам. Благодаря на всички, които ми писаха! Страхотни сте
Моля Ви за няколко думи, които ще ми бъдат полезни преди операцията! Дайте ми кураж! Без всички Вас нямаше да стигна до тук. Надявам се и да продължа с Ваша помощ! Дано не съм станала досадна, но поне всички в този форум сме сродни души и честно да Ви кажа никой от обкръжението ми не ме разбира така, като всички Вие.
Моля, напишете ми няколко важни неща, които не трябва да забравя преди операцията и за дните в болницата след нея! Ще се радвам наистина и ако има сред Вас такива, които са записани на моята дата за операция - 25.09. - петък.
Благодаря Ви предварително!
Няма място за притеснения, всичко ще бъде наред! Бъди убедена, че си в сигурни ръце. Докато се усетиш всичко ще е минало. И аз като теб се бях шашнала за момент, но в деня на операцията все едно отивах на купон

emiko ти е писала най-важното, което ти е нужно. Аз лично много сок пиех и плодови млекца ядях. Хубавото е, че в стаята има хладилник.
Успех! Млекцата наистина ми утолиха жаждата.
  #4595  
Стар 15th September 2009, 18:34
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте отново!
Днес съпругът ми ходи до личния ми лекар, за да може да ми издаде направление. Много ми е притеснено, защото аз за съжаление съм в командировка и неуспях лично да отида. Дано да се е справил и да няма проблем с направлението, защото самият документ ще е готов следващата седмица. Ще си го получа на 24.09. сутринта, а вечерта след работа директно ще пътувам за Пловдив. Това малко ме изнервя, защото, ако има някаква неточност няма да имам време да се коригира! Дано всичко да е наред!!! Стискайте палци!
Искам още дапопитам - ако сутринта, когато постъпя в Каспела поискам доцента да ми направи фотошоп, дали наистина ще има такава възможност, защото още на прегледа ми, той ми каза, че е най-добре да направим фотошопа преди операцията, тъй като имаше цели три месеца до нея.
  #4596  
Стар 15th September 2009, 22:54
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

айде и аз да питам - всички изследвания ли мога да си направя в деня на операцията?Така ми казаха на консултацията, но тогава ми беше толкова притеснено, че незнам дали разбрах всичко правилно
  #4597  
Стар 16th September 2009, 04:31
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
айде и аз да питам - всички изследвания ли мога да си направя в деня на операцията?Така ми казаха на консултацията, но тогава ми беше толкова притеснено, че незнам дали разбрах всичко правилно
Даааа То не е много - кръв, урина, ренген и .... май това е стават за 10 мин.
  #4598  
Стар 16th September 2009, 04:40
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Цитирай:
Първоначално написано от denize
Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
....
Моля, напишете ми няколко важни неща, които не трябва да забравя преди операцията и за дните в болницата след нея!
.....
emiko ти е писала най-важното, което ти е нужно. Аз лично много сок пиех и плодови млекца ядях. Хубавото е, че в стаята има хладилник.
Успех! Млекцата наистина ми утолиха жаждата.

Ще добавя кисело мляко и мед.
Аз основно ядях млякото което също е полезно и за неутрализиране на вредното влияние на упойката и всички други вещества вливани в теб + подобрява чревната флора неминуемо повреждана от антибиотика, а меда колкото и да не го обичам го ядях за да ми посмаже гърлото.

Прясно мляко и производните му млекца не ти ги препоръчвам понеже спомагат за образуването на храчки които ти така или иначе ще имаш в изобилие.

Вземи си вазелин или балсам за устни че ще ти изпръхват особено в началото.

чехли или джапанки за да ти е по-удобно. Аз бях взела чехли за еднократна употреба които оставих там.

потник или блузка без ръкав с което да влезеш в операционната.

Не се сещам за друго. Успех
  #4599  
Стар 16th September 2009, 07:39
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
айде и аз да питам - всички изследвания ли мога да си направя в деня на операцията?Така ми казаха на консултацията, но тогава ми беше толкова притеснено, че незнам дали разбрах всичко правилно
Даааа То не е много - кръв, урина, ренген и .... май това е стават за 10 мин.
+ ЕКГ
  #4600  
Стар 16th September 2009, 13:47
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здраейте А случайно дцетът да издава болничен за дните след операцята? Или трябва да се пусне отпуск. Мерси!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:28.